Alle producten
-
Roestvrij staalstrook
-
Roestvrij staalblad
-
Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staalbar
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Staalplaat
-
staal ronde bar
-
nikkellegering
-
Naadloze Staalpijp
-
Roestvrij staalstraal
-
Het Blad van de koperplaat
-
Koper Ronde Bar
-
Ronde staaf van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen kanaalbalk
-
Roestvrijstalen hoekbalk
-
Strip van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen platte staaf
-
Roestvrij stalen cirkel
-
Pijpmontage
-
Waterrimpel roestvrijstalen plaat
-
Nikkel legering en superlegering
-
Koudgewalste stalen spiraal
-
Koper
-
Nikkelbasislegeringsproducten
-
Anderen
-
Raian IonescuMateriële zeer goede kwaliteit. wij hebben samenwerken meer dan 10 Jaar. Zij wisselen partijensoorten staalmateriaal uit. Al materieel kwaliteitsgoed. Zij plicht voor al materiële kwaliteit. Wij schaven verdergaan samenwerken met hen in de toekomst
Koudgewalste SUS 304 roestvrijstalen strip spoel met gepolijst oppervlak en breedte 10-600 mm
Productdetails
| Model-NR. | 304 | Vorm | Vlak |
|---|---|---|---|
| Techniek | koudgewalst | Oppervlaktebehandeling | Gepolijst |
| Breedte | 10-600mm | Dikte | 00,5-10,0 mm |
| Lengte | 2000 mm-6000 mm | Dikte | 70,93 g/cm3 |
| Treksterkte | 520 MPA | Opbrengststerkte | 205-210 MPa |
| Verlengingspercentage | 40% | Hardheid HB | 187 |
| Hardheid HRB | HV200 | Koolstofgehalte | <=0,07 |
| chromiuminhoud | 17.00-19.00 uur | ||
| Markeren | Koudgewalste roestvrijstalen strip,Gepolijst oppervlak 304 roestvrijstalen spoel,Breedte 10-600 mm roestvrijstalen spiraalstrip |
||
Productomschrijving
SUS 304 roestvrijstalen strip 1/2H 304 roestvrijstalen strip spoel
Hoogwaardige SUS 304 roestvrijstalen strip spoelen verkrijgbaar in 1/2H hardheid, met uitstekende corrosiebestendigheid en mechanische eigenschappen voor industriële toepassingen.
Snelle specificaties
| Type | Warm gewalst / koud gewalst |
| Grootte | 1219 mm, 1500 mm of indien vereist |
| Dikte | 00,5-10,0 mm |
| Merken | TISCO, BAOSTEEL, ZPSS, JISCO |
| Gewicht van de spoel | 5 tot 10 ton |
| Oppervlakte | Oorspronkelijk: NEEN.1, 2B. Behandeling: BA, NO.4Spiegel. |
| Certificering | SGS, BV |
Productspecificaties
| Dikte | 0.1 mm - 100 mm |
| Breedte | 1000mm, 1219mm, 1240mm, 1500mm, 1800mm, 2000mm |
| Lange | 2000 mm - 6000 mm of op verzoek van de klant |
| Standaard | ASME, ASTM, EN, BS, GB, DIN, JIS, enz. |
| Materiaal | 201, 202, 301, 321, 304, 304L, 316, 316L, 309S, 310S, 410, 430 enz. |
| Oppervlakte | 2B, BA, 8K, Nee.4Nee, dat is niet waar.1 |
| Molen | TISCO, LISCO, BAO STEEL |
| Verpakking | Standaardverpakking voor de uitvoer |
| Techniek | Warm gewalst / koud gewalst |
| Leveringstermijn | 10-25 dagen |
| Toeleveringsvermogen | 700 ton/maand |
| Betalingsvoorwaarden | L/C, T/T |
Kenmerken en toepassingen
Ongeveer 304 roestvrij staal
304 roestvrij staal is een veel voorkomend roestvrij staalmateriaal met een superieure corrosie-preventie ten opzichte van 200-serie roestvrij staalmaterialen.Het biedt ook uitstekende weerstand tegen hoge temperaturen en goede weerstand tegen intergranulaire corrosie.
Toepassingen
Voornaamste toepassingen zijn de interieur- en exterieurdecoratie van gebouwen, keukengereedschap, chemische apparatuur, bouwmaterialen voor luchtvaartmachines, autoonderdelen, elektrische apparaten, medische apparatuur,chirurgische instrumenten, en diverse industriële componenten.
Technische specificaties
Chemische samenstelling
| Elementen | Inhoud (%) |
|---|---|
| C | ≤ 0.07 |
| - Jawel. | ≤ 1.00 |
| Deeltjes | ≤ 2.00 |
| P | ≤ 0.035 |
| S | ≤ 0.03 |
| Cr | 17.00-19.00 |
| Ni | 8.0-11.0 |
Mechanische eigenschappen
| Vastgoed | Waarde |
|---|---|
| Treksterkte | 520 Mpa |
| Kracht van de opbrengst | 205-210 Mpa |
| Verlengingspercentage | 40% |
| Hardheid HB | 187 |
| Hardheid HRB | HV200 |
| Dichtheid | 70,93 g/cm3 |
Onze voordelen
- Hoge kwaliteit en concurrerende prijzen
- 15,000 ton aan voorraden aan roestvrij staal
- Snel bezorgen
- Meer dan 12 jaar ervaring in het exporteren
- Strategische ligging in de buurt van de haven van Shanghai voor uitstekende logistiek
- Professionele en responsieve klantenservice
Geadviseerde Producten

