Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
stainless steel round bar
-
stainless steel channel bar
-
stainless steel angle bar
-
stainless steel coil strip
-
stainless steel flat bar
-
stainless steel circle
-
Pipe Fitting
-
Water Ripple Stainless Steel Sheet
-
Nickel Alloy and Super Alloy
-
cold rolled steel coil
-
copper
-
Nickel Base Alloy Products
-
Others
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
λέξεις-κλειδιά [ 304 stainless steel u channel bar ] αγώνας 135 προϊόντα.
Τραβηγμένος στο κρύο γυαλισμένος φραγμός εξαγωνικά 304 316L ανοξείδωτου
| Προϊόντα: | Εξαγωνικός φραγμός ανοξείδωτου |
|---|---|
| Βαθμός: | 201 304 303 316L 410 420 430 440 |
| Μήκος: | 3m, 4m, 6m ή συνήθεια ως αίτημα |
Φραγμός 304 φωτεινή γυαλισμένη διάμετρος 3 - 60.0mm άξονων ανοξείδωτου 2507
| Μορφή: | κύκλος |
|---|---|
| Πρότυπα: | ASTM EN ΜΒ JIS |
| Βαθμός: | 201 304 316L 309S 310S 321 2205 2507.etc |
100 - 400 mm πλάτος Ατσάλι Χ δομή / I δομή Εφαρμογή για δομή ERW συγκολλημένη δομή
| Ονομασία των προϊόντων: | Ακτίνα ανοξείδωτου |
|---|---|
| Μέγεθος: | 100*100 - 400*400mm ή συνήθεια ως αίτημα |
| Αξία: | 201 304 316L.etc |
304 Hairline καθρεφτών τελειώνει το φύλλο ανοξείδωτου αυξήθηκε χρυσός 0.32.0mm
| Προϊόντα: | Πιάτο ανοξείδωτου |
|---|---|
| Υλικό: | Φύλλο ανοξείδωτου |
| Βαθμός: | 201 304 430 316L |
304 316 Σιδηροτροφία από ανοξείδωτο χάλυβα / ΣΣ Σιδηροτροφία ευθείες ράβδοι μήκους 6m 12m
| Ονομασία των προϊόντων: | Σιδηροτροχιά από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Διάμετρος: | 8 mm - 50 mm |
| Διάρκεια: | 6.1m ή σε οποιοδήποτε μήκος κατόπιν αιτήματος |
Η ουρία βαθμός 316LMod Άξονα από ανοξείδωτο χάλυβα διάμετρος 6 - 250 mm Ζεστά κυλούμενα / σφυρηλατημένα άξονα SS
| Σχήμα: | Τμήμα γωνίας / Τμήμα διαύλου |
|---|---|
| Τύπος: | ASTM EN ΜΒ JIS |
| Αξία: | 201 304 316L 316LMod 309S 310S 321 2205 2507 κλπ. |
Μισό στρογγυλό σχήμα Άξονας από ανοξείδωτο χάλυβα Διαμέτρου 40 - 350 mm σε 6m μήκος για δομή πλοίου
| Shape: | Stainless Steel half round bar |
|---|---|
| Standard: | ASTM EN GB JIS |
| Grade: | 304 316L 309S 310S 321 904L 2205 2507 |
AISI304 περιστροφή από ανοξείδωτο χάλυβα / SS304 περιστροφές 1000mm 1219mm 1500mm 2000mm Ψυχρά κυλούμενα
| Προϊόντα: | Στρογγυλή από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Υλικό: | Ατσάλι ατσάλι |
| Δάχος: | 0.1 - 16.0 mm |
Ατσάλινα κανάλια / καλώδια τύπου C σε μήκος 6 μέτρων
| Σχήμα: | Τμήμα γωνίας / Τμήμα διαύλου |
|---|---|
| πρότυπο: | ASTM EN GB JIS |
| Αξία: | 201 304 316L 309S 310S 321 2205 2507.etc |
Ατσάλι από ανοξείδωτο χάλυβα U Beam Grade 304 SS Beams Width 40 - 200mm
| Σχήμα: | Τμήμα γωνίας / Τμήμα διαύλου |
|---|---|
| Τύπος: | ASTM EN ΜΒ JIS |
| Αξία: | 201 304 316L 309S 310S 321 2205 2507.etc |

