Alle producten
-
Roestvrij staalstrook
-
Roestvrij staalblad
-
Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staalbar
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Staalplaat
-
staal ronde bar
-
nikkellegering
-
Naadloze Staalpijp
-
Roestvrij staalstraal
-
Het Blad van de koperplaat
-
Koper Ronde Bar
-
Ronde staaf van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen kanaalbalk
-
Roestvrijstalen hoekbalk
-
Strip van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen platte staaf
-
Roestvrij stalen cirkel
-
Pijpmontage
-
Waterrimpel roestvrijstalen plaat
-
Nikkel legering en superlegering
-
Koudgewalste stalen spiraal
-
Koper
-
Nikkelbasislegeringsproducten
-
Anderen
-
Raian IonescuMateriële zeer goede kwaliteit. wij hebben samenwerken meer dan 10 Jaar. Zij wisselen partijensoorten staalmateriaal uit. Al materieel kwaliteitsgoed. Zij plicht voor al materiële kwaliteit. Wij schaven verdergaan samenwerken met hen in de toekomst
ASTM AISI 630 17-4PH Ronde staalstaaf Regenvalverharding Warmgewalst helder oppervlak
Productdetails
| Model-NR. | 17-4PH/630 | Vorm | Ronde |
|---|---|---|---|
| Techniek | Warmgewalst | Oppervlaktebehandeling | Helder |
| Specificatie | Buitendiameter 6-300 mm | Diameter | 8 - 450 mm |
| Lengte | 6 m/stks of snijden als verzoek | Treksterkte | 1105-1310 MPa |
| Opbrengststerkte | 1000-1170 MPa | Verlenging | 10-16% |
| Hardheid | 28-44 HRC | Dikte | 7750kg/m³ |
| Thermische geleidbaarheid | 18,4-22,7 W/mK | Specifieke warmte | 460 J/kg.K |
| Elektrische weerstand | 800 nm.m | ||
| Markeren | Neerslaghardende roestvrijstalen ronde staaf,Warmgewalste 17-4PH roestvrijstalen staaf,Helder oppervlak 630 roestvrijstalen staaf |
||
Productomschrijving
ASTM AISI 630 17-4PH Roestvrij Staal Ronde Staaf
17-4PH Martensitisch Roestvrij Staal met Neerslagharding is een chroom-koper neerslaghardend roestvrij staal dat wordt gebruikt voor toepassingen die hoge sterkte en matige corrosiebestendigheid vereisen. Hoge sterkte wordt gehandhaafd tot ongeveer 316°C.
Productspecificaties
| Producten | 17-4PH Roestvrij Staal Ronde Staaf |
| Norm | ASTM GB DIN EN |
| Diameter | 8 - 450 mm |
| Lengte | 6m /stuk of op maat gesneden naar wens |
| Afwerking | Zwarte staaf / Blank staaf |
| Service | Snijden, oppervlakte polijsten, warmtebehandeling |
| Merk | Walsin BAOSTEEL TISCO QINGSHAN |
Materiaaleigenschappen
Legering 17-4 PH is een martensitisch roestvrij staal met neerslagharding en Cu en Nb/Cb toevoegingen. De kwaliteit combineert hoge sterkte, hardheid (tot 300°C) en corrosiebestendigheid. Mechanische eigenschappen kunnen worden geoptimaliseerd met warmtebehandeling met zeer hoge vloeigrens tot 1100-1300 MPa (160-190 ksi).
Chemische Samenstelling
| Element | Gehalte (%) |
|---|---|
| C | 0,07 max |
| Mn | 1,0 max |
| Si | 1,0 max |
| P | 0,04 max |
| S | 0,030 max |
| Cr | 15,0 - 17,5 |
| Ni | 3,0 - 5,0 |
| Cu | 3,0 - 5,0 |
| Nb+Ta | 0,15 - 0,45 |
Mechanische Eigenschappen
| Conditie | Treksterkte (MPa) | Vloeigrens 0,2% (MPa) | Rek (%) in 50 mm | Hardheid Rockwell C |
|---|---|---|---|---|
| Oplossingsbehandeld | 1105 typ | 1000 typ | 15 typ | 38 max |
| Conditie 900 | 1310 min | 1170 min | 10 min | 40 min |
| Conditie 1150 | 930 min | 724 min | 16 min | 28 min |
Fysische Eigenschappen
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Dichtheid | 7750 kg/m³ |
| Thermische geleidbaarheid bij 100°C | 18,4 W/m·K |
| Thermische geleidbaarheid bij 500°C | 22,7 W/m·K |
| Soortelijke warmte 0-100°C | 460 J/kg·K |
| Elektrische weerstand | 800 nΩ·m |
Toepassingen
- Offshore toepassingen (folies, helikopterdekken)
- Apparatuur voor de voedingsindustrie
- Pulp- en papierindustrie
- Componenten voor de lucht- en ruimtevaart (turbinbladen)
- Mechanische componenten
- Opslagvaten voor nucleair afval
- Motoronderdelen
- Schroefassen voor boten met hoge sterkte
- Matrijzen voor kunststofspuitgieten
- Kleppen en tandwielen
Warmtebehandeling
Oplossingsbehandeling (Conditie A): Verwarmd tot 1040°C gedurende 0,5 uur, daarna luchtgekoeld tot 30°C. Kleine secties kunnen in olie worden afgeblust.
Harding: Laagtemperatuur verouderd om de vereiste mechanische eigenschappen te verkrijgen. Tijdens het proces treedt oppervlakkige verkleuring op, gevolgd door krimp.
Productafbeeldingen
Contactgegevens
Geadviseerde Producten

