-
Roestvrij staalstrook
-
Roestvrij staalblad
-
Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staalbar
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Staalplaat
-
staal ronde bar
-
nikkellegering
-
Naadloze Staalpijp
-
Roestvrij staalstraal
-
Het Blad van de koperplaat
-
Koper Ronde Bar
-
Ronde staaf van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen kanaalbalk
-
Roestvrijstalen hoekbalk
-
Strip van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen platte staaf
-
Roestvrij stalen cirkel
-
Pijpmontage
-
Waterrimpel roestvrijstalen plaat
-
Nikkel legering en superlegering
-
Koudgewalste stalen spiraal
-
Koper
-
Nikkelbasislegeringsproducten
-
Anderen
-
Raian IonescuMateriële zeer goede kwaliteit. wij hebben samenwerken meer dan 10 Jaar. Zij wisselen partijensoorten staalmateriaal uit. Al materieel kwaliteitsgoed. Zij plicht voor al materiële kwaliteit. Wij schaven verdergaan samenwerken met hen in de toekomst
17-4PH Roestvrij Staal Slijpstaaf met Diameter 6mm-18mm Warmgewalste Heldere Oppervlakte Ronde Staaf
| Diameterbereik | 6 mm - 18 mm | Standaarddiameters | 6 mm, 8 mm, 10 mm, 12 mm, 14 mm, 15 mm, 16 mm, 18 mm |
|---|---|---|---|
| Materiaalkwaliteit | 17-4ph | Vorm | Ronde |
| Techniek | Warmgewalst | Oppervlaktebehandeling | Helder |
| Standaard lengte | 6m | Treksterkte | 1105-1310 MPa |
| Opbrengststerkte | 724-1300 MPa | Verlenging | 10-16% |
| Hardheid | 28-44 HRC | Dikte | 7750kg/m³ |
| Thermische geleidbaarheid | 18,4 W/mK | Maximale temperatuur | 572 ° F (300 ° C) |
| Corrosiebestendigheid | Equivalent aan 304L | ||
| Markeren | Diameter 6 mm-18 mm 17-4PH roestvrijstalen slijpstaaf,Warmgewalste 17-4PH roestvrijstalen slijpstaaf,ronde staalstaaf met een helder oppervlak |
||
Verkrijgbaar in diameters: 6mm, 8mm, 10mm, 12mm, 14mm, 15mm, 16mm, 18mm
| Producten | 17-4PH Roestvrij Staal Ronde Staaf |
|---|---|
| Standaard | ASTM GB DIN EN |
| Diameter | 8 - 450mm |
| Lengte | 6m /stuk of op maat gesneden naar wens |
| Afwerking | Zwarte staaf / Heldere staaf |
| Hoofdkwaliteit | 201 301 303Cu 304 304L 309S 310S 316L 316Ti 317L 318 321 347 410 420 430 431 440a/b/c 904L 2205 2507 Hastelloy C276 C4 C22 Inconel 600 625 Incoloy 800 825 825H.enz. |
| Service | Snijden, oppervlakte polijsten, warmtebehandeling |
| Merk | Walsin BAOSTEEL TISCO QINGSHAN |
17-4 Precipitation Hardening (Type 630) is een chroom-koper precipitatiehardend roestvrij staal dat wordt gebruikt voor toepassingen die hoge sterkte en matige corrosiebestendigheid vereisen. Hoge sterkte wordt gehandhaafd tot ongeveer 316°C (600°F).
Legering 17-4 PH is een precipitatiehardend martensitisch roestvrij staal met Cu en Nb/Cb toevoegingen. De kwaliteit combineert hoge sterkte, hardheid (tot 300°C / 572°F) en corrosiebestendigheid. Mechanische eigenschappen kunnen worden geoptimaliseerd met warmtebehandeling, waardoor een zeer hoge vloeigrens tot 1100-1300 MPa (160-190 ksi) wordt bereikt.
| Toepassingen | Normen |
|---|---|
|
|
| Kwaliteit | C | Mn | Si | P | S | Cr | Ni | Cu | Nb+Ta |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 630 | min. max - 0.07 | - 1 | - 1 | - 0.04 | - 0.030 | 15 17.5 | 3 5 | 3 5 | 0.15 0.45 |
| Conditie | Treksterkte (MPa) | Vloeigrens 0.2% Proef (MPa) | Rek (% in 50mm) | Hardheid Rockwell C (HR C) | Hardheid Brinell (HB) |
|---|---|---|---|---|---|
| Oplossingsbehandeld | 1105 typ | 1000 typ | 15 typ | 38 max | 363 max |
| Conditie 900 | 1310 min | 1170 min | 10 min | 40 min | 388 min |
| Conditie 1150 | 930 min | 724 min | 16 min | 28 min | 277 min |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Dichtheid | 7750 kg/m³ |
| Gemiddelde thermische uitzettingscoëfficiënt 0-100°C | 10.8 µm/m/°C |
| Gemiddelde thermische uitzettingscoëfficiënt 0-315°C | 11.6 µm/m/°C |
| Thermische geleidbaarheid bij 100°C | 18.4 W/m.K |
| Thermische geleidbaarheid bij 500°C | 22.7 W/m.K |
| Soortelijke warmte 0-100°C | 460 J/kg.K |
| Elektrische weerstand | 800 nΩ.m |
- Motoronderdelen
- Hoge sterkte en scheepsschroefassen
- Matrijzen voor kunststof spuitgieten
- Kleppen en tandwielen

