Alle producten
-
Roestvrij staalstrook
-
Roestvrij staalblad
-
Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staalbar
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Staalplaat
-
staal ronde bar
-
nikkellegering
-
Naadloze Staalpijp
-
Roestvrij staalstraal
-
Het Blad van de koperplaat
-
Koper Ronde Bar
-
Ronde staaf van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen kanaalbalk
-
Roestvrijstalen hoekbalk
-
Strip van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen platte staaf
-
Roestvrij stalen cirkel
-
Pijpmontage
-
Waterrimpel roestvrijstalen plaat
-
Nikkel legering en superlegering
-
Koudgewalste stalen spiraal
-
Koper
-
Nikkelbasislegeringsproducten
-
Anderen
-
Raian IonescuMateriële zeer goede kwaliteit. wij hebben samenwerken meer dan 10 Jaar. Zij wisselen partijensoorten staalmateriaal uit. Al materieel kwaliteitsgoed. Zij plicht voor al materiële kwaliteit. Wij schaven verdergaan samenwerken met hen in de toekomst
Koudgewalst roestvrijstalen strip met gepolijst oppervlak en breedte 10-1800 mm voor industriële toepassingen
Productdetails
| Model-NR. | 316L | Vorm | Ronde |
|---|---|---|---|
| Techniek | koudgewalst | Oppervlaktebehandeling | Gepolijst |
| Breedte | 101800mm | Dikte | 0,1 mm-10 mm |
| Lengte | 2000 mm-6000 mm | Materiaal | 201, 202, 301, 321, 304, 304L, 316, 316L, 309S, 310S, 410, 430 |
| Oppervlak | 2B, BA, 8K, nr. 4 nr. 1 | Hardheid | 170-174 hoogspanning |
| YS | ≥ 205 MPa | TS | ≥ 520 MPa |
| ELOG. | ≥ 40% | Dikte | 70,93 g/cm3 |
| Productiecapaciteit | 50000 kg | ||
| Markeren | Koudgewalste roestvrijstalen strip,SS-spoel met gepolijst oppervlak,Breedte 10-1800 mm metalen strip |
||
Productomschrijving
Koudgewalste roestvrijstalen band 304/En1.4301, 316L/En1.4404
2B roestvrij staalplaatrol koudgewalst Ss 304 spoel met oppervlaktebehandeling Metaal 2B en hardheid 170-174 HV
Productspecificaties
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Dikte | 0.1 mm - 10 mm |
| Breedte | 10 - 2000 mm |
| Lange | 2000 mm - 6000 mm of op verzoek van de klant |
| Standaard | ASME, ASTM, EN, BS, GB, DIN, JIS, enz. |
| Materiaal | 201, 202, 301, 321, 304, 304L, 316, 316L, 309S, 310S, 410, 430, enz. |
| Oppervlakte | 2B, BA, 8K, Nee.4Nee, dat is niet waar.1 |
| Molen | TISCO, LISCO, BAO STEEL |
| Verpakking | Standaardverpakking voor de uitvoer |
| Techniek | Warm gewalst / koud gewalst |
| Leveringstermijn | 7-15 dagen |
| Toeleveringsvermogen | 3000 ton/maand |
| Betalingsvoorwaarden | L/C, T/T |
| Toepassingsgebied | Voedsel, gas, metallurgie, biologie, elektron, chemie, aardolie, ketel, kernenergie, medische apparatuur, meststoffen, enz. |
Materiële toepassingen
304:Architectuur, decoratie, chemische industrie, voedselverwerkingsapparatuur, geneeskunde, vezelindustrie en autocomponenten.
304L:Chemische, kolen-, aardolie- en kernenergie-industrieën, warmtebestendige onderdelen en onderdelen die na het lassen moeilijk warmtebehandeld kunnen worden.
Chemische samenstelling
| Type nr. | C (%) | Mn (%) | P (%) | S (%) | Si (%) | Cr (%) | Ni (%) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 201 | ≤ 0.15 | 5.5-7.5 | ≤ 0.050 | ≤ 0.03 | ≤ 100 | 16.0-18.0 | 3.5-5.5 |
| 202 | ≤ 0.15 | 7.5-10 | ≤ 0.060 | ≤ 0.03 | ≤ 100 | 170-19.0 | 4.0-6.0 |
| 301 | ≤ 0.15 | ≤ 2 | ≤ 0.045 | ≤ 0.03 | ≤ 100 | 16.5-18.0 | 6.0-8.0 |
| 302 | ≤ 0.15 | ≤ 2 | ≤ 0.045 | ≤ 0.03 | ≤ 100 | 170-19.0 | 8.0-10.0 |
| 304 | ≤ 0.08 | ≤ 2 | ≤ 0.045 | ≤ 0.03 | ≤ 100 | 18.0-20.0 | 8.0-10.5 |
| 304L | ≤ 0.03 | ≤ 2 | ≤ 0.045 | ≤ 0.03 | ≤ 100 | 18.0-20.0 | 8.0-12.0 |
Mechanische eigenschappen
| Type nr. | Y.S σ0,2 (MPa) | T.S. σb (MPa) | ELOG. δ5 (%) | Hardheid HB | HRB | HV | Dichtheid (g/cm3) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 201 | ≥ 260 | ≥ 610 | ≥ 35 | ≤ 207 | ≤ 183 | ≤ 290 | 7.93 |
| 301 | ≥ 205 | ≥ 520 | ≥ 40 | ≤ 207 | ≤ 95 | ≤ 218 | 7.93 |
| 304 | ≥ 205 | ≥ 520 | ≥ 40 | ≤ 187 | ≤ 90 | ≤ 200 | 7.93 |
| 304L | ≥ 175 | ≥ 480 | ≥ 40 | ≤ 187 | ≤ 90 | ≤ 200 | 7.93 |
| 316 | ≥ 205 | ≥ 520 | ≥ 40 | ≤ 187 | ≤ 90 | ≤ 200 | 7.98 |
Naleving van normen
| Standaard | Land | Beschrijving |
|---|---|---|
| ASTM | VS | Amerikaanse Vereniging van Mechanische Ingenieurs |
| AISI | VS | Acronym van American Iron and Steel Institute |
| JIS | JP | Japanse industriële normen |
| DIN | GER | Het Deutsches Institut fur Normung e.V. |
| UNS | VS | Unified Numbering System (Eenvoudig nummeringssysteem) |
Verpakkingsinformatie
Standaard exportverpakking (met waterdicht papier, metalen gordelverpakkingsplaat, vervolgens in houten pallet, vervolgens in container) of op maat.
- 20 ft - GP: 5,8 m (lengte) × 2,13 m (breedte) × 2,18 m (hoogte) - ongeveer 23 MTS
- 40 ft - GP: 11.8m (lengte) × 2.13m (breedte) × 2.18m (hoogte) - Ongeveer 27MTS
- 40 ft - HG: 11.8m (lengte) × 2.13m (breedte) × 2.72m (hoogte) - ongeveer 27MTS
Garantie op dienstverlening
- Producten van hoge kwaliteit met concurrerende prijzen
- Jarenlange ervaring in de industrie
- Professionele teams en fabrieksfaciliteiten
- Wereldwijde uitvoercapaciteit
- Testing door derden vóór verzending
- Gratis monsters verstrekt
- Veel voorraad met de kortste levertijd
Foto's van producten
Geadviseerde Producten

