Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
Ζεστή έλαση AISI 5140 πλάκας από κράμα χάλυβα με πλάτος 100-3000 mm για εφαρμογές λέβητα
Λεπτομέρειες
| Τεχνική | Θερμής έλασης | Εύρος πλάτους | 100-3000 χιλιοστά |
|---|---|---|---|
| Εύρος πάχους | 3,0 - 150 mm | Εύρος Μήκους | Μέσα σε 12μ |
| Παραγωγική ικανότητα | 500000 κιλά | Πάχος κοπής | 3.0 - 150.0 mm |
| Μήκος κοπής | Μέσα σε 12000mm | Μέγεθος πλατφόρμας | 2500*12000 χλστ |
| Ανοχή κοπής | εντός 2 mm | Εύρος κοπής με λέιζερ | Μέσα σε 30 χλστ |
| Σειρά κοπής Waterjet | εντός 100 mm | Εύρος κοπής Plasma | Μέσα σε 150 χλστ |
| Εύρος πριονίσματος | άνω των 50 mm | Πάχος κάμψης | Μέσα σε 20mm |
| MOQ | 1 τόνος | ||
| Επισημαίνω | Πλάκα από χάλυβα έλασης θερμής έλασης,Πλάκα από κράμα χάλυβα AISI 5140,Πλάκα λέβητα πλάτους 100-3000mm |
||
Περιγραφή προϊόντων
Πλάκα Χάλυβα AISI 5140, DIN 1.7035, Πλάκες Χάλυβα Κράματος JIS SCr440
Υψηλής ποιότητας πλάκες χάλυβα κράματος διαθέσιμες σε διάφορες προδιαγραφές και πρότυπα για βιομηχανικές εφαρμογές.
Προδιαγραφές Προϊόντος
| Όνομα Προϊόντος | Πλάκα Χάλυβα |
|---|---|
| Τύπος | Πλάκα Χάλυβα Άνθρακα, Πλάκα Χάλυβα Κράματος, Πλάκα Ειδικού Χάλυβα |
| Εύρος Πάχους | 3,0 - 150mm |
| Εύρος Πλάτους | 1000 - 2500mm κατόπιν αιτήματος |
| Εύρος Μήκους | Εντός 12μ |
| Μάρκα | BAOSTEEL, XINGCHENG, HBIS, BENSTEEL, TANGSHAN, HANSTEEL |
| Τύπος Εταιρείας | Εργοστάσιο και αποθήκη |
| MOQ | 1 Τόνος |
| Πρότυπο | ASTM GB JIS EN |
Διαθέσιμοι Βαθμοί Χάλυβα
| Δομικός Χάλυβας | A283, A36, ABS Grade A, Grade B, Grade ADH36, Grade DH36, Grade EH36, A514 T-1, A572 GR 50 |
|---|---|
| Δομικός Χάλυβας HSLA | A588, A656 GR80, A690 |
| Χάλυβας Δοχείων Πίεσης | A285 GR C, A515 GR 70, A516 GR 70, SA537 |
| Χάλυβας Ανθεκτικός στην Τριβή | AR360, AR400, AR450, AR500 |
| Χάλυβας Κράματος | 5130, 5140, 5150, 4130, 4140 |
Επισκόπηση Εταιρείας
Βρισκόμαστε στην περιοχή της λίμνης Taihu στην Wuxi, η εταιρεία μας έχει εξελιχθεί σε ένα από τα μεγαλύτερα σούπερ μάρκετ κοπής χάλυβα στην Ανατολική Κίνα. Ειδικευόμαστε στην επεξεργασία διαφόρων εφαρμογών κοπής χοντρών πλακών, συμπεριλαμβανομένων τετραγώνων, φλαντζών, πλακών, ρουλεμάν, κιβωτίων ταχυτήτων, μειωτήρων και άλλων μηχανικών εξαρτημάτων και εξαρτημάτων δομικών κατασκευών χάλυβα, με μηνιαίους όγκους συναλλαγών που φτάνουν τους 20.000 τόνους.
