Alle producten
-
Roestvrij staalstrook
-
Roestvrij staalblad
-
Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staalbar
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Staalplaat
-
staal ronde bar
-
nikkellegering
-
Naadloze Staalpijp
-
Roestvrij staalstraal
-
Het Blad van de koperplaat
-
Koper Ronde Bar
-
Ronde staaf van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen kanaalbalk
-
Roestvrijstalen hoekbalk
-
Strip van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen platte staaf
-
Roestvrij stalen cirkel
-
Pijpmontage
-
Waterrimpel roestvrijstalen plaat
-
Nikkel legering en superlegering
-
Koudgewalste stalen spiraal
-
Koper
-
Nikkelbasislegeringsproducten
-
Anderen
-
Raian IonescuMateriële zeer goede kwaliteit. wij hebben samenwerken meer dan 10 Jaar. Zij wisselen partijensoorten staalmateriaal uit. Al materieel kwaliteitsgoed. Zij plicht voor al materiële kwaliteit. Wij schaven verdergaan samenwerken met hen in de toekomst
zoekwoorden [ 17 4ph alloy stainless steel round bar ] bij elkaar passen 331 producten.
Slit roestvrijstalen spoelband met BA-oppervlak GB3280 Standaard 0,05 mm dikte voor precisie toepassingen
| Vorm: | Vlak |
|---|---|
| Techniek: | koudgewalst |
| Oppervlaktebehandeling: | Gepolijst |
Hoogwaardige TISCO koudgewalste roestvrijstalen spoel en strip met 2B BA HL Afwerking 0,1 - 3,0 mm Dikte
| Dikte bereik: | 0.1 - 3.0mm |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | koudgewalst |
Custom SA240 SS 304L Roestvrij Staal Strip 2mm 0.25mm Dik Niet-Magnetische Tape
| Vorm: | Vlak |
|---|---|
| Techniek: | koudgewalst |
| Oppervlaktebehandeling: | Gepolijst |
Hoogwaardige 254SMO roestvrijstalen plaat, ideaal voor chemische en maritieme toepassingen
| Producten: | plaat van roestvrij staal |
|---|---|
| Cijfer: | 254SMO |
| Dikte: | 1,0-80,0 mm |
Hittebestendige de Rang310s Dikte van de Roestvrij staalplaat 1,0 - 30.0mm Laser die SS Plaat snijden
| Producten: | Roestvrij staalplaat |
|---|---|
| Rang: | 310S |
| Dikte: | 1.0 - 30.0mm |
AISI 904L SUS904L 1.4539 roestvrijstalen buizen en buizen DN10 - DN300 in 6m lengte
| Producten: | Roestvrijstalen buizen |
|---|---|
| Graad: | 904l |
| Standaard: | ASTM GB EN |
Corrosiebestendige 310S roestvrijstalen plaat 1.4845 / S31008 legering voor extreme omgevingen
| producten: | roestvrijstalen plaat |
|---|---|
| Cijfer: | 310S / 1.4845 / S31008 |
| dikte: | 0,5-80,0 mm |
Warmgewalst 17-4PH roestvrijstalen staaf met helder oppervlak en OD 6-300mm
| Model-NR.: | 630 |
|---|---|
| Vorm: | Ronde |
| Techniek: | Warmgewalst |
Warmgewalst helder oppervlak 17-4PH roestvrijstalen staaf met OD 6-300 mm voor toepassingen met hoge sterkte
| Modelnummer: | S17400 |
|---|---|
| Vorm: | Ronde |
| Techniek: | Warmgewalst |
Warmgewalste heldere oppervlakte 630 roestvrij staal staaf 17-4PH met OD 6-300mm
| Modelnummer: | 630 |
|---|---|
| Vorm: | Ronde |
| Techniek: | Warmgewalst |

