Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
λέξεις-κλειδιά [ polished surface c channel bar ] αγώνας 247 προϊόντα.
Φωτεινή Γυαλισμένη Στρογγυλή Ράβδος από Ανοξείδωτο Ατσάλι 316L με Διάμετρο 10-300mm Πρότυπο ASTM A276
| Βαθμός: | 316L / 1,4404 / AISI316L |
|---|---|
| Διάμετρος: | 8 - 300 mm |
| Μήκος: | 6m/pcs |
Διπλό ανοξείδωτο 2507/S32750 γύρω από το φραγμό/τη φωτεινή γυαλισμένη ράβδο 5 - 120mm
| Μορφή: | κύκλος |
|---|---|
| Πρότυπα: | ASTM EN ΜΒ JIS |
| Βαθμός: | 201 304 316L 309S 310S 321 2205 2507.etc |
304 από ανοξείδωτο χάλυβα
| Ονομασία των προϊόντων: | Φωτεινός φραγμός ανοξείδωτου |
|---|---|
| ΣΤΑΝΤΑΡΤ: | ASTM EN GB JIS |
| Αξία: | 201 304 316L 309S 310S 321 2205 2507.etc |
Εξάγωνη Ράβδος από Γυαλισμένο Λαμπερό Ανοξείδωτο Ατσάλι SS304 SS316 Βαθμοί σε Μέγεθος S6-S65mm
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Ευφυής |
|---|---|
| Εύρος προδιαγραφών: | S4-S70 |
| Εύρος διαμέτρου: | S6-S65mm |
Hastelloy C276 Στρογγυλή μπάρα UNS N10276 Προσαρμοσμένη κοπή οποιουδήποτε μήκους Διαμέτρου 10 - 300 mm
| Προϊόντα: | Σωλήνες από κράμα νικελίου |
|---|---|
| Αξία: | Χαστέλλοι C276 |
| Διάμετρος: | DN6-DN400 |
UNS N06625 Άξονες από κράμα νικελίου διαμέτρου 10 - 300 mm
| Προϊόντα: | Πιάτο κραμάτων νικελίου |
|---|---|
| Αξία: | Χαστέλλοι C276 |
| Διάμετρος: | 10 - 350mm |
UNS N06625 Στρογγυλή ράβδο νικελίου κράματος Inconel 625 Μαύρη ράβδο / φωτεινή ράβδο
| Προϊόντα: | Πιάτο κραμάτων νικελίου |
|---|---|
| Αξία: | Χαστέλλοι C276 |
| Διάμετρος: | 10 - 350mm |
ASTM AISI 304 4mm Διάμετρος Ελατό χάλυβας ανοξείδωτος ράβδος για κατασκευές και διακόσμηση
| Σχήμα: | Γύρω |
|---|---|
| Τεχνική: | Θερμής έλασης |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Ευφυής |
Χαστέλλοι C276 / UNS N10276 Στρογγυλή ράβδος Προσαρμοσμένη κοπή οποιουδήποτε μήκους Διαμέτρου 6 - 300 mm
| Προϊόντα: | Φραγμοί κραμάτων νικελίου |
|---|---|
| Αξία: | Χαστέλλοι C276 |
| Διάμετρος: | 6 - 300 mm |

