Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
Πλάκα από κράμα χάλυβα ASME 5140 θερμής έλασης με πλάτος 1500mm για εφαρμογές λέβητα
Λεπτομέρειες
| Τεχνική | Θερμής έλασης | Εύρος πλάτους | 100-3000 χιλιοστά |
|---|---|---|---|
| Εύρος πάχους | 3,0-150 χλστ | Εύρος Μήκους | Μέσα σε 12μ |
| Παραγωγική ικανότητα | 500000 κιλά | Πάχος κοπής | 3,0-150,0 χλστ |
| Μήκος κοπής | Μέσα σε 12000mm | Μέγεθος πλατφόρμας | 2500*12000 χλστ |
| Ανοχή κοπής | εντός 2 mm | Εύρος κοπής με λέιζερ | Μέσα σε 30 χλστ |
| Σειρά κοπής Waterjet | εντός 100 mm | Εύρος κοπής Plasma | Μέσα σε 150 χλστ |
| Εύρος πριονίσματος | άνω των 50 mm | Πάχος κάμψης | Μέσα σε 20mm |
| MOQ | 1 τόνος | ||
| Επισημαίνω | Πλάκα από κράμα χάλυβα ASME 5140,Πλάτος χάλυβα 1500mm,Πλάκα λέβητα θερμής έλασης |
||
Περιγραφή προϊόντων
Πλάκα από κράμα χάλυβα κλάσης ASME 5140 41CR4 SCR440
Υψηλής ποιότητας πλάκες από κράμα χάλυβα που διατίθενται σε πλάτους 1500 mm, 2000 mm και 2200 mm, κατασκευασμένες σύμφωνα με τα πρότυπα ASME 5140, 41CR4 και SCR440.
Προδιαγραφές προϊόντος
| Ονομασία των προϊόντων | Πλάκα από χάλυβα |
|---|---|
| Τύπος | Πλάκα από χάλυβα άνθρακα, πλάκα από κράμα χάλυβα, ειδική πλάκα από χάλυβα |
| Περιοχή πάχους | 3.0 - 150 mm |
| Περιοχή πλάτους | 1000 - 2500 mm κατόπιν αιτήματος |
| Περιοχή μήκους | Μέσα σε 12 μέτρα |
| Ετικέτα | BAOSTEEL, XINGCHENG, HBIS, BENSTEEL, TANGSHAN, HANSTEEL, όπως τροποποιήθηκε με την παρούσα απόφαση. |
| Τύπος εταιρείας | Εργοστάσιο και αποθήκη |
| Τροποποιημένο | 1 τόνος |
Διαθέσιμες κλάσεις χάλυβα
| Χάλυβα δομικού τύπου | Α283, Α36, ABS κατηγορία Α, κατηγορία Β, κατηγορία ADH36, κατηγορία DH36, κατηγορία EH36, A514 T-1, A572 GR 50 |
|---|---|
| Χάλυβας κατασκευής HSLA | Α588, Α656 GR80, Α690 |
| Χάλυβα δοχείων υπό πίεση | Α285 GR C, A515 GR 70, A516 GR 70, SA537 |
| Ατσάλι ανθεκτικό στη συσκότιση | ΑΡ360, AR400, AR450, AR500 |
| Σιδηρούχιο | 5130, 5140, 5150, 4130, 4140 |
Για την Εταιρία μας
Βρίσκεται στην περιοχή της λίμνης Taihu του Wuxi, έχουμε αναπτυχθεί σε ένα από τα μεγαλύτερα σούπερ μάρκετ κοπής χάλυβα της Ανατολικής Κίνας.Ειδικευόμαστε στην επεξεργασία διάφορων εφαρμογών κόψιμο πάχους πλάκας συμπεριλαμβανομένων τετράγωνων, φλάντζες, πλάκες, ρουλεμάν, κιβώτια ταχυτήτων, κιβώτια μείωσης και μηχανικά εξαρτήματα για δομές από χάλυβα, με μηνιαίες συναλλαγές που φτάνουν τους 20.000 τόνους.
Η βασική μας δραστηριότητα περιλαμβάνει παχιά πλάκα, στρογγυλό χάλυβα και χάλυβα σωλήνα CNC επεξεργασία κοπή υπηρεσίες.Χίνγκενγκ, και Wugang, που προσφέρουν πλάκες κράματος (40Cr/35CrMo/42CrMo/65Mn), πλάκες δοχείων, πλάκες λέβητα (Q245R/Q345R), δομικές πλάκες (Q235A/B), χαμηλά κράματα χάλυβα (Q345B/Q345C/Q345D/Q345E/Q690D),Πλάκες άνθρακα (45#), και ανθεκτικές στην φθορά πλάκες (NM360/NM400/NM450/NM500).
Με δυνατότητες πάχους από 1 mm έως 400 mm, μπορούμε να επεξεργαστούμε υλικά σύμφωνα με τα σχέδια των πελατών.Τα χρόνια της εμπειρίας μας στην κοπή εξασφαλίζουν υψηλής ακρίβειας τελικά προϊόντα με καθαρές τομές και ελάχιστη επεξεργασία.
Η εγκατάστασή μας περιλαμβάνει 6 μεγάλες μηχανές κοπής με φλόγα και πλάσμα CNC, πολλαπλά μικρά εξοπλισμούς CNC και προσφέρουμε πλήρη τεκμηρίωση βίντεο της επεξεργασίας υλικών κατόπιν αιτήματος του πελάτη.
Υπηρεσίες μας
Παρέχουμε ολοκληρωμένες υπηρεσίες, συμπεριλαμβανομένης της κοπής και κάμψης για τα προϊόντα χάλυβα.
Προδιαγραφές υπηρεσίας κοπής
| Ονομασία υπηρεσίας | Κόψιμο (κόψιμο με λέιζερ, κόψιμο με ρεύμα νερού) |
|---|---|
| Δάχος | 3.0 - 150.0 mm |
| Διάρκεια | Μέσα σε 12000 mm |
| Μέγεθος πλατφόρμας | 2500*12000mm |
| Ανεκτικότητα | εντός 2 mm |
Απογραφή εξοπλισμού
| Κόψιμο με λέιζερ | 2 σετ - Πεδίο κοπής: εντός 30 mm |
|---|---|
| Κόψιμο με ρεύμα νερού | 1 σύνολο - Περιοχή κοπής εντός 100 mm |
| Κόψη πλάσματος | 3 σύνολα - Πεδίο κοπής: εντός 150 mm |
| Μηχανή πριονίσεως | 1 σύνολο - Περιοχή κοπής: άνω των 50 mm |
| Κλίση | 1 σύνολο - εύρος πάχους εντός 20 mm |
Εφαρμογές για χαλύβδινα φύλλα και πλάκες
Ανθεκτικό, προσαρμόσιμο και εύκολο στη χρήση, το χαλύβδινο φύλλο και η πλάκα μπορούν να χρησιμοποιηθούν για τη δημιουργία μιας τεράστιας ποικιλίας προϊόντων και δομών.
- Κτίριο & κατασκευή
- Αυτοκινητοβιομηχανία και μεταφορές
- Συσκευές μεταφοράς
- Καταλύματα
- Μηχανήματα
- Βαρύ εξοπλισμό
Γκαλερί προϊόντων
Παρακαλούμε επικοινωνήστε μαζί μας αν ενδιαφέρεστε για τα προϊόντα μας
Συνιστώμενα προϊόντα

