Alle producten
-
Roestvrij staalstrook
-
Roestvrij staalblad
-
Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staalbar
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Staalplaat
-
staal ronde bar
-
nikkellegering
-
Naadloze Staalpijp
-
Roestvrij staalstraal
-
Het Blad van de koperplaat
-
Koper Ronde Bar
-
Ronde staaf van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen kanaalbalk
-
Roestvrijstalen hoekbalk
-
Strip van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen platte staaf
-
Roestvrij stalen cirkel
-
Pijpmontage
-
Waterrimpel roestvrijstalen plaat
-
Nikkel legering en superlegering
-
Koudgewalste stalen spiraal
-
Koper
-
Nikkelbasislegeringsproducten
-
Anderen
-
Raian IonescuMateriële zeer goede kwaliteit. wij hebben samenwerken meer dan 10 Jaar. Zij wisselen partijensoorten staalmateriaal uit. Al materieel kwaliteitsgoed. Zij plicht voor al materiële kwaliteit. Wij schaven verdergaan samenwerken met hen in de toekomst
Warmgewalste ronde staalstaaf van 17-4PH met helder oppervlak en OD 6-300 mm
Productdetails
| Model-NR. | 17-4PH/630 | Vorm | Ronde |
|---|---|---|---|
| Techniek | Warmgewalst | Oppervlaktebehandeling | Helder |
| Specificatie | Buitendiameter 6-300 mm | Diameter | 8 - 450 mm |
| Lengte | 6 m/stks of snijden als verzoek | Hoofdgraad | 201 301 303Cu 304 304L 309S 310S 316L 316Ti 317L 318 321 347 410 420 430 431 440a/b/c 904L 2205 2507 |
| Treksterkte | 1105-1310 MPa | Opbrengststerkte | 724-1170 MPa |
| Verlenging | 10-16% | Hardheid | 28-44 HRC |
| Dikte | 7750kg/m³ | Thermische geleidbaarheid | 18,4-22,7 W/mK |
| Elektrische weerstand | 800 nm.m | ||
| Markeren | Warmgewalste ronde staaf van 17-4PH roestvrij staal,Ronde staaf van helder oppervlak 630 roestvrij staal,Buitendiameter 6-300 mm SUS630 heldere staaf |
||
Productomschrijving
17-4PH (630) Roestvrij Staal Ronde Staaf
Hoogwaardige precipitatiehardende roestvrijstalen ronde staven die uitzonderlijke sterkte en corrosiebestendigheid bieden voor veeleisende industriële toepassingen.
Productspecificaties
| Product | 17-4PH Roestvrij Staal Ronde Staaf |
|---|---|
| Standaard | ASTM, GB, DIN, EN |
| Diameter | 8 - 450 mm |
| Lengte | 6m per stuk of op maat snijden beschikbaar |
| Afwerking | Zwarte staaf / Heldere staaf |
| Beschikbare Kwaliteiten | 201, 301, 303Cu, 304, 304L, 309S, 310S, 316L, 316Ti, 317L, 318, 321, 347, 410, 420, 430, 431, 440a/b/c, 904L, 2205, 2507, Hastelloy C276/C4/C22, Inconel 600/625, Incoloy 800/825/825H |
| Diensten | Snijden, oppervlaktepolijsten, warmtebehandeling |
| Merk | Walsin, BAOSTEEL, TISCO, QINGSHAN |
Materiaaloversicht
17-4PH Precipitatiehardend (Type 630) is een chroom-koper precipitatiehardend roestvrij staal ontworpen voor toepassingen die hoge sterkte en matige corrosiebestendigheid vereisen. Dit materiaal behoudt hoge sterkte tot ongeveer 600°F (316°C).
Belangrijkste Eigenschappen
Legering 17-4 PH combineert hoge sterkte, hardheid (tot 572°F / 300°C) en corrosiebestendigheid. Mechanische eigenschappen kunnen worden geoptimaliseerd door warmtebehandeling, waardoor een zeer hoge vloeigrens tot 1100-1300 MPa (160-190 ksi) wordt bereikt.
Toepassingen & Standaarden
| Toepassingen | Standaarden |
|---|---|
|
|
Chemische Samenstelling
Samenstellingsbereiken voor kwaliteit 630 roestvrij staal:
| Element | Inhoud (%) |
|---|---|
| Koolstof (C) | 0,07 max |
| Mangaan (Mn) | 1,0 max |
| Silicium (Si) | 1,0 max |
| Fosfor (P) | 0,04 max |
| Zwavel (S) | 0,030 max |
| Chroom (Cr) | 15,0 - 17,5 |
| Nikkel (Ni) | 3,0 - 5,0 |
| Koper (Cu) | 3,0 - 5,0 |
| Niobium+Tantaal (Nb+Ta) | 0,15 - 0,45 |
Mechanische Eigenschappen
| Conditie | Treksterkte (MPa) | Vloeigrens 0,2% Proef (MPa) | Rek (%) | Hardheid Rockwell C (HRC) |
|---|---|---|---|---|
| Oplossingsbehandeld | 1105 (typisch) | 1000 (typisch) | 15 (typisch) | 38 max |
| Conditie 900 | 1310 min | 1170 min | 10 min | 40 min |
| Conditie 1150 | 930 min | 724 min | 16 min | 28 min |
Fysische Eigenschappen
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Dichtheid | 7750 kg/m³ |
| Thermische Geleidbaarheid (100°C) | 18,4 W/m·K |
| Thermische Geleidbaarheid (500°C) | 22,7 W/m·K |
| Soortelijke Warmte (0-100°C) | 460 J/kg·K |
| Elektrische Weerstand | 800 nΩ·m |
Vergelijking Alternatieve Kwaliteit
| Alternatieve Kwaliteit | Vergelijking met 17-4PH |
|---|---|
| 431 | Hogere taaiheid, betere beschikbaarheid in sommige maten |
| 416 | Vrij-bewerkbaar martensitisch roestvrij staal, beter voor herhalende bewerking, lagere kosten |
| 316 | Hogere corrosiebestendigheid maar veel lagere sterkte |
| 2205 | Veel betere corrosiebestendigheid met lagere sterkte (maar niet zo laag als 316) |
Warmtebehandeling
Oplossingsbehandeling omvat verwarming op 1040°C gedurende 0,5 uur gevolgd door luchtkoeling tot 30°C. Uitharding bij verschillende temperaturen bereikt de vereiste mechanische eigenschappen:
| Conditie | Uithardingstemperatuur (°C) | Tijd (u) | Typische Hardheid (HRC) | Treksterkte (MPa) |
|---|---|---|---|---|
| A | Gloeien | - | 36 | 1100 |
| H900 | 482 | 1 | 44 | - |
| H925 | 496 | 4 | 42 | 1170-1320 |
| H1150 | 621 | 4 | 33 | 930-1080 |
Verwerkingseigenschappen
Lassen
Kwaliteit 630 roestvrij staal kan met alle conventionele methoden worden gelast zonder voorverwarming. Juiste ontwerpoverwegingen zijn essentieel om spanningen in het laswerk te voorkomen.
Bewerking
Deze staalsoorten kunnen in hun oplossingsbehandelde toestand worden bewerkt met bewerkingssnelheden vergelijkbaar met kwaliteit 304 roestvrij staal.
Productafbeeldingen
Primaire Toepassingen
- Motoronderdelen
- Hoge-sterkte scheepsschroefassen
- Matrijzen voor kunststofspuitgieten
- Kleppen en tandwielen
- Lucht- en ruimtevaartcomponenten
- Apparatuur voor de nucleaire industrie
Geadviseerde Producten

