Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
λέξεις-κλειδιά [ stainless steel metal strip aisi 316ti ] αγώνας 137 προϊόντα.
Χάλυβα από ανοξείδωτο χάλυβα 0,1-0,0 mm πάχος για βιομηχανικές εφαρμογές
| Εύρος πάχους: | 0,1 mm - 3,0 mm (ψυχρής έλασης), 3,0 mm - 10 mm (θερμής έλασης) |
|---|---|
| Εύρος πλάτους: | 5mm - 1500mm (ψυχρής έλασης), 10mm - 2000mm (θερμής έλασης) |
| Σχήμα: | Επίπεδα |
200 300 Σειρά Στρογγυλοκύλινδρο από χάλυβα από ανοξείδωτο χάλυβα με γυαλισμένη επιφάνεια 0,5 mm-3 mm Στρογγυλοκύλινδρο
| Σχήμα: | Επίπεδα |
|---|---|
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Αμεμπτος |
Ψυχρής έλασης ανοξείδωτη λωρίδα & πηνίο με πάχος 0,1-3mm και γυαλισμένη επιφάνεια
| Σχήμα: | Επίπεδα |
|---|---|
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Αμεμπτος |
Σιδηροδρομική γραμμή από ανοξείδωτο χάλυβα SS304 με φινίρισμα τρίχας και εξυπηρέτηση ODM σε πάχος 0,1-10,0 mm
| Σχήμα: | Επίπεδα |
|---|---|
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Αμεμπτος |
Υψηλής ποιότητας TISCO ψυχρά έλαση περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα και ταινία με 2B BA HL Τελική επεξεργασία 0,1 - 3,0 mm πάχος
| Εύρος πάχους: | 0.1 - 3.0mm |
|---|---|
| Σχήμα: | Επίπεδα |
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |
Ανοξείδωτη Λωρίδα/Πηνίο Ψυχρής Ελάσεως με Γυαλισμένη Επιφάνεια, Πάχους 0,25 - 3mm
| Σχήμα: | Επίπεδα |
|---|---|
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Αμεμπτος |
304 201 J1 J2 J4 Λωρίδα και Πηνίο από Ανοξείδωτο Χάλυβα με Γυαλισμένη Επιφάνεια και Πάχος 0,1 - 10,0mm για Διακοσμητική Χρήση
| Σχήμα: | Επίπεδα |
|---|---|
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Αμεμπτος |
Τράβα και λωρίδα από ανοξείδωτο χάλυβα κλάσης 201 J1 J3 με πάχος 1 mm και 2 mm με τεχνική ψυχρής έλασης
| Σχήμα: | Επίπεδα |
|---|---|
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Αμεμπτος |
1 mm πάχος Κρύο έλασης 301 από ανοξείδωτο χάλυβα με γυαλισμένη επιφάνεια
| Σχήμα: | Επίπεδα |
|---|---|
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Αμεμπτος |
301 Βαθμός Ατσάλι από ανοξείδωτο χάλυβα 0,3 - 2,0 mm πάχος
| Εύρος πάχους: | 0,3 - 2,0 χιλιοστά |
|---|---|
| Πρότυπο: | ASTM A240 |
| Σχήμα: | Επίπεδα |

