Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
316L / 1.4404 Ατσάλι από ανοξείδωτο χάλυβα επίπεδη ράβδο θερμό έλαση με γυαλισμένη επιφάνεια 10-200mm πλάτος
Λεπτομέρειες
| Βαθμός υλικού | 316L / 1.4404 | Σχήμα | Επίπεδα |
|---|---|---|---|
| Τεχνική | Θερμής έλασης | Επεξεργασία Επιφανειών | Αμεμπτος |
| Εύρος πλάτους | 10-600mm | Εύρος πάχους | 2mm100mm |
| Μήκος | 2m6m | Πρότυπο | Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ |
| Παραγωγική ικανότητα | 50000 KGS | Πακέτο μεταφοράς | Ξύλινη παλέτα |
| Ελάχιστο πλάτος | 10 χιλιοστά | Μέγιστο πλάτος | 500 χλστ |
| Επιλογές επιφάνειας | Μαύρο, φωτεινό, τουρσί | Κωδικός HS | 7219340000 |
| Διαθέσιμοι βαθμοί | 304, 304L, 309S, 310S, 316L, 316Ti, 317L, 321, 347H, 409, 409L, 410, 420, 430 | ||
| Επισημαίνω | Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι 316L / 1,4404,Επίπεδη μπάρα θερμής έλασης SS |
||
Περιγραφή προϊόντων
Επίπεδη Μπάρα από Ανοξείδωτο Χάλυβα 316L / 1.4404
Υψηλής ποιότητας επίπεδες μπάρες από ανοξείδωτο χάλυβα διαθέσιμες σε μεγέθη που κυμαίνονται από 10×3mm έως 200×20mm, κατασκευασμένες για να πληρούν βιομηχανικά πρότυπα ανθεκτικότητας και αντοχής στη διάβρωση.
Επισκόπηση Προϊόντος
| Όνομα Προϊόντος | Επίπεδες Μπάρες από Ανοξείδωτο Χάλυβα |
| Διαθέσιμα Μεγέθη | 10×3mm - 200×20mm |
| Φινίρισμα Επιφάνειας | Μαύρο / Λαμπερό / Όξινο |
| Τυπικό Μήκος | 6 μέτρα ή προσαρμοσμένα μήκη |
| Διαδικασία Κατασκευής | Ελατό εν θερμώ / Ψυχρής έλασης / Σφυρηλάτηση |
| Πιστοποίηση | SGS / BV / ISO9001 |
Προδιαγραφές Προϊόντος
Τεχνικές Λεπτομέρειες
| Παράμετρος | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Τύπος | Επίπεδη Μπάρα από Ανοξείδωτο Χάλυβα |
| Πρότυπα | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN |
| Διαθέσιμοι Βαθμοί | 304, 304L, 309S, 310S, 316L, 316Ti, 317L, 321, 347H, 409, 409L, 410, 420, 430 |
| Εύρος Προδιαγραφών | Πάχος: 2mm-100mm, Πλάτος: 10mm-500mm |
| Επιλογές Μήκους | 2m-6m, ή προσαρμοσμένα μήκη όπως απαιτείται |
| Επεξεργασία Επιφάνειας | Όξινο, Λαμπερό, Μαύρο |
| Συσκευασία | Δεσμοποιημένο με ξύλινες παλέτες κατάλληλες για θαλάσσια μεταφορά ή προσαρμοσμένη συσκευασία |
Λεπτομερείς Προδιαγραφές Μεγεθών
| Πάχος | Διαθέσιμα Πλάτη | Μήκος |
|---|---|---|
| 3mm | 20mm - 150mm | 6000mm |
| 4mm | 25mm - 150mm | 6000mm |
| 5mm | 25mm - 150mm | 6000mm |
| 6mm | 25mm - 150mm | 6000mm |
| 8mm | 40mm - 150mm | 6000mm |
| 10mm | 50mm - 150mm | 6000mm |
| 15mm | 50mm - 150mm | 6000mm |
Εφαρμογές
Οι επίπεδες μπάρες από ανοξείδωτο χάλυβα είναι ευέλικτα δομικά στοιχεία που χρησιμοποιούνται σε πολλαπλές βιομηχανίες:
- Κατασκευές και δομικά κτίρια
- Ναυπηγική βιομηχανία
- Επεξεργασία πετρελαίου και χημικών
- Βιομηχανίες παραγωγής ενέργειας και πολεμικών έργων
- Επεξεργασία τροφίμων και ιατρικός εξοπλισμός
- Εναλλάκτες θερμότητας λεβήτων
- Κατασκευή μηχανημάτων και υλικού
- Δομικά πλαίσια, γέφυρες και πύργοι μετάδοσης
- Πλαίσια εμπορευματοκιβωτίων και ράφια αποθηκών
Ανταγωνιστικά Πλεονεκτήματα
- Κορυφαίος κατασκευαστής και εξαγωγέας με αποδεδειγμένη βιομηχανική ανάπτυξη
- Υλικά κορυφαίων προτύπων που διασφαλίζουν την αξιοπιστία του προϊόντος
- Εξαιρετικό φινίρισμα επιφάνειας και βέλτιστα χαρακτηριστικά αντοχής
- Ανώτερη αντοχή στη διάβρωση για εκτεταμένη διάρκεια ζωής
- Ανταγωνιστικές τιμές με αξιόπιστη υποστήριξη υπηρεσιών
- Εργοστασιακή απευθείας προμήθεια που διασφαλίζει τον ποιοτικό έλεγχο
Πληροφορίες Παραγγελίας
| Εμπορικοί Όροι | FOB, CIF |
| Λιμάνι Φόρτωσης | Σαγκάη, Κίνα |
| Χρόνος Παράδοσης | 5-30 ημέρες μετά την επιβεβαίωση προπληρωμής |
| Εκθέσεις Ποιότητας | Έκθεση υλικού, Έκθεση μηχανικών επιδόσεων |
Γκαλερί Προϊόντων
Συνιστώμενα προϊόντα

