Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
λέξεις-κλειδιά [ 6m length h beam ] αγώνας 235 προϊόντα.
Συγκολλημένα ανοξείδωτα χαλύβδινα δοκάρια H προσαρμοσμένου μεγέθους, βαθμού 304 316L 321 με εξαιρετική ικανότητα φόρτισης
| Όνομα προϊόντων: | Ακτίνα ανοξείδωτου Χ |
|---|---|
| ΜΕΓΕΘΟΣ: | 100*100 - 400*400mm ή συνήθεια ως αίτημα |
| Βαθμός: | 304 316L 321 310S. κλπ. |
ακτίνα ακτίνων SS Ι ανοξείδωτου βαθμού 310S 201 304 316L
| Όνομα προϊόντων: | Ακτίνα ανοξείδωτου |
|---|---|
| Μέγεθος: | 100*100 - 400*400mm ή συνήθεια ως αίτημα |
| Βαθμός: | 201 304 316L.etc |
316L από ανοξείδωτο χάλυβα H δέσμη 100*100 - 400-400mm SS δέσμη IPE δέσμη
| Ονομασία των προϊόντων: | Ακτίνα ανοξείδωτου |
|---|---|
| μέγεθος: | 100*100 - 400*400mm ή συνήθεια ως αίτημα |
| Αξία: | 201 304 316L.etc |
Ζυγισμένη δομή από ανοξείδωτο χάλυβα H βαθμός 304 / 1.4301 / SUS304 δομή από ανοξείδωτο χάλυβα I
| Ονομασία των προϊόντων: | Ακτίνα ανοξείδωτου |
|---|---|
| μέγεθος: | 100*100 - 400*400mm ή συνήθεια ως αίτημα |
| Αξία: | 201 304 316L.etc |
Δείκτης H από ανοξείδωτο χάλυβα / Δείκτης I με τρύπες 201 304 316L 310S για δομή
| Ονομασία των προϊόντων: | Ακτίνα ανοξείδωτου |
|---|---|
| μέγεθος: | 100*100 - 400*400mm ή συνήθεια ως αίτημα |
| Αξία: | 201 304 316L.etc |
Ζεστή έλαση χάλυβα από ανοξείδωτο χάλυβα H δομή με επεξεργασία επιφάνειας παρασκευής και προσαρμοσμένες προδιαγραφές
| Σχήμα: | Δάσος H |
|---|---|
| Τεχνική: | Θερμής έλασης |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | πάστωμα |
Ζεστή έλαση χάλυβα από ανοξείδωτο χάλυβα H δομή με επεξεργασία επιφάνειας παρασκευής και προσαρμοσμένες προδιαγραφές
| Σχήμα: | Δάσος H |
|---|---|
| Τεχνική: | Θερμής έλασης |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | πάστωμα |
Ανοξείδωτη Δοκός Η με Θερμή Κύλιση και Επιφανειακή Επεξεργασία με Όξυνση, με Προσαρμοσμένες Προδιαγραφές
| Σχήμα: | Δάσος H |
|---|---|
| Τεχνική: | Θερμής έλασης |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | πάστωμα |
100X50mm 160X80mm Ζεστό έλαση από ανοξείδωτο χάλυβα H Beam 304 316 για δομικές εφαρμογές
| Σχήμα: | Δάσος H |
|---|---|
| Τεχνική: | Θερμής έλασης |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | πάστωμα |
Ζεστή έλαση χάλυβα από ανοξείδωτο χάλυβα H δομή με επεξεργασία επιφάνειας παρασκευής και προσαρμοσμένες προδιαγραφές
| Σχήμα: | Δάσος H |
|---|---|
| Τεχνική: | Θερμής έλασης |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | πάστωμα |

