Alle producten
-
Roestvrij staalstrook
-
Roestvrij staalblad
-
Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staalbar
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Staalplaat
-
staal ronde bar
-
nikkellegering
-
Naadloze Staalpijp
-
Roestvrij staalstraal
-
Het Blad van de koperplaat
-
Koper Ronde Bar
-
Ronde staaf van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen kanaalbalk
-
Roestvrijstalen hoekbalk
-
Strip van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen platte staaf
-
Roestvrij stalen cirkel
-
Pijpmontage
-
Waterrimpel roestvrijstalen plaat
-
Nikkel legering en superlegering
-
Koudgewalste stalen spiraal
-
Koper
-
Nikkelbasislegeringsproducten
-
Anderen
-
Raian IonescuMateriële zeer goede kwaliteit. wij hebben samenwerken meer dan 10 Jaar. Zij wisselen partijensoorten staalmateriaal uit. Al materieel kwaliteitsgoed. Zij plicht voor al materiële kwaliteit. Wij schaven verdergaan samenwerken met hen in de toekomst
Niet-georiënteerd silicium koudgewalste staal spoel JIS C2552 Standard met 0,11-3,0 mm dikte en gespleten rand
Productdetails
| Randtype | Spleetrand | Breedte bereik | 10-2000 mm |
|---|---|---|---|
| Dikte bereik | 0.11-3.0 mm | Standaard breedte | 750 mm, 914 mm, 1000 mm, 1219 mm, 1220 mm, 1250 mm |
| Lengteaanpassing | Volgens de vereisten van klanten | Diktetolerantie | +/- 0,02 mm |
| Breedtetolerantie | +/- 0,02 mm | De binnendiameter van de spoel | 508/610 mm |
| Gewicht van de spoel | 3 tot 10 ton | Productiecapaciteit | 1500 ton per maand |
| Oppervlaktebehandeling | Olie/droog/passivering/beitsen | Materiële cijfers | SPCC,SPCD,SPCE,ST12-15,DC01-06,Q195A-Q235A,Q195,Q235AF |
| Naleving van normen | AISI,ASTM,DIN,GB,JIS,BIS,EN | Voorraadbeschikbaarheid | Voorraad |
| Transportverpakking | Houten pallet | ||
| Markeren | JIS C2552 standaard koudgewalste stalen spoel,Koude plaat met een dikte van 0,11-3 |
||
Productomschrijving
Niet-georiënteerd silicium koudgewalst staal spoelen
Vervaardigd volgens JIS C2552, ASTM A677M, EN10106 en GB normen
Productspecificaties
| Standaard | AISI, ASTM, DIN, GB, JIS, BIS, EN |
|---|---|
| Materiaal | SPCC, SPCD, SPCE, ST12-15, DC01-06, Q195A-Q235A, Q195, Q235AF |
| Dikte | 0.11-3.0mm |
| Breedte | 20-1250mm |
| Normale breedte | 750mm, 914mm, 1000mm, 1219mm, 1220mm, 1250mm |
| Lengte | Op maat gesneden volgens klantvereisten |
| Tolerantie | Dikte +/-0.02mm, Breedte +/-0.02mm |
| Spoel ID | 508/610 mm |
| Spoel Gewicht | 3-10 ton |
| Productiecapaciteit | 1500 ton per maand |
| Oppervlaktebehandeling | Olie/droog/passivering/beitsen |
| Toepassing | Verzinkt staal, PPGI, deuren, huishoudelijke toepassingen, productie, scheepsbouw en andere industriële toepassingen |
Productintroductie
Koudgewalst staalplaat, algemeen bekend als koud plaat, wordt vervaardigd uit warmgewalste koolstof constructiestaal strips door verdere koudwalsen om diktes onder 4 mm te bereiken. Het koudwals proces bij kamertemperatuur voorkomt de vorming van ijzeroxide, wat resulteert in een superieure oppervlaktekwaliteit en nauwkeurige dimensionale nauwkeurigheid. In combinatie met gloeibehandeling biedt koudgewalst staal verbeterde mechanische en technologische eigenschappen in vergelijking met warmgewalst staal, waardoor het de voorkeurskeuze is voor tal van toepassingen, met name in de productie van huishoudelijke apparaten.
Productgalerij
Bedrijfsinformatie
Wij zijn een geautoriseerde kwaliteitsagent voor toonaangevende staalproducenten, waaronder Baosteel, Masteel, Meisteel, Ningsteel en Shangsteel. Ons bedrijf is gespecialiseerd in zowel spot- als futuresproducten van meerdere staalfabrieken, ondersteund door uitgebreide marketingdiensten, geavanceerde opslagfaciliteiten en precisie snij- en distributiemogelijkheden.
Ons productportfolio omvat koudwalsen, warmwalsen, verzinkt staal, beitsen, elektrisch staal, kleurcoating en roestvrij staal van grote binnenlandse en internationale staalfabrieken. We onderhouden stabiele samenwerkingsrelaties met talrijke grote staalproducenten in China en fungeren als de aangewezen productagent voor Shanghai Baosteel Co., LTD., terwijl we ook samenwerken met Maanshan Iron and Steel Co., LTD.
We vertegenwoordigen producten van Wuhan Iron and Steel, Shougang, Bensteel, Dalian Thyssen en andere prominente fabrikanten, evenals staalproducten uit Japan, Korea, Rusland en Taiwan.
Verwerkingsmogelijkheden
Onze verwerkingsfaciliteit beschikt over meerdere geavanceerde staal spoel snijlijnen die worden beheerd via moderne kwaliteitscontrolesystemen. We bieden zeer nauwkeurige verwerkingsdiensten, terwijl we de principes van kwaliteitsborging, kostenreductie en optimalisatie van klantvoordelen naleven. Onze diensten omvatten fijne verpakking, exportverpakking en op maat gemaakte verwerkingsoplossingen die zijn ontworpen om nul afval in de productie te bereiken.
Geadviseerde Producten

