Alle producten
-
Roestvrij staalstrook
-
Roestvrij staalblad
-
Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staalbar
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Staalplaat
-
staal ronde bar
-
nikkellegering
-
Naadloze Staalpijp
-
Roestvrij staalstraal
-
Het Blad van de koperplaat
-
Koper Ronde Bar
-
Ronde staaf van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen kanaalbalk
-
Roestvrijstalen hoekbalk
-
Strip van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen platte staaf
-
Roestvrij stalen cirkel
-
Pijpmontage
-
Waterrimpel roestvrijstalen plaat
-
Nikkel legering en superlegering
-
Koudgewalste stalen spiraal
-
Koper
-
Nikkelbasislegeringsproducten
-
Anderen
-
Raian IonescuMateriële zeer goede kwaliteit. wij hebben samenwerken meer dan 10 Jaar. Zij wisselen partijensoorten staalmateriaal uit. Al materieel kwaliteitsgoed. Zij plicht voor al materiële kwaliteit. Wij schaven verdergaan samenwerken met hen in de toekomst
EN 1.4301 Stainless Steel H Beam with Hot Rolled Technique in 100*100 - 400*400mm Sizes for Structural Applications
Productdetails
| Vorm | H-balk | Techniek | Warmgewalst |
|---|---|---|---|
| Oppervlaktebehandeling | het inleggen | Materiaal | Roestvrij staal 201 304 310S 316L 321 2205 2507 |
| Dikte | 4,0 - 30,0 mm | Breedte | 25mm*25mm-200mm*125mm/50mm*37mm-400mm*104mm |
| Lengte | 6m | Productiecapaciteit | 50000 kg |
| Standaard | GB ASTM, JIS, SUS, DIN, EN | Oppervlakteverwerking | Gegalvaniseerd, gecoat |
| HS-code | 7219340000 | Transportpakket | HOUTEN KIST |
| Voorraad | Klaar in voorraad | Plaats van herkomst | Jiangsu, China |
| Een andere naam | roestvrijstalen balk / H-balk / H-vormige balk | ||
| Markeren | EN 1.4301 RVS H-balk,100 * 100 - 400 * 400 mm H-vormstraal,Warmgewalste techniek Structurele stalen balk |
||
Productomschrijving
EN 1.4301 H-balk van roestvrij staal / 100*100 - 400*400 mm roestvrijstalen balken
H-balken van hoogwaardige roestvrij staal, verkrijgbaar in verschillende afmetingen van 100x100 mm tot 400x400 mm, vervaardigd volgens internationale normen voor een superieure prestatie in veeleisende toepassingen.
| Productspecificatie | Detail |
|---|---|
| Producten | H-balk van roestvrij staal |
| Standaard | GB ASTM, JIS, SUS, DIN, EN enz. |
| Materiaal | Roestvrij staal 201, 304, 310S, 316L, 321, 2205, 2507 enz. |
| Dikte | 4.0 - 30.0 mm |
| Breedte | 25 mm × 25 mm - 200 mm × 125 mm / 50 mm × 37 mm - 400 mm × 104 mm |
| Lange | 6m standaard of op maat |
| Productcategorie | Metallurgie, mineralen en energie |
| Techniek | Geweld / warm gewalst |
| Gebruik | Mechanical & Manufacturing, Steel Structure, Shipbuilding, Bridging, Automobile Chassis |
| Hoofdmarkt | Midden-Oosten, Afrika, Azië, Europa, Amerika, Australië |
| Oppervlaktebewerking | gegalvaniseerd, bekleed of op aanvraag aangepast |
| Voorraad | In voorraad |
| Plaats van oorsprong | Jiangsu, China |
Soorten balken van roestvrij staal
Ik straal.
Het meest voorkomende balktype dat bestaat uit een vast stuk metaal dat als één stuk wordt gewalst.De dikte van het middelste web is beperkt door de mogelijkheden van freesapparatuur.
H-balk
H-balken bieden een superieure sterkte ten opzichte van I-balken, vervaardigd als drie individueel gecreëerde stukken die met elkaar worden gelast.het maken van H-balken die bestand zijn tegen grotere kracht en druk bij veeleisende structurele toepassingen.
Bedrijfsinformatie
Onze vestiging is gelegen in Wuxi, Jiangsu provincie, onze faciliteit profiteert van de nabijheid van de haven van Shanghai met uitstekende transporttoegang.VervaardigingOnze geavanceerde apparatuurportefeuille omvat plasmasnijmachines, buigmachines, laserplasmasweismachines, plaatscherenmachines en automatische ondergedompelde booglassen.We zijn gespecialiseerd in roestvrij staal I-balken, T-balken, hoekstaal, kanaalstaal, vierkantvormige rechthoekige buizen, en op maat vervaardiging van speciaal gevormde niet-standaardonderdelen.
Producten galerij
Geadviseerde Producten

