Alle producten
-
Roestvrij staalstrook
-
Roestvrij staalblad
-
Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staalbar
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Staalplaat
-
staal ronde bar
-
nikkellegering
-
Naadloze Staalpijp
-
Roestvrij staalstraal
-
Het Blad van de koperplaat
-
Koper Ronde Bar
-
Ronde staaf van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen kanaalbalk
-
Roestvrijstalen hoekbalk
-
Strip van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen platte staaf
-
Roestvrij stalen cirkel
-
Pijpmontage
-
Waterrimpel roestvrijstalen plaat
-
Nikkel legering en superlegering
-
Koudgewalste stalen spiraal
-
Koper
-
Nikkelbasislegeringsproducten
-
Anderen
-
Raian IonescuMateriële zeer goede kwaliteit. wij hebben samenwerken meer dan 10 Jaar. Zij wisselen partijensoorten staalmateriaal uit. Al materieel kwaliteitsgoed. Zij plicht voor al materiële kwaliteit. Wij schaven verdergaan samenwerken met hen in de toekomst
Warmtebestendige ronde staalstaaf van 310S koudgewalst met helder oppervlak OD 6-630 mm
Productdetails
| Model-NR. | 310s | Vorm | Ronde |
|---|---|---|---|
| Techniek | koudgewalst | Oppervlaktebehandeling | Helder |
| Specificatie | Buitendiameter 6-630 mm | Diameter | 4,7 - 100 mm |
| Lengte | 2000 mm ~ 6500 mm | Chemische samenstelling | C:≤0,08, Si:≤1,0, Mn:≤2,0, Cr:24,0~26,0, Ni:19,0~21,0, P:≤0,045, S:0,020~0,030 |
| Treksterkte | 540-740 MPa | Bewijssterkte | 250 MPa |
| Elasticiteitsmodulus | 195 GPa | Rekbreuk | 40% |
| Brinellhardheid | 95 | Dikte | 3mm20mm |
| Breedte | 25 mm-200 mm | ||
| Markeren | Warmtebestendige ronde staalstaaf,Koudgewalste staaf van roestvrij staal 310S,OD 6-630 mm roestvrijstalen heldere staaf |
||
Productomschrijving
Roestvrijstalen Staven Hittebestendig 310S Roestvrijstalen Ronde Staaf
Productspecificaties
| Productnaam | Koudgetrokken Roestvrijstalen Ronde Staaf |
| Kwaliteit | 310S, 314, 310 |
| Norm | ASTM, JIS, DIN |
| Diameter | 4,7 - 100 mm |
| Lengte | 2000 mm - 6500 mm of op maat verkrijgbaar |
| Vorm | Ronde doorsnede |
| Oppervlak | Koudgetrokken |
| Herkomst | China (Vasteland) |
Beschikbare Kwaliteiten: 201, 301, 303, 309S, 310S, 316L, 317L, 321, 410, 420, 440A/B/C, 2205, 2507, 904L, 17-4ph, 17-7ph, 15-5ph
Chemische Samenstelling - Kwaliteit 310
| Element | Inhoud (%) |
|---|---|
| Koolstof (C) | ≤ 0,08 |
| Silicium (Si) | ≤ 1,0 |
| Mangaan (Mn) | ≤ 2,0 |
| Chroom (Cr) | 24,0 - 26,0 |
| Nikkel (Ni) | 19,0 - 21,0 |
| Fosfor (P) | ≤ 0,045 |
| Zwavel (S) | 0,020 - 0,030 |
Materiaalequivalenten
DIN 1.4845, DIN X12CrNi25-21, DIN X8CrNi25-21, AFNOR Z12CN2520, BS 310S24, UNI X6CrNi2520, SS 2361, UNE F.331, SAE 310S, JIS SUH310, JIS SUS310S, JIS SUS310STP, JIS SUS310STPY, JIS SUS310STB, JIS SUS310SFB, EN X8CrNi25-21, EN 1.4845, UNS S31008
TP 310 / 310S Roestvrijstalen Technische Gegevens
