Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
Επίστρωση μαλλιών, θερμής έλασης, ανοξείδωτη επίπεδη μπάρα με πλάτος 10-600mm σε απόθεμα
Λεπτομέρειες
| Σχήμα | Επίπεδα | Τεχνική | Θερμής έλασης |
|---|---|---|---|
| Επεξεργασία Επιφανειών | Αμεμπτος | Εύρος πλάτους | 10-600mm |
| Εύρος πάχους | 2mm100mm | Μήκος | 2m6m |
| Τυποποιημένες βαθμίδες | 304, 304L, 309S, 310S, 316L, 316Ti, 317L, 321, 347H, 409, 409L, 2205, 2507, 904L, 17-4PH, 410,430 | Επιλογές επιφάνειας | Pickling, Bright, Black |
| Παραγωγική ικανότητα | 50000 KGS | Ελάχιστο πλάτος | 10 χιλιοστά |
| Μέγιστο πλάτος | 500 χλστ | Ελάχιστο πάχος | 3 χιλιοστά |
| Μέγιστο πάχος | 15 χιλιοστά | Τυπικό μήκος | 6000 χλστ |
| Υλικά πρότυπα | Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ | ||
| Επισημαίνω | Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι με φινίρισμα γραμμής μαλλιών,Πλάτος 10-600mm Inox Flat Bar,Επίπεδη μπάρα θερμής έλασης SS |
||
Περιγραφή προϊόντων
Επίστρωση Λεπτής Γραμμής από Ανοξείδωτες Επίπεδες Μπάρες
Premium επίπεδες μπάρες από ανοξείδωτο χάλυβα 201, 304 και 316L διαθέσιμες σε μεγέθη από 10×3mm έως 200×20mm. Άμεση προμήθεια από το εργοστάσιο με ολοκληρωμένη πιστοποίηση και δυνατότητες προσαρμοσμένης κατασκευής.
Προδιαγραφές Προϊόντος
| Όνομα Προϊόντος | Επίπεδες Μπάρες από Ανοξείδωτο Χάλυβα |
| Διαθέσιμα Μεγέθη | 10×3mm - 200×20mm |
| Φινίρισμα Επιφάνειας | Μαύρο / Λαμπερό / Πικλισμένο |
| Τυπικό Μήκος | 6 μέτρα ή προσαρμοσμένες απαιτήσεις |
| Τύπος Κατασκευής | Ελατό εν θερμώ / Ελατό εν ψυχρώ / Σφυρηλάτηση |
| Πιστοποίηση | SGS / BV / ISO9001 |
Τεχνικές Λεπτομέρειες
| Παράμετρος | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Πρότυπα | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN |
| Διαθέσιμοι Βαθμοί | 304, 304L, 309S, 310S, 316L, 316Ti, 317L, 321, 347H, 409, 409L, 2205, 2507, 904L, 17-4PH, 410, 420, 430 |
| Εύρος Πάχους | 2mm - 100mm |
| Εύρος Πλάτους | 10mm - 500mm |
| Επεξεργασία Επιφάνειας | Πίκλισμα, Λαμπερό, Μαύρο |
| Συσκευασία | Δέματα με ξύλινες παλέτες κατάλληλες για θαλάσσια μεταφορά ή προσαρμοσμένη συσκευασία |
Λεπτομερείς Προδιαγραφές
| Πάχος | Διαθέσιμα Πλάτη & Μήκη |
|---|---|
| 3mm | 20mm - 150mm πλάτος × 6000mm μήκος |
| 4mm | 25mm - 150mm πλάτος × 6000mm μήκος |
| 5mm | 25mm - 150mm πλάτος × 6000mm μήκος |
| 6mm | 25mm - 150mm πλάτος × 6000mm μήκος |
| 8mm | 40mm - 150mm πλάτος × 6000mm μήκος |
| 10mm | 50mm - 150mm πλάτος × 6000mm μήκος |
| 15mm | 50mm - 150mm πλάτος × 6000mm μήκος |
Εφαρμογές Βιομηχανίας
Οι επίπεδες μπάρες από ανοξείδωτο χάλυβα είναι σχεδιασμένες για ποικίλες δομικές εφαρμογές σε πολλαπλές βιομηχανίες:
- Κατασκευές και δομικά έργα
- Ναυπηγική και θαλάσσιες βιομηχανίες
- Επεξεργασία πετρελαίου και χημικών
- Τομείς παραγωγής ενέργειας και κοινής ωφέλειας
- Επεξεργασία τροφίμων και ιατρικός εξοπλισμός
- Εναλλάκτες θερμότητας λεβήτων και δοχεία πίεσης
- Κατασκευή μηχανημάτων και υλικού
- Δομικά πλαίσια, γέφυρες και πύργοι μετάδοσης
Πληροφορίες Εμπορίου & Παράδοσης
| Εμπορικοί Όροι | FOB, CIF |
| Λιμάνι Φόρτωσης | Σαγκάη, Κίνα |
| Χρόνος Παράδοσης | 5-30 ημέρες μετά την επιβεβαίωση προκαταβολής |
| Εκθέσεις Ποιότητας | Έκθεση υλικού, Έκθεση μηχανικής απόδοσης |
Ανταγωνιστικά Πλεονεκτήματα
- Κορυφαίος κατασκευαστής και εξαγωγέας με αποδεδειγμένη βιομηχανική ανάπτυξη
- Υλικά κορυφαίων προδιαγραφών με εξαιρετικό φινίρισμα επιφάνειας
- Ανώτερη αντοχή και μεγάλη διάρκεια ζωής
- Εξαιρετικές ιδιότητες αντοχής στη διάβρωση
- Ανταγωνιστικές τιμές με αξιόπιστη υποστήριξη υπηρεσιών
Γκαλερί Προϊόντων
Συνιστώμενα προϊόντα

