Alle producten
-
Roestvrij staalstrook
-
Roestvrij staalblad
-
Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staalbar
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Staalplaat
-
staal ronde bar
-
nikkellegering
-
Naadloze Staalpijp
-
Roestvrij staalstraal
-
Het Blad van de koperplaat
-
Koper Ronde Bar
-
Ronde staaf van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen kanaalbalk
-
Roestvrijstalen hoekbalk
-
Strip van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen platte staaf
-
Roestvrij stalen cirkel
-
Pijpmontage
-
Waterrimpel roestvrijstalen plaat
-
Nikkel legering en superlegering
-
Koudgewalste stalen spiraal
-
Koper
-
Nikkelbasislegeringsproducten
-
Anderen
-
Raian IonescuMateriële zeer goede kwaliteit. wij hebben samenwerken meer dan 10 Jaar. Zij wisselen partijensoorten staalmateriaal uit. Al materieel kwaliteitsgoed. Zij plicht voor al materiële kwaliteit. Wij schaven verdergaan samenwerken met hen in de toekomst
301 Koudgewalst Roestvrij Staal Strip met Gepolijst Oppervlak voor Industriële Toepassingen
Productdetails
| Modelnummer | 301 | Vorm | Ronde |
|---|---|---|---|
| Techniek | koudgewalst | Oppervlaktebehandeling | Gepolijst |
| Breedte | 10-2000 mm | Dikte | 0.1 mm-10 mm |
| Lengte | 2000 mm-6000 mm | Materiaal | 201, 202, 301, 321, 304, 304L, 316, 316L, 309S, 310S, 410, 430 |
| Oppervlak | 2B, BA, 8K, nr.4, nr.1 | Hardheid | 170-174 hoogspanning |
| Opbrengststerkte | ≥ 205 MPa | Treksterkte | ≥ 520 MPa |
| Verlenging | ≥ 40% | Dikte | 70,93 g/cm3 |
| Productiecapaciteit | 50000 kg | ||
| Markeren | Roestvrijstalen strip van 301 kwaliteit,Koudgewalste Roestvrij staalrol,Metalen strip met gepolijst oppervlak |
||
Productomschrijving
301 Roestvrijstalen Strip 1/2H SUS301 1.4310 Roestvrijstalen Coil
Coil Strip Roestvrij Staal AISI 301 met Oppervlaktebehandeling Metaal 2B en Hardheid 170-174 HV
Productspecificaties
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Dikte | 0,1 mm - 10 mm |
| Breedte | 10 - 2000 mm |
| Lengte | 2000 mm - 6000 mm of naar wens van de klant |
| Standaard | ASME, ASTM, EN, BS, GB, DIN, JIS, etc. |
| Materiaal | 201, 202, 301, 321, 304, 304L, 316, 316L, 309S, 310S, 410, 430, etc. |
| Oppervlak | 2B, BA, 8K, No. 4, No.1 |
| Fabriek | TISCO, LISCO, BAO STEEL |
| Verpakking | Standaard export zeewaardige verpakking |
| Techniek | Warmgewalst / koudgewalst |
| Levertijd | 7-15 dagen |
| Leveringscapaciteit | 3000 ton/maand |
| Betalingsvoorwaarden | L/C, T/T |
| Toepassingsbereik | Voedsel, gas, metallurgie, biologie, elektronica, chemie, aardolie, ketel, kernenergie, medische apparatuur, meststoffen, etc. |
Opmerking:We kunnen andere normen produceren volgens de eisen van de klant.
Toepassingsdetails
304 Roestvrij Staal
Architectuur, Decoratie, Chemische industrie, Voedselverwerkende apparatuur, Geneeskunde, Textielindustrie en Auto-onderdelen.
304L Roestvrij Staal
Chemische, Kolen-, Aardolie- en Kernenergie-industrieën, hittebestendige onderdelen en onderdelen die na het lassen moeilijk warmtebehandeld kunnen worden.
Chemische samenstelling
| Type Nr. | C (%) | Mn (%) | P (%) | S (%) | Si (%) | Cr (%) | Ni (%) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 201 | ≤ 0,15 | 5,5-7,5 | ≤ 0,050 | ≤ 0,03 | ≤ 1,00 | 16,0-18,0 | 3,5-5,5 |
| 202 | ≤ 0,15 | 7,5-10 | ≤ 0,060 | ≤ 0,03 | ≤ 1,00 | 17,0-19,0 | 4,0-6,0 |
| 301 | ≤ 0,15 | ≤ 2 | ≤ 0,045 | ≤ 0,03 | ≤ 1,00 | 16,5-18,0 | 6,0-8,0 |
| 302 | ≤ 0,15 | ≤ 2 | ≤ 0,045 | ≤ 0,03 | ≤ 1,00 | 17,0-19,0 | 8,0-10,0 |
| 304 | ≤ 0,08 | ≤ 2 | ≤ 0,045 | ≤ 0,03 | ≤ 1,00 | 18,0-20,0 | 8,0-10,5 |
| 304L | ≤ 0,03 | ≤ 2 | ≤ 0,045 | ≤ 0,03 | ≤ 1,00 | 18,0-20,0 | 8,0-12,0 |
Mechanische eigenschappen
| Type Nr. | V.G. σ0.2 (MPa) | T.G. σb (MPa) | ELONG. δ5 (%) | Hardheid HB | HRB | HV | Dichtheid g/cm³ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 201 | ≥ 260 | ≥ 610 | ≥ 35 | ≤ 207 | ≤ 183 | ≤ 290 | 7,93 |
| 301 | ≥ 205 | ≥ 520 | ≥ 40 | ≤ 207 | ≤ 95 | ≤ 218 | 7,93 |
| 304 | ≥ 205 | ≥ 520 | ≥ 40 | ≤ 187 | ≤ 90 | ≤ 200 | 7,93 |
| 304L | ≥ 175 | ≥ 480 | ≥ 40 | ≤ 187 | ≤ 90 | ≤ 200 | 7,93 |
| 316 | ≥ 205 | ≥ 520 | ≥ 40 | ≤ 187 | ≤ 90 | ≤ 200 | 7,98 |
Naleving van normen
| Standaard | Land | Beschrijving |
|---|---|---|
| ASTM | VS | American Society of Mechanical Engineers |
| AISI | VS | Acroniem van American Iron and Steel Institute |
| JIS | JP | Japanese Industrial Standards |
| DIN | DU | Deutsches Institut fur Normung e.V. |
| UNS | VS | Unified Numbering System |
Verpakkingsinformatie
Standaard export zeewaardige verpakking (met waterdicht papier, metalen banden, vervolgens in een houten pallet geplaatst, daarna in een container) of op maat.
- 20 ft - GP: 5,8 m (Lengte) × 2,13 m (Breedte) × 2,18 m (Hoogte) - Ongeveer 23 MTS
- 40 ft - GP: 11,8 m (Lengte) × 2,13 m (Breedte) × 2,18 m (Hoogte) - Ongeveer 27 MTS
- 40 ft - HG: 11,8 m (Lengte) × 2,13 m (Breedte) × 2,72 m (Hoogte) - Ongeveer 27 MTS
Servicegarantie
- Producten van hoge kwaliteit met concurrerende prijzen
- Vele jaren ervaring in de branche
- Professioneel team en fabrieksfaciliteiten
- Wereldwijde exportmogelijkheden
- Accepteer inspectie door derden voor verzending
- Gratis monsters verstrekt
- Ruime voorraad met de kortste levertijd
Productgalerij
Geadviseerde Producten

