Alle producten
-
Roestvrij staalstrook
-
Roestvrij staalblad
-
Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staalbar
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Staalplaat
-
staal ronde bar
-
nikkellegering
-
Naadloze Staalpijp
-
Roestvrij staalstraal
-
Het Blad van de koperplaat
-
Koper Ronde Bar
-
Ronde staaf van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen kanaalbalk
-
Roestvrijstalen hoekbalk
-
Strip van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen platte staaf
-
Roestvrij stalen cirkel
-
Pijpmontage
-
Waterrimpel roestvrijstalen plaat
-
Nikkel legering en superlegering
-
Koudgewalste stalen spiraal
-
Koper
-
Nikkelbasislegeringsproducten
-
Anderen
-
Raian IonescuMateriële zeer goede kwaliteit. wij hebben samenwerken meer dan 10 Jaar. Zij wisselen partijensoorten staalmateriaal uit. Al materieel kwaliteitsgoed. Zij plicht voor al materiële kwaliteit. Wij schaven verdergaan samenwerken met hen in de toekomst
SAE1008 Koldergewalste stalen spoel van koolstofstaal met spleetrand en breedte 10-2000 mm
Productdetails
| Randtype | Spleetrand | Breedte bereik | 10-2000 mm |
|---|---|---|---|
| Dikte bereik | 0.11-3.0 mm | Standaard breedte | 750 mm, 914 mm, 1000 mm, 1219 mm, 1220 mm, 1250 mm |
| Spoel-id | 508/610 mm | Gewicht van de spoel | 3 tot 10 ton |
| Productiecapaciteit | 1500 ton per maand | Diktetolerantie | +/- 0,02 mm |
| Breedtetolerantie | +/- 0,02 mm | Materiële cijfers | SPCC,SPCD,SPCE,ST12-15,DC01-06,Q195A-Q235A,Q195,Q235AF |
| Oppervlaktebehandeling | Olie/droog/passivering/beitsen | Normen | AISI,ASTM,DIN,GB,JIS,BIS,EN |
| Breedte | 201250mm | Lengte | AANGEPAST |
| Transportpakket | Houten pallet | ||
| Markeren | SAE1008 Koolstofstaal koudgewalste stalen spoel,Rol van het spleet de Rand Koudgewalste staal,Breedte 10-2000 mm koudgewalste stalen spoel |
||
Productomschrijving
SAE1008 Koudgewalste Staalrol/Plaat/Platen
Hoogwaardige SAE1008 koudgewalste staalproducten vervaardigd in China, met superieure dimensionale nauwkeurigheid en mechanische eigenschappen voor diverse industriële toepassingen.
Productspecificaties
| Standaard | AISI, ASTM, DIN, GB, JIS, BIS, EN |
|---|---|
| Materiaal | SPCC, SPCD, SPCE, ST12-15, DC01-06, Q195A-Q235A, Q195, Q235AF |
| Dikte | 0.11-3.0mm |
| Breedte | 20-1250mm |
| Normale Breedte | 750mm, 914mm, 1000mm, 1219mm, 1220mm, 1250mm |
| Lengte | Op maat gesneden volgens klantvereisten |
| Tolerantie | Dikte +/-0.02mm, Breedte +/-0.02mm |
| Rol ID | 508/610 mm |
| Rol Gewicht | 3-10 ton |
| Productiecapaciteit | 1500 ton per maand |
| Oppervlaktebehandeling | Olie/droog/passivering/beitsen |
| Toepassing | Verzinkt staal, PPGI, deuren, huishoudelijke toepassingen, productie, scheepsbouw en andere industriële toepassingen |
Productintroductie
Koudgewalste staalplaat, algemeen bekend als koudplaat, wordt vervaardigd uit warmgewalste koolstofconstructiestaalstrippen door middel van verdere koudwalsingsprocessen. Met een dikte van minder dan 4 mm bieden deze platen een superieure oppervlaktekwaliteit en dimensionale nauwkeurigheid dankzij het rollen op kamertemperatuur, wat de vorming van ijzeroxide voorkomt.
Na gloeibehandeling vertonen koudgewalste staalplaten uitstekende mechanische en technologische eigenschappen die die van warmgewalste alternatieven overtreffen. Dit maakt ze ideaal voor tal van toepassingen, met name in de productie van huishoudelijke apparaten, waar ze warmgewalste staalplaten grotendeels hebben vervangen.
Productgalerij
Bedrijfsinformatie
Kwaliteitspartnerschappen
Wij zijn een geautoriseerde agent voor toonaangevende staalproducenten, waaronder Baosteel, Masteel, Meisteel, Ningsteel en Shangsteel, en bieden zowel spot- als futuresproducten van meerdere staalfabrieken.
Ons uitgebreide marketingdienstensysteem omvat complete opslagfaciliteiten, snijmogelijkheden en distributie-infrastructuur, en biedt geïntegreerde staalverkoop-, verwerkings-, distributie- en opslagdiensten.
Productportfolio
- Koudwalsen, warmwalsen, verzinkt staal
- Beitsen, elektrisch staal, kleurcoating
- Roestvrij staal en tinplaatproducten
- Automobielstaal en middelzware platen
- Siliciumstaalplaat en beitsrol
Internationale Inkoop
Wij distribueren staalproducten van binnenlandse fabrikanten, waaronder Wuhan Iron and Steel en Maanshan Iron and Steel, evenals internationale bronnen uit Japan, Korea, Rusland en Taiwan.
Verwerkingsmogelijkheden
Onze verwerkingsfabriek beschikt over geavanceerde staalrolsnijlijnen met modern management en strikte kwaliteitscontrole. Wij bieden precisieverwerkingsdiensten met behoud van onze toewijding aan principes van nul afval, kwaliteitsborging en kostenreductie ten gunste van de klant.
Wij bieden op maat gemaakte verpakkingsoplossingen, waaronder fijne verpakking en exportverpakkingsdiensten om aan specifieke klantvereisten te voldoen.
Geadviseerde Producten

