Alle producten
-
Roestvrij staalstrook
-
Roestvrij staalblad
-
Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staalbar
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Staalplaat
-
staal ronde bar
-
nikkellegering
-
Naadloze Staalpijp
-
Roestvrij staalstraal
-
Het Blad van de koperplaat
-
Koper Ronde Bar
-
Ronde staaf van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen kanaalbalk
-
Roestvrijstalen hoekbalk
-
Strip van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen platte staaf
-
Roestvrij stalen cirkel
-
Pijpmontage
-
Waterrimpel roestvrijstalen plaat
-
Nikkel legering en superlegering
-
Koudgewalste stalen spiraal
-
Koper
-
Nikkelbasislegeringsproducten
-
Anderen
-
Raian IonescuMateriële zeer goede kwaliteit. wij hebben samenwerken meer dan 10 Jaar. Zij wisselen partijensoorten staalmateriaal uit. Al materieel kwaliteitsgoed. Zij plicht voor al materiële kwaliteit. Wij schaven verdergaan samenwerken met hen in de toekomst
zoekwoorden [ cold rolled 304 stainless steel sheet ] bij elkaar passen 1158 producten.
Zwarte roestvrij staalplaat voor haarlijnen met vingerdicht PVC-filmklasse 201 304 voor decoratieve toepassingen
| Vorm: | Vlak |
|---|---|
| Techniek: | koudgewalst |
| Oppervlaktebehandeling: | Helder |
201 304 430 Haarlijn Roestvrijstalen Plaat met Goud Zwart Brons Koper Kleur voor Decoratieve Toepassingen
| Vorm: | Vlak |
|---|---|
| Techniek: | koudgewalst |
| Oppervlaktebehandeling: | Helder |
0.6mm Dikte 304L roestvrij staalplaat met gepolijst oppervlak en 1220*2440mm Specificatie
| Dikte: | 0,6 mm, 0,8 mm, 1,0 mm, 1,2 mm, 1,5 mm, 2,0 mm, 3,0 mm |
|---|---|
| Model-NR.: | 304L |
| Vorm: | Vlak |
304 Roofplaat van roestvrij staal 0,3 - 2,0 mm Dikte Corrosiebestendig Op maat gemaakte groottes gegolfd paneel
| Materiaalkwaliteit: | 201 304 316L 430 |
|---|---|
| Dikte bereik: | 0,3 - 2,0 mm |
| Breedte: | AANGEPAST |
Koudgewalste SUS 441 roestvrijstalen plaat met gepolijst oppervlak voor uitlaatsystemen
| Model-NR.: | 441 |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | koudgewalst |
Koudgewalst gepolijst oppervlak Corrosiebestendig SS 409 roestvrij staalplaat
| Model-NR.: | 409 |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | koudgewalst |
304 Grade Water Ripple Pattern roestvrij staalplaat met 0,3 - 3,0 mm dikte voor decoratieve toepassingen
| Model-NR.: | 304 |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | koudgewalst |
ASTM 440A 440B 440C Koudgewalste Gepolijste Oppervlak Corrosiebestendig Martensitisch Roestvrij Staalplaat
| Model-NR.: | 440A 440B 440C |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | koudgewalst |
Koudgewalste gepolijste oppervlakte corrosiebestendig 446 roestvrijstalen plaat SUS446
| Model-NR.: | 446 |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | koudgewalst |
304 roestvrij staal met een glijdend oppervlak en een warmgewalste techniek
| Model-NR.: | 304 |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | Warmgewalst |

