Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
Ελάσματα από χάλυβα κράματος 5140 θερμής έλασης πλάτους 100-3000mm για εφαρμογές λέβητα
Λεπτομέρειες
| Τεχνική | Θερμής έλασης | Εύρος πλάτους | 100-3000 χιλιοστά |
|---|---|---|---|
| Εύρος πάχους | 3,0 - 150 mm | Εύρος Μήκους | Μέσα σε 12μ |
| Παραγωγική ικανότητα | 500000 κιλά | Πάχος κοπής | 3.0 - 150.0 mm |
| Μήκος κοπής | Μέσα σε 12000mm | Μέγεθος πλατφόρμας | 2500*12000 χλστ |
| Ανοχή κοπής | εντός 2 mm | Εύρος κοπής με λέιζερ | Μέσα σε 30 χλστ |
| Σειρά κοπής Waterjet | εντός 100 mm | Εύρος κοπής Plasma | Μέσα σε 150 χλστ |
| Εύρος πριονίσματος | άνω των 50 mm | Πάχος κάμψης | Μέσα σε 20mm |
| MOQ | 1 τόνος | ||
| Επισημαίνω | Καυτός - κυλημένο πιάτο χάλυβα κραμάτων,Πλάκα χάλυβα 5140 βαθμού,Πλάτος 100-3000mm Πλάκα Λέβητα |
||
Περιγραφή προϊόντων
Πλάκα από κράμα χάλυβα 5140 41Cr4 1.7035
Υψηλής ποιότητας πλάκα από κράμα χάλυβα που κατασκευάζεται για να πληροί τις απαιτητικές βιομηχανικές προδιαγραφές για αντοχή, αντοχή και απόδοση.
Τύπος προϊόντος:Πλάκα από χάλυβα άνθρακα, πλάκα από κράμα χάλυβα, ειδική πλάκα από χάλυβα
Περιοχή πάχους:3.0 - 150 mm
Πεδίο πλάτους:1000 - 2500 mm (προσαρμοσμένα διαθέσιμα)
Περιοχή μήκους:Μέχρι 12 μέτρα
Διαθέσιμες κλάσεις χάλυβα
| Χάλυβα δομικού τύπου | Α283, Α36, ABS βαθμός A/B/ADH36/DH36/EH36, A514 T-1, A572 GR 50 |
|---|---|
| Χάλυβας κατασκευής HSLA | Α588, Α656 GR80, Α690 |
| Χάλυβα δοχείων υπό πίεση | Α285 GR C, A515 GR 70, A516 GR 70, SA537 |
| Ατσάλι ανθεκτικό στη συσκότιση | ΑΡ360, AR400, AR450, AR500 |
| Σιδηρούχιο | 5130, 5140, 5150, 4130, 4140 |
Πρότυπα κατασκευής
Διεθνή πρότυπα ASTM, GB, JIS, EN
Αξιόπιστες μάρκες χάλυβα
BAOSTEEL, XINGCHENG, HBIS, BENSTEEL, TANGSHAN, HANSTEEL, όπως τροποποιήθηκε με την παρούσα απόφαση.
Σύνοψη της εταιρείας
Βρίσκεται στην περιοχή της λίμνης Taihu του Wuxi, η εταιρεία μας έχει εξελιχθεί σε ένα από τα κορυφαία σούπερ μάρκετ επεξεργασίας χάλυβα της Ανατολικής Κίνας.Φλάντζες κατασκευήςΜε μηνιαίο όγκο συναλλαγών που φτάνει τους 20.000 τόνουςΔιατηρούμε μεγάλη εμπειρία στην επεξεργασία και διανομή χάλυβα..
Βασικά προϊόντα και υλικά
Διανέμουμε και επεξεργαζόμαστε παχιά πλάκα, στρογγυλό χάλυβα και σωλήνες από ατσάλι από κορυφαία εργοστάσια όπως Shagang, Baosteel, Yingkou, Masteel, Xingcheng και Wugang.Η γκάμα υλικών μας περιλαμβάνει πλάκες κράματος (40Cr/35CrMo/42CrMo/65Mn), πλακέτες δοχείων, πλάκες λέβητα (Q245R/Q345R), δομικές πλάκες (Q235A/B), χαμηλά κράματα χάλυβα (Q345B/C/D/E, Q690D), πλάκες άνθρακα (45#) και ανθεκτικές στην φθορά πλάκες (NM360/400/450/500).
Το πάχος του υλικού κυμαίνεται από 1 mm έως 400 mm, με εξατομικευμένη επεξεργασία σύμφωνα με τις προδιαγραφές του πελάτη.Η κοπή μας με ακρίβεια εξασφαλίζει υψηλής ακρίβειας τελικά προϊόντα με καθαρές άκρες και ελάχιστες αποζημιώσεις επεξεργασίας.
Προηγμένες ικανότητες παραγωγής
Η εγκατάστασή μας διαθέτει 6 μεγάλα συστήματα κοπής με φλόγα και πλάσμα CNC, πολλαπλά μικρά εξοπλισμούς CNC και ολοκληρωμένες διαδικασίες διασφάλισης ποιότητας.Προσφέρουμε πλήρη βίντεο τεκμηρίωση της επεξεργασίας υλικών κατόπιν αιτήματος του πελάτη.
Υπηρεσίες προστιθέμενης αξίας
Παρέχουμε ολοκληρωμένες υπηρεσίες, συμπεριλαμβανομένης της κοπής, κάμψης και κατασκευής.
Υπηρεσίες κοπής ακριβείας
| Τύπος υπηρεσίας | Κόψιμο με λέιζερ, κόψιμο με ρεύμα νερού |
|---|---|
| Δυνατότητα πάχους | 3.0 - 150.0 mm |
| Μέγιστο μήκος | 12,000mm |
| Μέγεθος πλατφόρμας | 2500 × 12000 mm |
| Ανεκτικότητα | Μέσα σε 2 mm |
Απογραφή εξοπλισμού
| Κόψιμο με λέιζερ | 2 Συστήματα (περίοδος κοπής: έως 30 mm) |
|---|---|
| Κόψιμο με ρεύμα νερού | 1 Σύστημα (περίοδος κοπής: έως 100 mm) |
| Κόψη πλάσματος | 3 Συστήματα (περίοδος κοπής: έως 150 mm) |
| Μηχανή πριονίσεως | 1 Σύστημα (περίοδος κοπής: άνω των 50 mm) |
| Κλίση | 1 Σύστημα (περίοδος πάχους: έως 20 mm) |
Βιομηχανικές εφαρμογές
Ανθεκτικά, ευέλικτα και εύκολα στη χρήση, τα προϊόντα μας από χαλύβδινα φύλλα και πλάκες εξυπηρετούν πολλές βιομηχανίες:
- Κτίριο & Κατασκευή
- Αυτοκινητοβιομηχανία και μεταφορές
- Συσκευές μεταφοράς
- Συστήματα οροφών
- Βιομηχανικές συσκευές
- Κατασκευή βαρέος εξοπλισμού
Γκαλερί προϊόντων
Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας: 1 τόνος
Επικοινωνήστε μαζί μας για τιμές και τεχνικές προδιαγραφές
Επικοινωνήστε μαζί μας για τιμές και τεχνικές προδιαγραφές
Συνιστώμενα προϊόντα