Chemische Samenstelling
| Element | Inhoud (%) |
|---|---|
| IJzer, Fe | Rest |
| Chroom, Cr | 24-26 |
| Nikkel, Ni | 21-23 |
| Molybdeen, Mo | 2-2,50 |
| Mangaan, Mn | ≤ 2 |
| Stikstof, N | 0,10-0,16 |
| Silicium, Si | ≤ 0,70 |
| Fosfor, P | 0,025 |
| Koolstof, C | ≤ 0,020 |
| Zwavel, S | ≤ 0,010 |
Mechanische Eigenschappen
| Eigenschappen | Metrisch | Impèriaal |
|---|---|---|
| Treksterkte | 540-740 MPa | 78.320-107.327 psi |
| Vloeigrens | 250 MPa | 36.259 psi |
| Elasticiteitsmodulus (20°C) | 195 GPa | 28.282 ksi |
| Rek bij breuk | 40% | 40% |
| Hardheid, Brinell | 95 | 95 |
Warmgewalst 310S 309S Roestvrijstalen Heldere Staaf
Ideaal voor ketel- en hittebestendige toepassingen
| Norm | AISI, ASTM, JIS, GB, DIN |
| Kwaliteitsreeks | 200S/300S/400S/600S |
| Dikte | 3 mm-20 mm |
| Breedte | 25 mm-200 mm |
| Lengte | 2 m-6 m, aanpasbaar tot maximaal 12 m |
| Oppervlaktebehandeling | Gepolijst, Helder, Haarlijn, Geslepen, Zandstraal, Beitsen, Walsafwerking |
| Technologie | Koudgetrokken, Warmgewalst |
Beschikbare Materialen per Kwaliteitsreeks
300 Serie: 301, 302, 303, 304, 304L, 309, 309S, 310, 310S, 316, 316L, 316Ti, 317L, 321, 347
200 Serie: 201, 202, 202CU, 204
400 Serie: 409, 409L, 410, 420, 430, 431, 440
Overige: 2205, 2507, 2906, 330, 660, 630, 631, 17-4PH, 17-7PH, 904L
200 Serie: 201, 202, 202CU, 204
400 Serie: 409, 409L, 410, 420, 430, 431, 440
Overige: 2205, 2507, 2906, 330, 660, 630, 631, 17-4PH, 17-7PH, 904L
Roestvrijstalen Staaf Maatbereiken
| Kwaliteit | Warmgewalst (Zwart) | Warm Gesmeed (Zwart) | Koudgetrokken (Helder) | Glad Gedraaid (Helder) |
|---|---|---|---|---|
| 2205 | 8 mm-200 mm | 150 mm-500 mm | 3 mm-50 mm | 10 mm-300 mm |
| 904L | 8 mm-200 mm | 150 mm-500 mm | 3 mm-50 mm | 10 mm-300 mm |
| 321 | 8 mm-200 mm | 150 mm-500 mm | 3 mm-50 mm | 10 mm-300 mm |
| 304 | 8 mm-200 mm | 150 mm-500 mm | 3 mm-50 mm | 10 mm-300 mm |
| 304L | 8 mm-200 mm | 150 mm-500 mm | 3 mm-50 mm | 10 mm-300 mm |
| 309 | 8 mm-200 mm | 150 mm-500 mm | 3 mm-50 mm | 10 mm-300 mm |
| 310S(2520) | 8 mm-200 mm | 150 mm-500 mm | 3 mm-50 mm | 10 mm-300 mm |
| 316 | 8 mm-200 mm | 150 mm-500 mm | 3 mm-50 mm | 10 mm-300 mm |
| 316L | 8 mm-200 mm | 150 mm-500 mm | 3 mm-50 mm | 10 mm-300 mm |
| 317 | 8 mm-200 mm | 150 mm-500 mm | 3 mm-50 mm | 10 mm-300 mm |
Aanvullende Chemische Samenstellingsgegevens
| Kwaliteit | C | Si | Mn | P | S | Ni | Cr | Mo |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 201 | ≤0,15 | ≤0,75 | 5,5-7,5 | ≤0,06 | ≤0,03 | 3,5-5,5 | 16,0-18,0 | - |
| 202 | ≤0,15 | ≤1,0 | 7,5-10,0 | ≤0,06 | ≤0,03 | 4,0-6,0 | 17,0-19,0 | - |
| 301 | ≤0,15 | ≤1,0 | ≤2,0 | ≤0,045 | ≤0,03 | 6,0-8,0 | 16,0-18,0 | - |
| 302 | ≤0,15 | ≤1,0 | ≤2,0 | ≤0,035 | ≤0,03 | 8,0-10,0 | 17,0-19,0 | - |
| 304 | ≤0,08 | ≤1,0 | ≤2,0 | ≤0,045 | ≤0,03 | 8,0-10,5 | 18,0-20,0 | - |
Productafbeeldingen
Geadviseerde Producten

