All Products
-
Stainless Steel Strip
-
Stainless Steel Sheet
-
Stainless Steel Plate
-
Stainless Steel Pipe
-
Stainless Steel Bar
-
Galvanized Steel Coil
-
Steel Plate
-
Steel Round Bar
-
Nickel Alloy
-
Seamless Steel Pipe
-
Stainless Steel Beam
-
Copper Plate Sheet
-
Copper Round Bar
-
stainless steel round bar
-
stainless steel channel bar
-
stainless steel angle bar
-
stainless steel coil strip
-
stainless steel flat bar
-
stainless steel circle
-
Pipe Fitting
-
Water Ripple Stainless Steel Sheet
-
Nickel Alloy and Super Alloy
-
cold rolled steel coil
-
copper
-
Nickel Base Alloy Products
-
Others
-
Raian IonescuMaterial quality very good. we have cooperate more than 10 Years. They trade lots kinds of steel material. All material quality good. They duty for all material quality. We are planing continue cooperate with them in the future
Keywords [ dc01 dc04 steel coil ] match 20 Products.
Slit Edge Cold Rolled Steel Coil with 0.11-3.0mm Thickness and 10-2000mm Width Custom Cut
| Edge Type: | Slit Edge |
|---|---|
| Width Range: | 10-2000mm |
| Thickness Range: | 0.11-3.0mm |
JIS G3141 SPCC Cold Rolled Steel Coil CRC with 0.12-4mm Thickness and Slit Edge
| Model NO.: | SPCC |
|---|---|
| Edge Type: | Slit Edge |
| Width Range: | 10-2000mm |
SPCC Grade Cold Rolled Steel Coil with Slit Edge and 0.11-2.0mm Thickness for Industrial Applications
| Model NO.: | SPCC |
|---|---|
| Edge Type: | Slit Edge |
| Width Range: | 10-2000mm |
DC01 DC02 DC04 Full Hard Quality Cold Rolled Steel Sheet with 0.11-3.0mm Thickness and Soft Commercial
| Edge Type: | Slit Edge |
|---|---|
| Width Range: | 10-2000mm |
| Standard: | AISI,ASTM,DIN,GB,JIS,BIS,EN |
1.5mm Thickness DC01 Grade Cold Rolled Steel Strip with Slit Edge for Industrial Applications
| Thickness: | 1.5mm |
|---|---|
| Width Range: | 10-2000mm |
| Material Grade: | DC01 |
DC01 CR Cold Rolled Sheets Plate DC04 Deep Drawing 0.6 - 6.0mm
| Products: | Steel Plate |
|---|---|
| Thickness: | 0.3 - 3.0mm |
| Width: | 1000mm 1219mm 1500mm |
0.8 - 2mm 1220mm Cold Rolled Steel Plate SPCC SGCC DC01 DC02 DC04 ST12 ST37-2
| Products: | Steel Plate |
|---|---|
| Thickness: | 0.3 - 3.0mm |
| Width: | 1000mm 1219mm 1500mm |
SS400 Cold Rolled Steel Sheet Plate ST12 DC01 SPCC Slit Cutting Strip CR Coil
| Products: | Steel Plate |
|---|---|
| Thickness: | 0.3 - 3.0mm |
| Width: | 1000mm 1219mm 1500mm |
DIN 1623 Cold Rolled Steel Sheet ST12 ST37 - 2 0.3 - 3.0mm In 1250mm Width
| Products: | Steel Plate |
|---|---|
| Thickness: | 0.3 - 3.0mm |
| Width: | 1000mm 1219mm 1500mm |
Carbon Steel Sheet Plate Cold Rolled 1500mm DC01 SS400 SPCC
| Products: | Steel Plate |
|---|---|
| Thickness: | 0.3 - 3.0mm |
| Width: | 1000mm 1219mm 1500mm |