Ασχολούμαστε κυρίως με την επεξεργασία κοπής CNC χοντρών πλακών, στρογγυλών χαλύβων και χαλύβδινων σωλήνων, ενσωματώνοντας υπηρεσίες διανομής. Τα κύρια προϊόντα μας περιλαμβάνουν πλάκες κράματος (40Cr/35CrMo/42CrMo/65Mn), σανίδες εμπορευματοκιβωτίων, πλάκες λεβήτων (Q245R/Q345R), δομικές πλάκες (Q235A/B), χάλυβες χαμηλού κράματος (Q345B/Q345C/Q345D/Q345E/Q690D), πλάκες άνθρακα (45#) και πλάκες ανθεκτικές στη φθορά (NM360/NM400/NM450/NM500) σε εύρη πάχους από 1mm-400mm. Μπορούμε επίσης να επεξεργαστούμε υλικά σύμφωνα με τα σχέδια των πελατών.
Με πολυετή εμπειρία στην κοπή, παραδίδουμε τελικά προϊόντα υψηλής ακρίβειας με καθαρές τομές και ελάχιστη ανοχή επεξεργασίας, κερδίζοντας την αναγνώριση από τους πελάτες μας.
Η διευρυμένη εγκατάστασή μας περιλαμβάνει πλέον 6 μεγάλες μονάδες εξοπλισμού κοπής φλόγας και πλάσματος CNC, μαζί με πολλαπλούς μικρούς εξοπλισμούς CNC, διασφαλίζοντας ότι καλύπτουμε τις απαιτήσεις των πελατών τόσο σε ποσότητα όσο και σε ποιότητα. Για την ιχνηλασιμότητα των υλικών, μπορούμε να παρέχουμε πλήρη βίντεο τεκμηρίωση της διαδικασίας κοπής κατόπιν αιτήματος του πελάτη.
Οι Υπηρεσίες μας
Παρέχουμε διάφορες υπηρεσίες για τα προϊόντα μας, συμπεριλαμβανομένης της κοπής και της κάμψης.
Προδιαγραφές Υπηρεσίας Κοπής
| Όνομα Υπηρεσίας | Κοπή (Κοπή Laser, Κοπή με Jet Νερού) |
|---|---|
| Πάχος | 3,0 - 150,0mm |
| Μήκος | Εντός 12000mm |
| Μέγεθος Πλατφόρμας | 2500*12000mm |
| Ανοχή | εντός 2mm |
Λίστα Εξοπλισμού
| Κοπή Laser | 2 Σετ - Εύρος κοπής: εντός 30mm |
|---|---|
| Κοπή με Jet Νερού | 1 Σετ - Εύρος κοπής εντός 100mm |
| Κοπή Πλάσματος | 3 Σετ - Εύρος κοπής: εντός 150mm |
| Πριόνι | 1 Σετ - Εύρος κοπής: άνω των 50mm |
| Κάμψη | 1 Σετ - εύρος πάχους εντός 20mm |
Εφαρμογές για Φύλλο Χάλυβα & Πλάκα Χάλυβα
Ανθεκτικό, προσαρμόσιμο και εύκολο στην επεξεργασία, το φύλλο χάλυβα και η πλάκα μπορούν να χρησιμοποιηθούν για τη δημιουργία μιας τεράστιας ποικιλίας προϊόντων και κατασκευών. Κοινές εφαρμογές περιλαμβάνουν:
- Κτίρια & κατασκευές
- Αυτοκινητοβιομηχανία & μεταφορές
- Εμπορευματοκιβώτια
- Στέγες
- Οικιακές συσκευές
- Βαρέα μηχανήματα
ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΤΕ ΜΑΖΙ ΜΑΣ ΔΩΡΕΑΝ ΕΑΝ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΣΤΕ ΓΙΑ ΤΑ ΠΡΟΪΟΝΤΑ ΜΑΣ
Συνιστώμενα προϊόντα

