Alle producten
-
Roestvrij staalstrook
-
Roestvrij staalblad
-
Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staalbar
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Staalplaat
-
staal ronde bar
-
nikkellegering
-
Naadloze Staalpijp
-
Roestvrij staalstraal
-
Het Blad van de koperplaat
-
Koper Ronde Bar
-
Ronde staaf van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen kanaalbalk
-
Roestvrijstalen hoekbalk
-
Strip van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen platte staaf
-
Roestvrij stalen cirkel
-
Pijpmontage
-
Waterrimpel roestvrijstalen plaat
-
Nikkel legering en superlegering
-
Koudgewalste stalen spiraal
-
Koper
-
Nikkelbasislegeringsproducten
-
Anderen
-
Raian IonescuMateriële zeer goede kwaliteit. wij hebben samenwerken meer dan 10 Jaar. Zij wisselen partijensoorten staalmateriaal uit. Al materieel kwaliteitsgoed. Zij plicht voor al materiële kwaliteit. Wij schaven verdergaan samenwerken met hen in de toekomst
316L roestvrij staal, warmgewalst U-kanaalstaaf met gepolijst oppervlak
Productdetails
| Model-NR. | 316L | Vorm | U-kanaal |
|---|---|---|---|
| Techniek | Warmgewalst | Oppervlaktebehandeling | Gepolijst |
| Specificatie | 30*30-200*200 | Materiaal | 201/202/304/304L/316/316L/309S/310S/321/409/410/420/430/2205/904L |
| Dikte | 0.8mm - 25mm | Breedte | 25mm*25mm-200mm*125mm/50mm*37mm-400mm*104mm |
| Lengte | 1m - 12m | Maatbereik | 50*37*4,5 - 200*100*10 |
| Dikte bereik | 4,5 mm - 10 mm | rangen | 201, 304, 316 |
| Verwerking | Barknipsel | Productiecapaciteit | 50000 kg |
| Standaard | ASTM A276 | ||
| Markeren | 316L roestvrij staalu-balk,Warmgewalste U-kanaalbalk,Gepolijst oppervlak SS316L kanaalbalk |
||
Productomschrijving
316L Roestvrij Stalen Kanaalprofiel
Hoogwaardige SS316L U-profielen ontworpen voor industriële toepassingen die superieure corrosiebestendigheid en duurzaamheid vereisen.
Productspecificaties
| Producttype | Roestvrij Stalen Kanaalprofiel |
| Normen | GB ASTM, JIS, SUS, DIN, EN |
| Beschikbare Materialen | 201, 202, 304, 304L, 316, 316L, 309S, 310S, 321, 409, 410, 420, 430, 2205, 904L |
| Diktebereik | 0,8 mm - 25 mm |
| Breedtebereik | 25 mm × 25 mm - 200 mm × 125 mm / 50 mm × 37 mm - 400 mm × 104 mm |
| Lengte | 1 m - 12 m (op maat gemaakte lengtes beschikbaar) |
| Productietechniek | Warmgewalst |
| Oppervlaktebewerking | Verzinkt, gecoat, of zoals gevraagd |
| Oorsprong | Jiangsu, China |
Toepassingen
Mechanische & Productie, Staalconstructies, Scheepsbouw, Bruggen, Autochassis, en diverse architecturale toepassingen waaronder hotels, luchthavens, winkelcentra, fabrieken en renovaties van gebouwen.
Chemische Samenstelling
Roestvrij staal is een legering van ijzer met minimaal 10,5% chroom, wat een beschermende oxidelaag creëert die verdere corrosie voorkomt. Extra elementen verbeteren de vervormbaarheid en corrosiebestendigheid.
Standaard Chemische Samenstelling (%)
| Kwaliteit | C | Si | Mn | P | S | Ni | Cr | Mo |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 316L | ≤0,03 | ≤1,0 | ≤2,0 | ≤0,045 | ≤0,03 | 12,0-15,0 | 16,0-18,0 | 2,0-3,0 |
| 304 | ≤0,08 | ≤1,0 | ≤2,0 | ≤0,045 | ≤0,03 | 8,0-10,5 | 18,0-20,0 | - |
| 304L | ≤0,03 | ≤1,0 | ≤2,0 | ≤0,035 | ≤0,03 | 9,0-13,0 | 18,0-20,0 | - |
Oppervlakteafwerkingen
| Afwerking | Dikte | Kenmerken | Toepassingen |
|---|---|---|---|
| Nr. 1 | 3,0 mm~50,0 mm | Warmgewalste afwerking | Chemische industrie |
| Nr. 2B | 0,3 mm~6,0 mm | Warmtebehandelde afwerking | Algemene toepassingen |
| Nr. BA | 0,5 mm~2,0 mm | Gepolijst gegloeid | Keukengerei |
| Nr. 4 | 0,4 mm~3,0 mm | Gepolijste afwerking | Voedselverwerking |
| HL | 0,4 mm~3,0 mm | Haarlijn afwerking | Architecturale doeleinden |
Productafbeeldingen
Veelgestelde Vragen
Wat zijn uw belangrijkste producten?
Wij zijn gespecialiseerd in roestvrijstalen platen/bladen, coils, ronde/vierkante buizen, staven, kanalen en gerelateerde producten.
Hoe controleert u de kwaliteit?
Alle zendingen zijn inclusief Mill Test Certificering, met inspectie door derden beschikbaar. Wij beschikken over ISO en SGS certificeringen.
Wat zijn uw leveringsvoorwaarden?
Voorraadartikelen worden binnen 7 dagen verzonden; productieorders duren doorgaans 15-30 dagen na ontvangst van de aanbetaling.
Verstrekt u monsters?
Ja, wij leveren gratis voorraadmonsters. Op maat gemaakte monsters vereisen 5-7 dagen voorbereiding.
Belangrijkste Kenmerken
- Extreem duurzame en betrouwbare constructie
- Lasergesmolten niet-taps toelopend ontwerp met gladde bead blast afwerking
- Op maat gemaakte lengtes tot 40 voet beschikbaar
- Voldoet aan ASTM A276 normen
- Verkrijgbaar in warmgewalste toestand
- Maatbereik: 50×37×4,5 - 200×100×10 mm
Geadviseerde Producten

