Alle producten
-
Roestvrij staalstrook
-
Roestvrij staalblad
-
Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staalbar
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Staalplaat
-
staal ronde bar
-
nikkellegering
-
Naadloze Staalpijp
-
Roestvrij staalstraal
-
Het Blad van de koperplaat
-
Koper Ronde Bar
-
Ronde staaf van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen kanaalbalk
-
Roestvrijstalen hoekbalk
-
Strip van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen platte staaf
-
Roestvrij stalen cirkel
-
Pijpmontage
-
Waterrimpel roestvrijstalen plaat
-
Nikkel legering en superlegering
-
Koudgewalste stalen spiraal
-
Koper
-
Nikkelbasislegeringsproducten
-
Anderen
-
Raian IonescuMateriële zeer goede kwaliteit. wij hebben samenwerken meer dan 10 Jaar. Zij wisselen partijensoorten staalmateriaal uit. Al materieel kwaliteitsgoed. Zij plicht voor al materiële kwaliteit. Wij schaven verdergaan samenwerken met hen in de toekomst
Warmgewalst roestvrijstalen H-balk met beitsbehandeling en aangepaste specificaties
Productdetails
| Vorm | H-balk | Techniek | Warmgewalst |
|---|---|---|---|
| Oppervlaktebehandeling | het inleggen | Materiaal | Roestvrij staal 201 304 310S 316L 321 2205 2507 |
| Dikte | 4,0 - 30,0 mm | Breedte | 25mm*25mm-200mm*125mm/50mm*37mm-400mm*104mm |
| Lengte | 6m | Productiecapaciteit | 50000 kg |
| Standaard | GB ASTM, JIS, SUS, DIN, EN | Oppervlakteverwerking | Gegalvaniseerd, gecoat |
| HS-code | 7219340000 | Bundeltype | Ik richt, h-Straal |
| Webdikte | 5/8″ | Bouwmethode | Gelast / heet opgerold |
| Gewichtsvergelijking | H Beam zwaarder dan I Beam | ||
| Markeren | Hot Rolled Stainless Steel H Beam,Oppervlaktebehandeling voor beitsen H-vormstraal,Aangepaste specificaties Roestvrij staal I Beam |
||
Productomschrijving
DIN 1.4404 1.4301 Roestvrij Staal H-balk / SS Balk Roestvrij Stalen I-balk
Premium roestvrijstalen H-balken en I-balken vervaardigd volgens internationale normen voor industriële toepassingen.
Productspecificaties
| Product | Roestvrij Stalen H-balk |
|---|---|
| Standaard | GB ASTM, JIS, SUS, DIN, EN etc |
| Materiaal | Roestvrij Staal 201, 304, 310S, 316L, 321, 2205, 2507, etc. |
| Dikte | 4,0 - 30,0 mm |
| Breedte | 25 mm x 25 mm - 200 mm x 125 mm / 50 mm x 37 mm - 400 mm x 104 mm |
| Lengte | 6 m standaard, of volgens klantspecificaties |
| Productcategorie | Metaalkunde, Mineralen & Energie |
| Techniek | Gelast / Warmgewalst |
| Oppervlaktebehandeling | Verzinkt, gecoat, of naar wens |
| Voorraadbeschikbaarheid | Direct uit voorraad leverbaar |
| Oorsprong | Jiangsu, China |
Toepassingen
Mechanische & Productie, Staalconstructie, Scheepsbouw, Bruggenbouw, Autochassis
Doelmarkten
Midden-Oosten, Afrika, Azië, Europese landen, Amerika, Australië, etc.
Soorten Roestvrij Stalen Balken
I-balk
De meest voorkomende balk in ons assortiment. De flens van de I-balk kan slechts zo ver worden gewalst als de apparatuur van de fabriek aankan (5/8″). De I-balk is lichter van gewicht, waardoor deze ideaal is voor veelvuldig gebruik. Vervaardigd als een massief stuk metaal, wordt deze gewalst en geproduceerd uit één enkel onderdeel.
H-balk
De H-balk biedt superieure sterkte vergeleken met de I-balk, hoewel deze intensievere productieprocessen vereist. In plaats van als één stuk te worden gewalst, bestaat een H-balk uit drie afzonderlijk gecreëerde secties die aan elkaar zijn gelast. Deze constructiemethode maakt elk deel aanzienlijk sterker, aangezien de freesapparatuur het materiaal drie keer versterkt. Over het algemeen is de H-balk zwaarder dan de I-balk en kan deze grotere krachten en druk weerstaan.
Bedrijfsinformatie
Ons bedrijf is gevestigd in Wuxi, provincie Jiangsu, in zuidelijk Jiangsu nabij de haven van Shanghai, met een superieur terrein en gemakkelijke transportmogelijkheden. Wij zijn een uitgebreide onderneming die ontwikkeling, ontwerp, productie en verkoop integreert. Onze faciliteit beschikt over meerdere sets plasmasnijmachines, buigmachines, laserplasmalasmachines, plaatknipmachines, automatische ondergedompelde booglasmachines en andere gespecialiseerde apparatuur. Wij zijn gespecialiseerd in roestvrijstalen I-balken, T-balken, hoekstaal, kanaalstaal, vierkante rechthoekige buizen en maatwerkproductie, inclusief het snijden van platen, buigen, snijden van rond/vierkant, laserlassen en speciaal gevormde niet-standaard onderdelen volgens klantspecificaties. Wij verwelkomen zakenpartners uit alle industrieën voor bezoeken, begeleiding en zakelijke onderhandelingen.
Productgalerij
Geadviseerde Producten

