Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
10mm-50mm Γαλβανισμένη εν θερμώ χαλύβδινη πλάκα ανθεκτική στην τριβή AR500 NM500 χαλύβδινη πλάκα ανθεκτική στη φθορά
Λεπτομέρειες
| Εύρος πάχους | 5,0 - 80,0 mm | Εύρος πλάτους | 1500mm, 2000mm, 2200mm |
|---|---|---|---|
| Επιλογές μήκους | 6m, 8m, 10m ή προσαρμοσμένο | Εύρος σκληρότητας | 450-540 (AR500) |
| Ισχύς απόδοσης | 1250 MPa (AR500) | Αντοχή εφελκυσμού | 1450 MPa (AR500) |
| Επιμήκυνση | 8% (AR500) | Αντοχή κρούσης | -30C (AR500) |
| Περιεκτικότητα σε άνθρακα | 0,30 (AR500) | Περιεκτικότητα σε πυρίτιο | 0,7 (AR500) |
| Περιεκτικότητα σε μαγγάνιο | 1,70 (AR500) | περιεκτικότητα σε χρώμιο | 1,00 (AR500) |
| Περιεχόμενο νικελίου | 0,70 (AR500) | Περιεκτικότητα σε Μολυβδαίνιο | 0,50 (AR500) |
| Περιεκτικότητα σε βόριο | 0,005 (AR500) | ||
| Επισημαίνω | Πλάκα από χάλυβα 10mm-50mm Ανθεκτική στην τριβή,θερμά κυλούμενα ανθεκτικά στην φθορά πλακάκια από χάλυβα,NM500 AR500 Πλάκα χάλυβα |
||
Περιγραφή προϊόντων
Ανθεκτικό στην τριβή φύλλο χάλυβα πλάκα φθοράς AR500 NM500
Οι υψηλής ποιότητας ανθεκτικές στην τριβή πλακέτες μας είναι ειδικά σχεδιασμένες για παρατεταμένη διάρκεια ζωής σε απαιτητικές βιομηχανικές εφαρμογές.Αυτές οι πλάκες φθοράς προσφέρουν ανώτερη προστασία από την πρόσκρουση και την τριβή από την ολίσθηση..
Προδιαγραφές προϊόντος
| Περιγραφή | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος | Πλάκα από χάλυβα ανθεκτική στην τριβή |
| Περιοχή σκληρότητας (HRC) | 5.0 - 80.0 mm |
| Διαθέσιμα υλικά | NM360, NM400, NM450, NM500, NM550, NM600, AR360, AR400, AR450, AR500, AR600 |
| Περιοχή πάχους | 5 mm - 80 mm |
| Επιλογές πλάτους | 1500mm, 2000mm, 2200mm |
| Επιλογές μήκους | 6m, 8m, 10m ή προσαρμοσμένα μήκη όπως ζητείται |
Τεχνικές ιδιότητες
Χημική σύνθεση
| Αξία | Γ | Ναι. | Μ | Π | S | Αρ | Νι | Μo | Β |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 500 AR | 0.30 | 0.7 | 1.70 | 0.025 | 0.015 | 1.00 | 0.70 | 0.50 | 0.005 |
| AR450 | 0.26 | 0.7 | 1.70 | 0.025 | 0.015 | 1.00 | 0.70 | 0.50 | 0.005 |
| ΑΡ400 | 0.25 | 0.7 | 1.70 | 0.025 | 0.015 | 1.50 | 0.70 | 0.50 | 0.005 |
| ΑΡ300 | 0.18 | 0.7 | 1.70 | 0.025 | 0.015 | 1.50 | 0.40 | 0.50 | 0.005 |
Μηχανικές ιδιότητες
| Αξία | Δυνατότητα απόδοσης (MPa) | Δυνατότητα τράβηξης (MPa) | Επεκτάσεις Α | Δυνατότητα πρόσκρουσης Charpy V 20J | Πεδίο σκληρότητας |
|---|---|---|---|---|---|
| 500 AR | 1250 | 1450 | 8 | -30°C | 450-540 |
| AR450 | 1200 | 1450 | 8 | -40°C | 420 έως 500 |
| ΑΡ400 | 1000 | 1250 | 10 | -40°C | 360-480 |
| ΑΡ300 | 900 | 1000 | 11 | -40°C | - |
Περιοχές εφαρμογής
- ΑΡ400:Πίνακες χάλυβα υψηλής ποιότητας, ανθεκτικοί στην τριβή, με θερμική επεξεργασία και σκληρύνση.
- AR450:Ιδανικό για εφαρμογές που απαιτούν ελαφρώς μεγαλύτερη αντοχή πέρα από τις προδιαγραφές AR400.
- AR500:Ειδικά σχεδιασμένα για εφαρμογές εξορυκτικής, δασικής και κατασκευαστικής βιομηχανίας με υψηλή αντοχή σε αντίκτυπο.
- ΑΡ600:Χρησιμοποιείται σε περιοχές εξαιρετικής υψηλής φθοράς, συμπεριλαμβανομένης της αφαίρεσης συσσωρευτών, των εξόρυξης και της κατασκευής κουβάδων και σωμάτων φθοράς.
Οφέλη από το προϊόν
Η υψηλή περιεκτικότητα σε άνθρακα στο κράμα αυξάνει τη σκληρότητα και την αντοχή.καθιστώντας αυτές τις πλάκες ιδανικές για εφαρμογές που απαιτούν υψηλή αντοχή σε χτυπήματα ή συσκότισηΑντίθετα με τα εύθραυστα χάλυβα υψηλής ανθρακούχης, τα πλακάκια μας διατηρούν αντοχή ενώ αντιστέκονται στην αποκόλληση σωματιδίων από τις επιφάνειες.
Μεταφορά και παράδοση
| Υπηρεσία | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 7-30 ημέρες μετά την επιβεβαίωση της παραγγελίας |
| Συσκευή | Η τυποποιημένη συσκευασία για εξαγωγές είναι διαθέσιμη με στερεές ιμάντες από χάλυβα. |
| Μέθοδος αποστολής | Με τη θάλασσα από το λιμάνι της Σαγκάης |
| Επιλογές δοχείου | 20ft GP (24-26 CBM) ή 40ft GP (68 CBM) |
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C, Western Union |
| Όροι τιμών | Υπηρεσίες που παρέχονται από τρίτους |
Παγκόσμιες αγορές
Εξυπηρετούμε πελάτες σε όλο τον κόσμο, συμπεριλαμβανομένης της Ευρώπης, της Νότιας Αμερικής, της Αφρικής, της Ωκεανίας και χωρών όπως ΗΠΑ, Γερμανία, Ινδία, Ιράν, Ντουμπάι, Ιράκ, Βιετνάμ, Ιρλανδία, Σιγκαπούρη και πολλές άλλες.
Γκαλερί προϊόντων
Συνιστώμενα προϊόντα

