Alle producten
-
Roestvrij staalstrook
-
Roestvrij staalblad
-
Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staalbar
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Staalplaat
-
staal ronde bar
-
nikkellegering
-
Naadloze Staalpijp
-
Roestvrij staalstraal
-
Het Blad van de koperplaat
-
Koper Ronde Bar
-
Ronde staaf van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen kanaalbalk
-
Roestvrijstalen hoekbalk
-
Strip van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen platte staaf
-
Roestvrij stalen cirkel
-
Pijpmontage
-
Waterrimpel roestvrijstalen plaat
-
Nikkel legering en superlegering
-
Koudgewalste stalen spiraal
-
Koper
-
Nikkelbasislegeringsproducten
-
Anderen
-
Raian IonescuMateriële zeer goede kwaliteit. wij hebben samenwerken meer dan 10 Jaar. Zij wisselen partijensoorten staalmateriaal uit. Al materieel kwaliteitsgoed. Zij plicht voor al materiële kwaliteit. Wij schaven verdergaan samenwerken met hen in de toekomst
ASTM 201 AISI 316L roestvrijstalen H-balk 200*100 mm H-balk voor structurele toepassingen
Productdetails
| Vorm | H-balk | Techniek | Warmgewalst |
|---|---|---|---|
| Oppervlaktebehandeling | het inleggen | Materiaal | Roestvrij staal 201 304 310S 316L 321 2205 2507 |
| Dikte | 4,0 - 30,0 mm | Breedte | 25mm*25mm-200mm*125mm/50mm*37mm-400mm*104mm |
| Lengte | 6m | Productiecapaciteit | 50000 kg |
| Standaard | GB ASTM, JIS, SUS, DIN, EN | Oppervlakteverwerking | Gegalvaniseerd, gecoat |
| Webdikte | 5/8 ″ | Bundeltype | H-balk |
| Productieproces | Gelast / heet opgerold | gewicht | Zwaarder dan ik-balk |
| Kracht | Sterker dan ik-balk | ||
| Markeren | ASTM 201 roestvrijstalen H-balk,AISI 316L H-vormige balk,200 * 100 mm roestvrijstalen balk |
||
Productomschrijving
ASTM 201 Roestvrijstalen H-balken
Hoogwaardige AISI 316L roestvrijstalen H-balken van 200×100 mm, ontworpen voor superieure structurele prestaties en duurzaamheid in veeleisende industriële toepassingen.
Productspecificaties
| Product | Roestvrijstalen H-balk |
| Standaard | GB ASTM, JIS, SUS, DIN, EN etc. |
| Materiaal | Roestvrij staal 201, 304, 310S, 316L, 321, 2205, 2507, etc. |
| Dikte | 4,0 - 30,0 mm |
| Breedte | 25 mm × 25 mm - 200 mm × 125 mm / 50 mm × 37 mm - 400 mm × 104 mm |
| Lengte | 6m standaard, of aangepast volgens vereisten |
| Productcategorie | Metaalkunde, Mineralen & Energie |
| Techniek | Gelast / Warmgewalst |
| Gebruik | Mechanisch & Productie, Staalconstructie, Scheepsbouw, Bruggenbouw, Autochassis |
| Oppervlaktebehandeling | Verzinkt, gecoat, of aangepast zoals gevraagd |
| Voorraad | Direct uit voorraad leverbaar |
| Oorsprong | Jiangsu, China |
Soorten Roestvrijstalen Balken
Roestvrijstalen balken worden gecategoriseerd op basis van hun dwarsdoorsnedevorm, waarbij de I-balk dient als het universele referentiemodel.
I-balk
Het meest voorkomende balktype met een massieve, uit één stuk bestaande constructie, gerold uit één deel. Lichter van gewicht met een centrale flenscapaciteit beperkt door de freesapparatuur (doorgaans 5/8″). Ideaal voor toepassingen waar gewichtsefficiëntie prioriteit heeft.
H-balk
Superieure sterkte vergeleken met I-balken, vervaardigd uit drie individueel gecreëerde stukken die aan elkaar zijn gelast. Dit drievoudige freesproces creëert een zwaardere, robuustere structuur die in staat is grotere krachten en druk te weerstaan in veeleisende structurele toepassingen.
Bedrijfsinformatie
Gevestigd in Wuxi, provincie Jiangsu, strategisch gelegen nabij de haven van Shanghai voor optimale logistiek en transportgemak. Wij zijn een uitgebreide onderneming die ontwikkeling, ontwerp, productie en verkoop integreert.
Onze productiefaciliteit beschikt over geavanceerde apparatuur, waaronder plasmasnijmachines, buigmachines, laserplasmalasmachines, plaatknipmachinegroepen en automatische ondergedompelde booglasmachines. Wij zijn gespecialiseerd in de productie van roestvrijstalen I-balken, T-balken, hoekstaal, kanaalstaal, vierkante rechthoekige buizen en op maat gemaakte niet-standaard componenten volgens klantspecificaties.
Wij verwelkomen zakenpartners uit alle sectoren voor bedrijfsbezoeken, technische consultaties en zakelijke onderhandelingen.
Productgalerij
Geadviseerde Producten

