Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
λέξεις-κλειδιά [ 347 10mm stainless steel strip ] αγώνας 92 προϊόντα.
Υψηλής ποιότητας ανοξείδωτο φύλλο χάλυβα 409L 2D NO.1 επιφάνεια ιδανικό για συστήματα εξάτμισης αυτοκινήτων
| προϊόντα: | πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Βαθμός: | 409L |
| Πάχος: | 0,5-50,0 χλστ |
Χάλυβα από ανοξείδωτο χάλυβα 409L που έχει τυλιχθεί με κρύο ρεύμα
| προϊόντα: | πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Βαθμός: | 409L |
| Πάχος: | 0,5-50,0 χλστ |
Επεξεργασία από χαλύβδινο χάλυβα
| προϊόντα: | Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Βαθμός: | 301 |
| Πάχος: | 0.1 - 3.0mm |
Άλλες χημικές ουσίες
| Σχήμα: | Ανοξείδωτο γύρω από το φραγμό |
|---|---|
| Τύπος: | ASTM EN GB JIS |
| Αξία: | 304 316L 309S 310S 321 904L 2205 2507 |
Κοπή με λέιζερ πλάκας από ανοξείδωτο χάλυβα 431, πάχους 10mm 12mm 16mm, κράμα SS 431
| Προϊόντα: | Πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Αξία: | 304 304L 316L 310S 321 2205 2507 904L 254SMO κλπ. |
| Πάχος: | 0.6 - 30.0mm |
1500mm 2000mm πλάτος 904L πλάκες από ανοξείδωτο χάλυβα θερμά κυλούμενα πλάκες από κράμα 904L
| Προϊόντα: | Πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Αξία: | 904l |
| Διάμετρο: | 1500 mm 1219 mm 1000 mm |
High Performance 445 Stainless Steel Sheet Corrosion-Resistant, Durable & Versatile
| Προϊόντα: | φύλλα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Βαθμός: | 445 |
| Πάχος: | 0.3 - 5.0mm |
Πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα Premium 254SMO Ανώτερη αντοχή στη διάβρωση για σκληρά περιβάλλοντα
| Προϊόντα: | φύλλα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Βαθμός: | 254SMO |
| Πάχος: | 1,0-80,0 χλστ |
Υψηλής αντοχής 317L χαλύβδινο φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα
| Προϊόντα: | φύλλα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Βαθμός: | 317L/S31703 |
| Πάχος: | 1,0-80,0 χλστ |
Πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα 329 Ανθεκτική στη θερμότητα και τη διάβρωση, σχεδιασμένη για δύσκολες εφαρμογές
| Προϊόντα: | φύλλα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Βαθμός: | 329 / S32900 |
| Πάχος: | 1,0-80,0 χλστ |

