-
Roestvrij staalstrook
-
Roestvrij staalblad
-
Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staalbar
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Staalplaat
-
staal ronde bar
-
nikkellegering
-
Naadloze Staalpijp
-
Roestvrij staalstraal
-
Het Blad van de koperplaat
-
Koper Ronde Bar
-
Ronde staaf van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen kanaalbalk
-
Roestvrijstalen hoekbalk
-
Strip van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen platte staaf
-
Roestvrij stalen cirkel
-
Pijpmontage
-
Waterrimpel roestvrijstalen plaat
-
Nikkel legering en superlegering
-
Koudgewalste stalen spiraal
-
Koper
-
Nikkelbasislegeringsproducten
-
Anderen
-
Raian IonescuMateriële zeer goede kwaliteit. wij hebben samenwerken meer dan 10 Jaar. Zij wisselen partijensoorten staalmateriaal uit. Al materieel kwaliteitsgoed. Zij plicht voor al materiële kwaliteit. Wij schaven verdergaan samenwerken met hen in de toekomst
Warmgewalste ronde staalstaaf van 17-4PH met helder oppervlak en OD 6-300 mm
| Model-NR. | 17-4ph | Vorm | Ronde |
|---|---|---|---|
| Techniek | Warmgewalst | Oppervlaktebehandeling | Helder |
| Specificatie | Buitendiameter 6-300 mm | Diameter | 8 - 450 mm |
| Lengte | 6m /st | Hoofdgraad | 201 301 303Cu 304 304L 309S 310S 316L 316Ti 317L 318 321 347 410 420 430 431 440a/b/c 904L 2205 2507 |
| Treksterkte | 1105-1310 MPa | Opbrengststerkte | 724-1170 MPa |
| Verlenging | 10-16% | Hardheid | 28-44 HRC |
| Dikte | 7750kg/m³ | Thermische geleidbaarheid | 18,4-22,7 W/mK |
| Elektrische weerstand | 800 nm.m | ||
| Markeren | Warmgewalste Roestvrij staal Ronde Bar,17-4PH roestvrijstalen staaf met helder oppervlak,Buitendiameter 6-300 mm type 630 roestvrijstalen staaf |
||
17-4PH Precipitation Hardening Stainless Steel (Type 630) is a chromium-copper precipitation hardening stainless steel designed for applications requiring high strength and moderate corrosion resistanceDit materiaal behoudt een hoge sterkte tot ongeveer 600°F (316°C).
| Producten | 17-4PH ronde staalstaaf |
| Standaard | ASTM, GB, DIN, EN |
| Diameter | 8 - 450 mm |
| Lange | 6 m per stuk of op maat gesneden |
| Afwerking | Zwarte balk / heldere balk |
| Beschikbare cijfers | 201, 301, 303Cu, 304, 304L, 309S, 310S, 316L, 316Ti, 317L, 318, 321, 347, 410, 420, 430, 431, 440a/b/c, 904L, 2205, 2507, Hastelloy C276/C4/C22, Inconel 600/625, Incoloy 800/825/825H |
| Dienstverlening | Snijden, oppervlakpolijsten, warmtebehandeling |
| Merken | Walsin, BAOSTEEL, TISCO, QINGSHAN |
Leger 17-4 PH is een neerslaghardend martensitisch roestvrij staal met toevoegingen van koper en niobium.Mechanische eigenschappen kunnen worden geoptimaliseerd door warmtebehandeling, met een zeer hoge opbrengststerkte tot 1100-1300 MPa (160-190 ksi).
- Offshore-industrieën (folie, helikopterdekplatforms)
- Voedselverwerkende industrie
- Pulp- en papierindustrie
- Componenten voor de lucht- en ruimtevaartindustrie (turbinebladen)
- Mechanische onderdelen
- Vaten voor nucleair afval
- ASTM A693 klasse 630 (AMS 5604B) UNS S17400
- EURONORM 1.4542 X5CrNiCuNb 16-4
- AFNOR Z5 CNU 17-4PH
- DIN 1.4542
| Elementen | Inhoud (%) |
|---|---|
| C | ≤ 0.07 |
| Deeltjes | ≤ 100 |
| - Jawel. | ≤ 100 |
| P | ≤ 0.04 |
| S | ≤ 0.030 |
| Cr | 15.00 - 17.50 |
| Ni | 3.00 - 5.00 |
| C. | 3.00 - 5.00 |
| Nb+Ta | 0.15 - 0.45 |
| Voorwaarde | Tensile sterkte (MPa) | Vermogensterkte 0,2% Proof (MPa) | Verlenging (% in 50 mm) | Hardheid Rockwell C (HRC) |
|---|---|---|---|---|
| Oplossing behandeld | 1105 (typisch) | 1000 (typisch) | 15 (typisch) | maximaal 38 |
| Voorwaarde 900 | 1310 min. | 1170 min. | Tien minuten. | 40 min. |
| Voorwaarde 1150 | 930 min. | 724 min. | 16 minuten. | 28 minuten. |
| Vastgoed | Waarde |
|---|---|
| Dichtheid | 7750 kg/m3 |
| Thermische geleidbaarheid bij 100°C | 18.4 W/m·K |
| Thermische geleidbaarheid bij 500°C | 22.7 W/m·K |
| Specifieke hitte (0-100°C) | 460 J/kg·K |
| Elektrische weerstand | 800 nΩ·m |
- Motoronderdelen
- Schroeven van schepen met hoge sterkte
- Plastic moulding dies
- van de soort gebruikt voor de vervaardiging van motorvoertuigen

