Alle producten
-
Roestvrij staalstrook
-
Roestvrij staalblad
-
Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staalbar
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Staalplaat
-
staal ronde bar
-
nikkellegering
-
Naadloze Staalpijp
-
Roestvrij staalstraal
-
Het Blad van de koperplaat
-
Koper Ronde Bar
-
Ronde staaf van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen kanaalbalk
-
Roestvrijstalen hoekbalk
-
Strip van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen platte staaf
-
Roestvrij stalen cirkel
-
Pijpmontage
-
Waterrimpel roestvrijstalen plaat
-
Nikkel legering en superlegering
-
Koudgewalste stalen spiraal
-
Koper
-
Nikkelbasislegeringsproducten
-
Anderen
-
Raian IonescuMateriële zeer goede kwaliteit. wij hebben samenwerken meer dan 10 Jaar. Zij wisselen partijensoorten staalmateriaal uit. Al materieel kwaliteitsgoed. Zij plicht voor al materiële kwaliteit. Wij schaven verdergaan samenwerken met hen in de toekomst
316L Roestvrij Staal Ronde Staaf Warmgewalst met Helder Oppervlak voor Industriële Toepassingen
Productdetails
| Model-NR. | 316L | Vorm | Ronde |
|---|---|---|---|
| Techniek | Warmgewalst | Oppervlaktebehandeling | Helder |
| Diameterbereik | 6300mm | Productiecapaciteit | 50000 kg |
| Lengte | 6 meter of zoals vereist | Materiële cijfers | 201.202.301.304.304L,TP304,TP304L,309S,310S,316.316L,316Ti,TP316, TP316L,317,317L,321,347,347H,TP347 |
| Ronde staafmaat | 3 mm-500 mm | Maat vierkante staaf | 2*2mm-500*500mm |
| Grootte hoekstaaf | 0,5 mm * 4 mm * 4 mm - 20 mm * 400 mm * 400 mm | vlakke bardikte | 0.3-200 mm |
| vlakke barbreedte | 12500mm | Warmgewalste afmetingen | (5~400) x6000 mm |
| Koudgetrokken maat | (1~20) x6000 mm | ||
| Markeren | Ronde staaf van 316L roestvrij staal,Warmgewalste RVS ronde staaf,Helder oppervlak roestvrij staalstaaf |
||
Productomschrijving
ASTM A276 TP316L SS 316L Ronde staaf - roestvrij staalstaaf
Glanzend gepolijst 304 316L 2205 SS Ronde staaf / Warmgewalste ronde staalstaaf van hoge precisie
Productspecificaties
| Naam | Ronde staalstaaf |
|---|---|
| Graad | 304, 316L, 2205 |
| Oppervlakte | Briljant |
| Diameter | 12 - 350 mm |
| Lange | 6 meter of indien vereist |
| Merken | TISCO |
Productoverzicht
Roestvrijstalen staven zijn verkrijgbaar in verschillende vormen, waaronder platte, zeshoekige, ronde en vierkante configuraties.sterkte, en uitzonderlijke slijtvastheid, afhankelijk van de bij de vervaardiging gebruikte specifieke kwaliteit.
Gesmeed roestvrij staal ronde staven bieden superieure hardheid, sterkte en duurzaamheid in vergelijking met gegoten vormen of bewerkte onderdelen.
Beschikbare materialen en normen
| Productnaam | Ronde staalstaaf / ronde staaf van roestvrij staal |
|---|---|
| Materiaalklassen | 201, 202, 301, 304, 304L, TP304, TP304L, 309S, 310S, 316, 316L, 316Ti, TP316, TP316L, 317, 317L, 321, 347, 347H, TP347, TP347H, 405, 409, 410, 410s, 420, 430 |
| Normen | ASTM, JIS, DIN, EN |
Afmetingen
| Ronde balk | 3 mm tot 500 mm |
|---|---|
| Vierkant bar | 2*2mm-500*500mm |
| Hoekbalk | 0.5mm*4mm*4mm-20mm*400mm*400mm |
| Vlakke staafdikte | 0.3-200 mm |
| Platte balkbreedte | 1-2500 mm |
| Lange | 2 m, 5,8 m, 6 m of willekeurige lengte |
| Oppervlakte | Gekruid, helder, gepolijst |
Toepassingen
- Bouw
- Architectuur
- Hardwarevoertuigen
- Machinecomponenten
- Olie- en chemische industrie
- Voedsel en landbouw
- Energiecentrale
Standaard specificaties
| SS-norm | ASTM A276 Ronde staaf, ASME SA276 Ronde staaf / ASTM A479 Ronde staaf ASME SA479 Ronde staaf |
|---|
Gedetailleerde grootte-specificaties
| Ronde staalstaafgrootte | Warmgewalste zwarte staaf: (5~400) x6000mm Zuur ronde balk: (5~400) x6000mm Koud getrokken heldere balk: (1~20) x6000mm Glanzende ronde staaf: (5~400) x6000mm |
|---|---|
| SUS Flat Bar Grootte | Dikte: 2-100 mm, breedte: 10-500 mm |
| SS Hoekbalkgrootte | 3mm*20mm*20mm~12mm*100mm*100mm |
| Stainless Steel Channel Bar | 80 x 40 mm tot 150 x 75 mm sectie; dikte van 5,0 tot 6,0 mm |
| SUS Rechthoekige staven sectie | 30,0 tot 12,0 mm dik |
| SS-draadbare balkgrootte | 1/2 tot 495 mm in diameter |
| Grootte van rechthoeken van roestvrij staal | 33 x 30 mm tot 295 x 1066 mm |
Onze diensten
- Snelle levering
- Concurrerende prijzen
- Hoge kwaliteit met een preferentiële behandeling
- Op maat gesneden tot de vereiste lengtes
- Betrouwbare kwaliteit en service
- Kwaliteitsstabiliteit bewezen door klanten
- Sterke leveringscapaciteit
- Producten van roestvrij staal met merknaam
Verpakkings- en leveringsinformatie
| Verpakkingsgegevens | Export standaardpakket, gebundeld of op aanvraag |
|---|---|
| Grootte van de container | 20ft GP: 5,8m ((lengte) x 2,13m ((breedte) x 2,18m ((hoogte) 40ft GP: 11.8m ((lengte) x 2.13m ((breedte) x 2.18m ((hoogte) 40ft HG: 11.8m ((lengte) x 2.13m ((breedte) x 2.72m ((hoogte) |
| Detail van de levering | 7-15 dagen, of afhankelijk van de orderhoeveelheid |
| Laadcapaciteit | 25 ton vol 20ft en 40ft container |
Toepassingen in de industrie
- Toepassingen op zee
- Apparatuur voor de bereiding van levensmiddelen in chlorideomgevingen
- Gezondheidszorg
- Verbindingsmiddelen
- Medische implantaten, met inbegrip van pinnen, schroeven en orthopedische implantaten
- Totaal heup- en knievervanging
- Architecturale toepassingen
Foto's van producten
Voor vragen of specifieke vereisten kunt u contact met ons opnemen.
Geadviseerde Producten

