Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
Πλάκα χάλυβα AR400 ανθεκτική στην τριβή, θερμής έλασης, με πάχος 5mm-80mm και πλάτος 10-2600mm
Λεπτομέρειες
| Τεχνική | Θερμής έλασης | Πλάτος | 10-2600mm |
|---|---|---|---|
| Πάχος | 5mm80mm | Μήκος | 6m, 8m, 10m ή προσαρμοσμένο |
| Σκληρότητα HRC | 5,0 - 80,0 mm | Σχετικό Υλικό | NM360, NM400, NM450, NM500, NM550, NM600, AR360, AR400, AR450, AR500, AR600 |
| Ισχύς απόδοσης | 900-1250 MPa | Αντοχή εφελκυσμού | 1000-1450 MPa |
| Επιμήκυνση | 8-11% | Αντοχή κρούσης | -30C έως -40C |
| Εύρος σκληρότητας | 360-540 | Περιεκτικότητα σε άνθρακα | 0,18-0,30% |
| Περιεκτικότητα σε πυρίτιο | 0,7% | Περιεκτικότητα σε μαγγάνιο | 1,70% |
| Παραγωγική ικανότητα | 50000 KGS | ||
| Επισημαίνω | Καυτός - κυλημένο πιάτο χάλυβα γδαρσίματος ανθεκτικό,Πλάκα από χάλυβα AR400 Πάχους 5mm-80mm,Πλάτος 10-2600mm Πλάκα από χάλυβα ανθεκτική στη φθορά |
||
Περιγραφή προϊόντων
Ανθεκτική στην τριβή χαλύβδινη πλάκα AR400
Πριμ ασφαλείας ανθεκτική στην τριβή χαλύβδινη πλάκα AR400 διπλής όψης, σχεδιασμένη για εκτεταμένη διάρκεια ζωής σε απαιτητικές βιομηχανικές εφαρμογές.
Προδιαγραφές προϊόντος
| Περιγραφή | Ανθεκτική στην τριβή χαλύβδινη πλάκα |
|---|---|
| HRC | 5,0 - 80,0mm |
| Σχετικά υλικά | NM360, NM400, NM450, NM500, NM550, NM600, AR360, AR400, AR450, AR500, AR600 |
| Πάχος | 5mm - 80mm |
| Πλάτος | 1500mm, 2000mm, 2200mm |
| Μήκος | 6m, 8m, 10m ή προσαρμοσμένα μήκη κατόπιν αιτήματος |
| Όροι τιμής | EX-Work, FOB, CFR, CIF |
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C, Western Union |
Η χαλύβδινη πλάκα ανθεκτική στην τριβή (AR) κατασκευάζεται σε κατάσταση έλασης, ειδικά για μεγάλη διάρκεια ζωής σε σκληρά περιβάλλοντα λειτουργίας. Αυτές οι πριμ ασφαλείας χαλύβδινες πλάκες είναι ιδανικές για εφαρμογές εξόρυξης, λατομείων, μεταφορικών ταινιών, διαχείρισης υλικών, κατασκευών και χωματουργικών εργασιών, όπου η εκτεταμένη διάρκεια ζωής των εξαρτημάτων και το μειωμένο βάρος ανά μονάδα είναι κρίσιμες απαιτήσεις.
Χημική σύνθεση
| Βαθμός | C | Si | Mn | P | S | Cr | Ni | Mo | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AR500 | 0.30 | 0.7 | 1.70 | 0.025 | 0.015 | 1.00 | 0.70 | 0.50 | 0.005 |
| AR450 | 0.26 | 0.7 | 1.70 | 0.025 | 0.015 | 1.00 | 0.70 | 0.50 | 0.005 |
| AR400 | 0.25 | 0.7 | 1.70 | 0.025 | 0.015 | 1.50 | 0.70 | 0.50 | 0.005 |
| AR300 | 0.18 | 0.7 | 1.70 | 0.025 | 0.015 | 1.50 | 0.40 | 0.50 | 0.005 |
Μηχανικές ιδιότητες
| Βαθμός | Αντοχή διαρροής (MPa) | Αντοχή εφελκυσμού (MPa) | Επιμήκυνση A | Αντοχή σε κρούση Charpy V 20J | Εύρος σκληρότητας |
|---|---|---|---|---|---|
| AR500 | 1250 | 1450 | 8 | -30°C | 450-540 |
| AR450 | 1200 | 1450 | 8 | -40°C | 420-500 |
| AR400 | 1000 | 1250 | 10 | -40°C | 360-480 |
| AR300 | 900 | 1000 | 11 | -40°C | - |
Προδιαγραφές εφαρμογής
- AR400: Πριμ ασφαλείας χαλύβδινες πλάκες ανθεκτικές στην τριβή που είναι θερμικά επεξεργασμένες και παρουσιάζουν σκλήρυνση σε όλο το πάχος με βελτιωμένες δυνατότητες διαμόρφωσης και συγκόλλησης
- AR450: Πλάκα ανθεκτική στην τριβή που χρησιμοποιείται σε εφαρμογές που απαιτούν ελαφρώς μεγαλύτερη αντοχή πέραν του AR400
- AR500: Κατάλληλο για εφαρμογές εξόρυξης, δασοκομίας και κατασκευών
- AR600: Χρησιμοποιείται σε περιοχές υψηλής φθοράς, όπως η απομάκρυνση αδρανών υλικών, η εξόρυξη και η κατασκευή κάδων και σωμάτων φθοράς
Αποστολή & Παράδοση
| Χρόνος παράδοσης | 7-30 ημέρες μετά την επιβεβαίωση της παραγγελίας |
|---|---|
| Συσκευασία | Τυπική συσκευασία εξαγωγής αξιόπλοης κατάστασης, δεμένη με συμπαγείς χαλύβδινους ιμάντες |
| Χρόνος αποστολής | 5-7 εργάσιμες ημέρες μετά την παράδοση |
| Μέθοδος αποστολής | Δια θαλάσσης |
| Λιμάνι αποστολής | Σαγκάη |
Γκαλερί προϊόντων
Συνιστώμενα προϊόντα

