Alle producten
-
Roestvrij staalstrook
-
Roestvrij staalblad
-
Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staalbar
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Staalplaat
-
staal ronde bar
-
nikkellegering
-
Naadloze Staalpijp
-
Roestvrij staalstraal
-
Het Blad van de koperplaat
-
Koper Ronde Bar
-
Ronde staaf van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen kanaalbalk
-
Roestvrijstalen hoekbalk
-
Strip van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen platte staaf
-
Roestvrij stalen cirkel
-
Pijpmontage
-
Waterrimpel roestvrijstalen plaat
-
Nikkel legering en superlegering
-
Koudgewalste stalen spiraal
-
Koper
-
Nikkelbasislegeringsproducten
-
Anderen
-
Raian IonescuMateriële zeer goede kwaliteit. wij hebben samenwerken meer dan 10 Jaar. Zij wisselen partijensoorten staalmateriaal uit. Al materieel kwaliteitsgoed. Zij plicht voor al materiële kwaliteit. Wij schaven verdergaan samenwerken met hen in de toekomst
Warmgewalst roestvrijstalen H-balk met beitsbehandeling en 6m lengte voor structurele toepassingen
Productdetails
| Vorm | H-balk | Techniek | Warmgewalst |
|---|---|---|---|
| Oppervlaktebehandeling | het inleggen | Materiaal | Roestvrij staal 201 304 310S 316L 321 2205 2507 |
| Dikte | 4,0 - 30,0 mm | Breedte | 25mm*25mm-200mm*125mm/50mm*37mm-400mm*104mm |
| Lengte | 6m | Productiecapaciteit | 50000 kg |
| Standaard | GB ASTM, JIS, SUS, DIN, EN | Oppervlakteverwerking | Gegalvaniseerd, gecoat |
| HS-code | 7219340000 | Transportpakket | HOUTEN KIST |
| Techniektype | Gelast / heet opgerold | Voorraadbeschikbaarheid | Klaar in voorraad |
| Plaats van herkomst | Jiangsu, China | ||
| Markeren | Hot Rolled Stainless Steel H Beam,Beitsen Oppervlaktebehandeling H-vorm stalen balk,6m lengte roestvrijstalen balk |
||
Productomschrijving
DIN GB roestvrij staal H-balk verwerking
Professionele perforatie, snijden en verwerking van H-balken van roestvrij staal voor industriële toepassingen.
Productspecificaties
| Producten | H-balk van roestvrij staal |
|---|---|
| Standaard | GB ASTM, JIS, SUS, DIN, EN enz. |
| Materiaal | Roestvrij staal 201, 304, 310S, 316L, 321, 2205, 2507 enz. |
| Dikte | 4.0 - 30.0 mm |
| Breedte | 25 mm × 25 mm × 200 mm × 125 mm / 50 mm × 37 mm × 400 mm × 104 mm |
| Lange | 6m standaard of op maat gemaakte lengtes beschikbaar |
| Techniek | Geweld / warm gewalst |
| Oppervlaktebewerking | Gegalvaniseerde, gecoate of op maat gemaakte afwerkingen |
| Beschikbaarheid van de voorraden | In voorraad |
| Plaats van oorsprong | Jiangsu, China |
Toepassingen
Mechanical & Manufacturing, staalconstructies, scheepsbouw, bruggen, autoschassis
Belangrijkste markten
Midden-Oosten, Afrika, Azië, Europa, Amerika, Australië
Soorten balken van roestvrij staal
Ik straal.
Het meest voorkomende balktype met een solide stuk metaal.waardoor ze ideaal zijn voor toepassingen waarbij gewicht een overweging is.
H-balk
H-balken bieden een superieure sterkte vergeleken met I-balken.H-balken zorgen voor een verbeterde structurele integriteit en kunnen meer kracht en druk weerstaan, waardoor ze geschikt zijn voor zware toepassingen.
Bedrijfsinformatie
Onze vestiging is gelegen in Wuxi, Jiangsu provincie, onze faciliteit heeft de voordelen van de nabijheid van de haven van Shanghai en uitstekende transporttoegang.Vervaardiging, en verkoop.
Onze productiecapaciteit omvat:
- Plasmasnijmachines
- Buigmachines
- machines voor het laseren met plasma
- Andere machines voor het bewerken van platen
- Automatische onderwaterbooglassen
We zijn gespecialiseerd in roestvrij staal I-balken, T-balken, hoekstaal, kanaalstaal, vierkante rechthoekige buizen en aangepaste niet-standaardonderdelen, waaronder snijden, buigen en lasersweisdiensten.
Foto's van producten
Geadviseerde Producten

