Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
Ζεστή έλαση ASTM πρότυπο AR400 AR500 ανθεκτικό στην υγρασία πλάκα χάλυβα για εφαρμογές υψηλής φθοράς
Λεπτομέρειες
| Τεχνική | Θερμής έλασης | Εύρος πλάτους | 10-2600mm |
|---|---|---|---|
| Εύρος πάχους | 5mm80mm | Τυπικά πλάτη | 1500mm, 2000mm, 2200mm |
| Κανονικά μήκη | 6μ, 8μ, 10μ | Εύρος σκληρότητας | 5,0 - 80,0 mm HRC |
| Περιεκτικότητα σε άνθρακα | 0,18-0,30% | Ισχύς απόδοσης | 900-1250 MPa |
| Αντοχή εφελκυσμού | 1000-1450 MPa | Επιμήκυνση | 8-11% |
| Αντοχή κρούσης | -30C έως -40C | Παραγωγική ικανότητα | 50000 KGS |
| Μέγεθος κοντέινερ 20 πόδια | 5,8mx 2,13mx 2,18m | Μέγεθος κοντέινερ 40 πόδια | 11,8mx 2,13mx 2,72m |
| Χρόνος παράδοσης | 7-30 ημέρες | ||
| Επισημαίνω | Πλάκα από χάλυβα ASTM Standard Ανθεκτική στην τριβή,AR400 AR500 Πλάκα από χάλυβα ανθεκτικό στη φθορά,Χάλυβα AR θερμής έλασης |
||
Περιγραφή προϊόντων
Ειδικότερα, η μέθοδος αυτή χρησιμοποιείται για την παραγωγή χάλυβα.
Πλακέτες από χάλυβα υψηλής ποιότητας ανθεκτικές στην τριβή, κατασκευασμένες σύμφωνα με τα πρότυπα ASTM, σχεδιασμένες για παρατεταμένη διάρκεια ζωής σε απαιτητικές βιομηχανικές εφαρμογές.
Προδιαγραφές προϊόντος
| Περιγραφή | Πλάκα από χάλυβα ανθεκτική στην τριβή |
|---|---|
| HRC | 5.0 - 80.0 mm |
| Συγγενές υλικό | NM360, NM400, NM450, NM500, NM550, NM600, AR360, AR400, AR450, AR500, AR600 |
| Δάχος | 5 mm - 80 mm |
| Διάμετρο | 1500mm, 2000mm, 2200mm |
| Διάρκεια | 6m, 8m, 10m ή προσαρμοσμένη κοπή όπως ζητείται |
| Χρονοδιάγραμμα τιμής | Υπηρεσίες που παρέχονται από τρίτους |
| Βασικές αγορές | Ευρώπη, Νότια Αμερική, Αφρική, Ωκεανία, συμπεριλαμβανομένων των ΗΠΑ, Γερμανίας, Ινδίας, Ιράν, Ντουμπάι, Ιράκ, Βιετνάμ, Ιρλανδία, Σιγκαπούρη |
| Προθεσμία πληρωμής | T/T, L/C, Western Union |
| Χρόνος παράδοσης | Βάσει της ποσότητας παραγγελίας |
Επισκόπηση του προϊόντος
Η πλάκα χάλυβα ανθεκτικής στην τριβή (AR) κατασκευάζεται σε κατάσταση έλασης ειδικά για μακρά διάρκεια ζωής σε σκληρά λειτουργικά περιβάλλοντα.Αυτά τα προϊόντα από χαλύβδινη πλάκα είναι ιδανικά για εφαρμογές στα ορυχεία, ορυχεία, μεταφορείς, χειρισμός υλικών, κατασκευές και εξοπλισμός μεταφοράς γης.
Designers and plant operators choose AR plate steel to extend service life of critical components and reduce unit weight while maintaining superior performance in applications involving impact and sliding contact with abrasive materials.
Χημική σύνθεση
| Αξία | Γ | Ναι. | Μ | Π | S | Αρ | Νι | Μo | Β |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 500 AR | 0.30 | 0.7 | 1.70 | 0.025 | 0.015 | 1.00 | 0.70 | 0.50 | 0.005 |
| AR450 | 0.26 | 0.7 | 1.70 | 0.025 | 0.015 | 1.00 | 0.70 | 0.50 | 0.005 |
| ΑΡ400 | 0.25 | 0.7 | 1.70 | 0.025 | 0.015 | 1.50 | 0.70 | 0.50 | 0.005 |
| ΑΡ300 | 0.18 | 0.7 | 1.70 | 0.025 | 0.015 | 1.50 | 0.40 | 0.50 | 0.005 |
Μηχανικές ιδιότητες
| Αξία | Δυνατότητα απόδοσης (MPa) | Δυνατότητα τράβηξης (MPa) | Επεκτάσεις Α | Δυνατότητα πρόσκρουσης Charpy V 20J | Πεδίο σκληρότητας |
|---|---|---|---|---|---|
| 500 AR | 1250 | 1450 | 8 | -30°C | 450-540 |
| AR450 | 1200 | 1450 | 8 | -40°C | 420 έως 500 |
| ΑΡ400 | 1000 | 1250 | 10 | -40°C | 360-480 |
| ΑΡ300 | 900 | 1000 | 11 | -40°C | - |
Οδηγός εφαρμογής
- ΑΡ400:Πλακέτες χάλυβα υψηλής ποιότητας ανθεκτικές στη συσκότιση, που υποβάλλονται σε θερμική επεξεργασία και παρουσιάζουν σκληρότητα μέσω με βελτιωμένες δυνατότητες σχηματισμού και συγκόλλησης
- AR450:Πλάκα ανθεκτική στη συσκότιση που χρησιμοποιείται σε εφαρμογές που απαιτούν ελαφρώς μεγαλύτερη αντοχή από την AR400
- AR500:Διορθωτικό για ορυχεία, δασικές εκμεταλλεύσεις και κατασκευές
- ΑΡ600:Χρησιμοποιείται σε περιοχές υψηλής φθοράς, όπως η αφαίρεση συσσωρευτών, η εξόρυξη και η κατασκευή κουβάδων και σωμάτων φθοράς
Μεταφορά και συσκευασία
| Συσκευή | Τυποποιημένη συσκευασία για εξαγωγές, προσαρμόσιμη ανάλογα με τις απαιτήσεις |
|---|---|
| Συσκευές αποστολής | Με στερεά σιδηροειδή ιμάντα για εύκολη φόρτωση και εκφόρτωση |
| Παράδοση | Μέσα σε 7-30 ημέρες μετά την επιβεβαίωση της παραγγελίας |
| Χρόνος αποστολής | 5-7 εργάσιμες ημέρες μετά την παράδοση |
| Μέθοδος αποστολής | Με τη θάλασσα |
| Αλιευτικό λιμάνι | Σαγκάη |
Προδιαγραφές δοχείου:
20 πόδια GP: 5,8m (μήκος) × 2,13m (εύρος) × 2,18m (ύψος) - περίπου 24-26 CBM
40 πόδια GP: 11.8m (μήκος) × 2.13m (εύρος) × 2.72m (ύψος) - περίπου 68 CBM
20 πόδια GP: 5,8m (μήκος) × 2,13m (εύρος) × 2,18m (ύψος) - περίπου 24-26 CBM
40 πόδια GP: 11.8m (μήκος) × 2.13m (εύρος) × 2.72m (ύψος) - περίπου 68 CBM
Γκαλερί προϊόντων
Συνιστώμενα προϊόντα

