Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
304 316L 310S Ελάσματα από ανοξείδωτο χάλυβα θερμής έλασης με γυαλισμένη επιφάνεια για βιομηχανικές εφαρμογές
Λεπτομέρειες
| Σχήμα | Επίπεδα | Τεχνική | Θερμής έλασης |
|---|---|---|---|
| Επεξεργασία Επιφανειών | Αμεμπτος | Εύρος πλάτους | 10-600mm |
| Εύρος πάχους | 2mm100mm | Μήκος | 2m6m |
| Πρότυπο | JIS AiSi ASTM ΜΒ DIN | Βαθμός | 304, 304L, 309S, 310S, 316L, 316Ti, 317L, 321, 347H, 409, 409L, 2205, 2507, 904L, 17-4PH, 410,430 |
| Επιλογές επιφάνειας | Pickling, Bright, Black | Παραγωγική ικανότητα | 50000 KGS |
| Ελάχιστο πλάτος | 20 χιλιοστά | Μέγιστο πλάτος | 150 mm |
| Μέγιστο μήκος | 6000 χλστ | Επιλογές πάχους | 3mm, 4mm, 5mm, 6mm, 8mm, 10mm, 15mm |
| Επιλογές πλάτους | 20mm, 25mm, 30mm, 40mm, 50mm, 60mm, 65mm, 75mm, 150mm | ||
| Επισημαίνω | Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι 304 316L 310S,Καυτός - κυλημένο επίπεδο πιάτο ανοξείδωτου,Στιλβωμένη επιφάνεια Inox Flat Bar |
||
Περιγραφή προϊόντων
Τρίψιμο σχισμών 304 316L 310S Ατσάλι από ανοξείδωτο χάλυβα επίπεδη μπάρα / τρίχωμα
Είμαστε απευθείας προμηθευτής πλατών ράβδων από ανοξείδωτο χάλυβα και συναφών προϊόντων, συμπεριλαμβανομένων των γωνιακών ράβδων, των ράβδων καναλιού και των στρογγυλών ράβδων.Παρασκευή κατά παραγγελία για την κάλυψη ειδικών απαιτήσεων των πελατών.
Προδιαγραφές προϊόντος
| Παράμετρος | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | Σπίτινες ράβδοι από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Τυπικά μεγέθη | 10 × 3 mm έως 200 × 20 mm |
| Τελεία επιφάνειας | Μαύρο / φωτεινό / μαρμελάδες |
| Τυπικό μήκος | 6 μέτρα ή μεμονωμένα μήκη |
| Τύπος κατασκευής | Ζεστά / κρύα / σφυρηλατημένα |
| Πιστοποίηση | SGS / BV |
Τεχνικές λεπτομέρειες
| Προδιαγραφές | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Προδιαγραφές | Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ |
| Διαθέσιμες βαθμίδες | 304, 304L, 309S, 310S, 316L, 316Ti, 317L, 321, 347H, 409, 409L, 2205, 2507, 904L, 17-4PH, 410, 420, 430 |
| Μέγεθος επίπεδης ράβδου | Δάχος: 2mm-100mm, πλάτος: 10mm-500mm |
| Επιλογές μήκους | 2m-6m πρότυπο, διαθέσιμα προσαρμοσμένα μήκη |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Κουρούλια, φωτεινά, μαύρα |
| Συσκευή | Συσκευασμένα με ναυτιλιακές ξύλινες παλέτες ή με ειδική συσκευασία |
| Πιστοποίηση ποιότητας | ISO9001 |
Εφαρμογές
Οι επίπεδες ράβδοι από ανοξείδωτο χάλυβα είναι ευέλικτα δομικά στοιχεία που χρησιμοποιούνται σε πολλές βιομηχανίες:
- Κατασκευές και δομές κτιρίων
- Βιομηχανία ναυπηγικής
- Επεξεργασία πετρελαίου και χημικών προϊόντων
- Παραγωγή και μεταφορά ηλεκτρικής ενέργειας
- Επεξεργασία τροφίμων και ιατρικός εξοπλισμός
- Μετατροπέα θερμότητας λέβητα
- Κατασκευή μηχανών και υλικού
- Διαρθρωτικά πλαίσια, γέφυρες και πύργοι μετάδοσης
- Κεραμίδες εμπορευματοκιβωτίων και ράφια αποθεμάτων
Λεπτομερείς προδιαγραφές
| Δάχος | Διαθέσιμα πλάτη & μήκος |
|---|---|
| 3 χιλιοστά | Διάμετρος από 20 mm έως 150 mm × μήκος 6000 mm |
| 4 χιλιοστά | 25 mm έως 150 mm πλάτος × 6000 mm μήκος |
| 5 χιλιοστά | 25 mm έως 150 mm πλάτος × 6000 mm μήκος |
| 6 χιλιοστά | 25 mm έως 150 mm πλάτος × 6000 mm μήκος |
| 8 χιλιοστά | Διάμετρο 40 mm έως 150 mm × μήκος 6000 mm |
| 10 χιλιοστά | Διάμετρο 50 mm έως 150 mm × μήκος 6000 mm |
| 15 χιλιοστά | Διάμετρο 50 mm έως 150 mm × μήκος 6000 mm |
Ανταγωνιστικά πλεονεκτήματα
- Ηγετικός κατασκευαστής και εξαγωγέας προϊόντων από ανοξείδωτο χάλυβα
- Υλικά πρότυπης ποιότητας υψηλής ποιότητας
- Εξαιρετική επιφάνεια και βέλτιστη αντοχή
- Υψηλή αντοχή στη διάβρωση και μακρά διάρκεια ζωής
- Ανταγωνιστικές τιμές με αξιόπιστη υπηρεσία
Μεταφορά και παράδοση
| Εμπορικοί όροι | FOB, CIF |
| Λιμένας φόρτωσης | Σαγκάη, Κίνα |
| Χρόνος παράδοσης | 5-30 ημέρες μετά την επιβεβαίωση της προκαταβολής |
| Αναφορές ποιότητας | Έκθεση υλικού, Έκθεση μηχανικής απόδοσης |
Εικόνες προϊόντων
Συνιστώμενα προϊόντα

