Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
λέξεις-κλειδιά [ 6m length h beam ] αγώνας 235 προϊόντα.
Προσαρμοσμένες προδιαγραφές Ζεστό έλασης από ανοξείδωτο χάλυβα H δέσμη με επεξεργασία επιφάνειας παρασκευής για δομικές εφαρμογές
| Σχήμα: | Δάσος H |
|---|---|
| Τεχνική: | Θερμής έλασης |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | πάστωμα |
Ανοξείδωτη Δοκός Η από ανοξείδωτο χάλυβα EN 1.4301 με τεχνική θερμής έλασης σε μεγέθη 100*100 - 400*400mm για δομικές εφαρμογές
| Σχήμα: | Δάσος H |
|---|---|
| Τεχνική: | Θερμής έλασης |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | πάστωμα |
ASTM A276 304 ακτίνα 1,4301 ανοξείδωτου ενωμένος στενά τύπος
| Όνομα προϊόντων: | Ακτίνα ανοξείδωτου |
|---|---|
| Μέγεθος: | 100*100 - 400*400mm ή συνήθεια ως αίτημα |
| Βαθμός: | 201 304 316L.etc |
Σίδηρος από ανοξείδωτο χάλυβα 316L 2205 2507 904L SS
| Ονομασία των προϊόντων: | Ακτίνα ανοξείδωτου |
|---|---|
| μέγεθος: | 100*100 - 400*400mm ή συνήθεια ως αίτημα |
| Αξία: | 201 304 316L 2205 2507 904L κλπ. |
Δομή Εφαρμογή 304 316 321 Ατσάλι από ανοξείδωτο χάλυβα H Beam I Beam SS Beams
| Ονομασία των προϊόντων: | Ακτίνα ανοξείδωτου |
|---|---|
| Μέγεθος: | 100*100 - 400*400mm ή συνήθεια ως αίτημα |
| Αξία: | 201 304 316L.etc |
304 316L 321 347 Δομή Ατσάλι H δομή / Ατσάλι I δομή / SS δομές
| Ονομασία των προϊόντων: | Ακτίνα ανοξείδωτου |
|---|---|
| Μέγεθος: | 100*100 - 400*400mm ή συνήθεια ως αίτημα |
| Αξία: | 201 304 316L.etc |
100 - 400 mm πλάτος Ατσάλι Χ δομή / I δομή Εφαρμογή για δομή ERW συγκολλημένη δομή
| Ονομασία των προϊόντων: | Ακτίνα ανοξείδωτου |
|---|---|
| Μέγεθος: | 100*100 - 400*400mm ή συνήθεια ως αίτημα |
| Αξία: | 201 304 316L.etc |
Καυτός - κυλημένος φραγμός ASTM A276 γωνίας SS 316L φραγμών γωνίας ανοξείδωτου 6m 316L
| Προϊόντα: | γωνιακή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Διάμετρος: | 30*30-200-200 |
| Μήκος: | 6m |
100*100mm 150*150mm Ελατό χάλυβα H-beam 316 321 904L για δομικές εφαρμογές
| Σχήμα: | Δάσος H |
|---|---|
| Τεχνική: | Θερμής έλασης |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | πάστωμα |
ΑΣTM 304 Θερμοσυσταθείσα δομή H από ανοξείδωτο χάλυβα με επεξεργασία επιφάνειας πίκλας
| Σχήμα: | Δάσος H |
|---|---|
| Τεχνική: | Θερμής έλασης |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | πάστωμα |

