Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
Υψηλή σκληρότητα 630 / 17-4PH Σιδηροδρομική πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα με ζεστή έλαση και γυαλισμένη επιφάνεια
Λεπτομέρειες
| Σχήμα | Επίπεδα | Τεχνική | Θερμής έλασης |
|---|---|---|---|
| Επεξεργασία Επιφανειών | Αμεμπτος | Εύρος πλάτους | 10-600mm |
| Παραγωγική ικανότητα | 50000 KGS | Εύρος πάχους | 2mm100mm |
| Εύρος πλάτους | 10mm500mm | Εύρος Μήκους | 2m6m |
| Επιλογές επιφάνειας | Pickling, Bright, Black | Επιλογές βαθμού | 304,304L,309S,310S,316L,316Ti,317L,321,347H,409,409L,2205,2507,904L,17-4PH,410,420,430 |
| Ελάχιστο πάχος | 3 χιλιοστά | Μέγιστο πλάτος | 150 mm |
| Τυπικό μήκος | 6000 χλστ | Τύπος υλικού | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Τύπος επεξεργασίας | Θερμής έλασης, Ψυχρής Έλασης, Σφυρηλάτησης | ||
| Επισημαίνω | Επίπεδη ράβδος από ανοξείδωτο χάλυβα υψηλής σκληρότητας 630 / 17-4 pH,Καυτός - κυλημένος επίπεδος φραγμός ανοξείδωτου,Επίπεδη μπάρα στιλβωμένης επιφάνειας από ανοξείδωτο χάλυβα |
||
Περιγραφή προϊόντων
Επίπεδη Μπάρα από Ανοξείδωτο Χάλυβα Υψηλής Σκληρότητας 630 / 17-4PH
Είμαστε προμηθευτής απευθείας από το εργοστάσιο για κορυφαίες επίπεδες μπάρες από ανοξείδωτο χάλυβα, διαθέσιμες σε διάφορα μεγέθη και επιφανειακές επεξεργασίες για να καλύψουν τις συγκεκριμένες απαιτήσεις σας.
Προδιαγραφές Προϊόντος
| Όνομα Προϊόντος | Επίπεδες Μπάρες από Ανοξείδωτο Χάλυβα |
|---|---|
| Διαθέσιμα Μεγέθη | 10×3mm έως 200×20mm |
| Επιλογές Επιφάνειας | Μαύρο / Λαμπερό / Πικλ |
| Τυπικό Μήκος | 6 μέτρα ή προσαρμοσμένα μήκη |
| Τύποι Κατασκευής | Ελατόν / Ψυχρής Έλασης / Σφυρηλάτηση |
| Πιστοποιήσεις | SGS / BV / ISO9001 |
Τεχνικές Λεπτομέρειες
| Πρότυπο | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN |
|---|---|
| Διαθέσιμοι Βαθμοί | 304, 304L, 309S, 310S, 316L, 316Ti, 317L, 321, 347H, 409, 409L, 2205, 2507, 904L, 17-4PH, 410, 420, 430 |
| Εύρος Πάχους | 2mm έως 100mm |
| Εύρος Πλάτους | 10mm έως 500mm |
| Επιφανειακή Επεξεργασία | Πίκλινγκ, Λαμπερό, Μαύρο |
| Συσκευασία | Δεσμοποιημένο με ξύλινες παλέτες κατάλληλες για θαλάσσια μεταφορά ή προσαρμοσμένη συσκευασία |
Λεπτομερείς Προδιαγραφές
| Πάχος | Διαθέσιμα Πλάτη | Μήκος |
|---|---|---|
| 3mm | 20mm έως 150mm | 6000mm |
| 4mm | 25mm έως 150mm | 6000mm |
| 5mm | 25mm έως 150mm | 6000mm |
| 6mm | 25mm έως 150mm | 6000mm |
| 8mm | 40mm έως 150mm | 6000mm |
| 10mm | 50mm έως 150mm | 6000mm |
| 15mm | 50mm έως 150mm | 6000mm |
Εφαρμογές
Οι επίπεδες μπάρες από ανοξείδωτο χάλυβα είναι ευέλικτα δομικά στοιχεία που χρησιμοποιούνται σε πολλαπλές βιομηχανίες:
- Κατασκευές και δομικά έργα
- Ναυπηγική βιομηχανία
- Πετρελαϊκή και χημική επεξεργασία
- Υποδομές ύδρευσης και ηλεκτρικής ενέργειας
- Επεξεργασία τροφίμων και ιατρικός εξοπλισμός
- Εναλλάκτες θερμότητας λεβήτων
- Κατασκευή μηχανημάτων και υλικού
- Κατασκευή γεφυρών και πύργων μετάδοσης
- Βιομηχανικοί φούρνοι και πύργοι αντίδρασης
- Πλαίσια εμπορευματοκιβωτίων και ράφια αποθηκών
Ανταγωνιστικά Πλεονεκτήματα
- Κορυφαίος κατασκευαστής και εξαγωγέας με αποδεδειγμένη ανάπτυξη
- Τυπική σύνθεση υλικού και εξαιρετικό φινίρισμα επιφάνειας
- Βέλτιστη αντοχή και μεγάλη διάρκεια ζωής
- Ανώτερες ιδιότητες αντοχής στη διάβρωση
- Ανταγωνιστικές τιμές με αξιόπιστη υποστήριξη υπηρεσιών
Πληροφορίες Παραγγελίας
| Εμπορικοί Όροι | FOB, CIF |
|---|---|
| Λιμάνι Φόρτωσης | Σαγκάη, Κίνα |
| Χρόνος Παράδοσης | 5-30 ημέρες μετά την επιβεβαίωση προπληρωμής |
| Τεκμηρίωση | Έκθεση υλικού, Έκθεση μηχανικών επιδόσεων |
Γκαλερί Προϊόντων
Συνιστώμενα προϊόντα

