Alle producten
-
Roestvrij staalstrook
-
Roestvrij staalblad
-
Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staalbar
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Staalplaat
-
staal ronde bar
-
nikkellegering
-
Naadloze Staalpijp
-
Roestvrij staalstraal
-
Het Blad van de koperplaat
-
Koper Ronde Bar
-
Ronde staaf van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen kanaalbalk
-
Roestvrijstalen hoekbalk
-
Strip van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen platte staaf
-
Roestvrij stalen cirkel
-
Pijpmontage
-
Waterrimpel roestvrijstalen plaat
-
Nikkel legering en superlegering
-
Koudgewalste stalen spiraal
-
Koper
-
Nikkelbasislegeringsproducten
-
Anderen
-
Raian IonescuMateriële zeer goede kwaliteit. wij hebben samenwerken meer dan 10 Jaar. Zij wisselen partijensoorten staalmateriaal uit. Al materieel kwaliteitsgoed. Zij plicht voor al materiële kwaliteit. Wij schaven verdergaan samenwerken met hen in de toekomst
Warmgewalst roestvrijstalen H-balk met beitsbehandeling en aangepaste specificaties
Productdetails
| Vorm | H-balk | Techniek | Warmgewalst |
|---|---|---|---|
| Oppervlaktebehandeling | het inleggen | Materiaal | Roestvrij staal 201 304 310S 316L 321 2205 2507 |
| Dikte | 4,0 - 30,0 mm | Breedte | 25mm*25mm-200mm*125mm/50mm*37mm-400mm*104mm |
| Lengte | 6m | Productiecapaciteit | 50000 kg |
| Standaard | GB ASTM, JIS, SUS, DIN, EN | Oppervlakteverwerking | Gegalvaniseerd, gecoat |
| Transportpakket | HOUTEN KIST | HS-code | 7219340000 |
| Plaats van herkomst | Jiangsu, China | Productcategorie | Metallurgie, mineralen en energie |
| Gebruik | Mechanisch en fabricage, staalconstructie, scheepsbouw, brugbouw, autochassis | ||
| Markeren | Hot Rolled Stainless Steel H Beam,Oppervlaktebehandeling voor beitsen H-vormstraal,Aangepaste specificaties Structurele stalen balk |
||
Productomschrijving
Bouwstructuurstaal H-sectie roestvrij staal
H-balken van hoogwaardige roestvrij staal, verkrijgbaar in de 200-, 300- en 400-reeksen, met inbegrip van de kwaliteitscategorieën 201, 304, 316, 316L, 410 en 430 voor structurele gebouwen.
Productspecificaties
| Producten | H-balk van roestvrij staal |
| Standaard | GB ASTM, JIS, SUS, DIN, EN enz. |
| Materiaal | Roestvrij staal 201, 304, 310S, 316L, 321, 2205, 2507 enz. |
| Dikte | 4.0 - 30.0 mm |
| Breedte | 25 mm × 25 mm × 200 mm × 125 mm / 50 mm × 37 mm × 400 mm × 104 mm |
| Lange | 6m standaard of op maat |
| Productcategorie | Metallurgie, mineralen en energie |
| Techniek | Geweld / warm gewalst |
| Gebruik | Mechanical & Manufacturing, Steel Structure, Shipbuilding, Bridging, Automobile Chassis |
| Oppervlaktebewerking | gegalvaniseerd, bekleed of op aanvraag aangepast |
| Beschikbaarheid van de voorraden | In voorraad |
| Plaats van oorsprong | Jiangsu, China |
Soorten balken van roestvrij staal
Ik straal.
De meest voorkomende balk in onze inventaris. I-balken hebben een midden web dat kan worden gerold volgens de mogelijkheden van de molen apparatuur.Deze balken zijn lichter in gewicht en vervaardigd als een vast stuk metaal doorheen, waardoor ze ideaal zijn voor verschillende structurele toepassingen.
H-balk
H-balken bieden een superieure sterkte in vergelijking met I-balken.Deze bouwmethode resulteert in zwaarder balken die in staat zijn om grotere krachten en druk te weerstaan bij veeleisende structurele toepassingen.
Bedrijfsinformatie
Ons bedrijf is gevestigd in Wuxi, Jiangsu provincie, in het zuiden van China in de buurt van Shanghai haven, het verstrekken van superieure logistiek en transport gemak.We zijn een compleet bedrijf dat de ontwikkeling integreert.Onze faciliteiten beschikken over geavanceerde apparatuur, waaronder plasmasnijmachines, buigmachines, laser plasmasweismachines, platen scheermachines,met een vermogen van meer dan 10 WWe zijn gespecialiseerd in het produceren van roestvrij staal I-balken, T-balken, hoek staal, kanaal staal, vierkant rechthoekige buizen, en custom niet-standaard onderdelen, waaronder snijden, buigen,en lasersweisdienstenWe verwelkomen zakenpartners voor bezoeken, begeleiding en onderhandelingen.
Producten galerij
Geadviseerde Producten

