Alle producten
-
Roestvrij staalstrook
-
Roestvrij staalblad
-
Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staalbar
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Staalplaat
-
staal ronde bar
-
nikkellegering
-
Naadloze Staalpijp
-
Roestvrij staalstraal
-
Het Blad van de koperplaat
-
Koper Ronde Bar
-
Ronde staaf van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen kanaalbalk
-
Roestvrijstalen hoekbalk
-
Strip van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen platte staaf
-
Roestvrij stalen cirkel
-
Pijpmontage
-
Waterrimpel roestvrijstalen plaat
-
Nikkel legering en superlegering
-
Koudgewalste stalen spiraal
-
Koper
-
Nikkelbasislegeringsproducten
-
Anderen
-
Raian IonescuMateriële zeer goede kwaliteit. wij hebben samenwerken meer dan 10 Jaar. Zij wisselen partijensoorten staalmateriaal uit. Al materieel kwaliteitsgoed. Zij plicht voor al materiële kwaliteit. Wij schaven verdergaan samenwerken met hen in de toekomst
Helder Gepolijste Warmgewalste Roestvrijstalen Rondstaaf en Staaf met Hoge Precisie
Productdetails
| Model-NR. | 304 316L 2205 | Vorm | Ronde |
|---|---|---|---|
| Techniek | Warmgewalst | Oppervlaktebehandeling | Helder |
| Diameter | 12 - 350 mm | Lengte | 6 meter of zoals vereist |
| Ronde staafmaat | 3 mm-500 mm | Maat vierkante staaf | 2*2mm-500*500mm |
| Grootte hoekstaaf | 0,5 mm * 4 mm * 4 mm - 20 mm * 400 mm * 400 mm | vlakke bardikte | 0.3-200 mm |
| vlakke barbreedte | 12500mm | Warmgewalste afmetingen | (5~400) x6000 mm |
| Koudgetrokken maat | (1~20) x6000 mm | Het oppoetsen Grootte | (5~400) x6000 mm |
| Productiecapaciteit | 50000 kg | ||
| Markeren | Heldere Opgepoetste Roestvrij staal Ronde Bar,Warmgewalste ronde staalstaaf,Hoge precisie RVS ronde staaf |
||
Productomschrijving
Glanzgepolijste 304 316L 2205 Roestvrijstalen Ronde Staaf
Hoogprecisie ronde staven van roestvrij staal verkrijgbaar in warmgewalste en glanzend gepolijste afwerkingen voor industriële toepassingen.
Productspecificaties
| Productnaam | Ronde staaf / Ronde staaf van roestvrij staal |
|---|---|
| Materiaalkwaliteiten | 304, 316L, 2205, 201, 202, 301, 304L, TP304, TP304L, 309S, 310S, 316, 316Ti, TP316, TP316L, 317, 317L, 321, 347, 347H, TP347, TP347H, 405, 409, 410, 410s, 420, 430 |
| Oppervlakteafwerking | Glanzend gepolijst |
| Diameterbereik | 12 - 350 mm |
| Standaardlengte | 6 meter of naar behoefte |
| Merk | TISCO |
| Normen | ASTM, JIS, DIN, EN |
Beschikbare afmetingen
| Producttype | Maatbereik |
|---|---|
| Ronde staaf | 3 mm - 500 mm |
| Vierkante staaf | 2×2 mm - 500×500 mm |
| Hoekprofiel | 0,5 mm×4 mm×4 mm - 20 mm×400 mm×400 mm |
| Platte staaf | Dikte: 0,3-200 mm, Breedte: 1-2500 mm |
| Kokerprofiel | 80×40 mm tot 150×75 mm sectie; 5,0 tot 6,0 mm dikte |
| Rechthoekige staven | 3,0 tot 12,0 mm dikte |
| Draadstang billet | 1/2 tot 495 mm diameter |
| Rechthoeken | 33×30 mm tot 295×1066 mm |
Oppervlakte-opties
Beitsen, glanzende, gepolijste afwerkingen beschikbaar om te voldoen aan specifieke toepassingsvereisten.
Industriële toepassingen
- Bouw en architectuur
- Hardware en voertuigonderdelen
- Machine- en apparatuuronderdelen
- Apparatuur voor de olie- en chemische industrie
- Voedselverwerkings- en landbouwmachines
- Infrastructuur van energiecentrales
- Maritieme toepassingen
- Farmaceutische apparatuur
- Bevestigingsmiddelen en medische implantaten
- Architectonische kenmerken
Productvoordelen
Ronde staven van roestvrij staal bieden verbeterde mechanische eigenschappen, waaronder superieure hardheid, sterkte en uitzonderlijke slijtvastheid. Gesmede ronde staven van roestvrij staal bieden een verhoogde duurzaamheid en sterkte in vergelijking met gietstukken of machinaal bewerkte onderdelen.
Onze diensten
- Snelle levering met betrouwbare planning
- Concurrerende prijzen met volumekortingen
- Consistente hoge kwaliteit met voorkeursbehandeling
- Maatwerk snijden op de gewenste lengtes
- Bewezen kwaliteitsstabiliteit geverifieerd door klanten
- Sterke supply chain mogelijkheden
- Gemerkt roestvrij staal
Verpakking & Levering
| Verpakking | Export standaardpakket, gebundeld of naar behoefte |
|---|---|
| Containerformaten |
20ft GP: 5,8 m × 2,13 m × 2,18 m 40ft GP: 11,8 m × 2,13 m × 2,18 m 40ft HG: 11,8 m × 2,13 m × 2,72 m |
| Levertijd | 7-15 dagen of volgens bestelhoeveelheid |
| Laadcapaciteit | 25 ton per 20ft en 40ft container |
Productafbeeldingen
Contactgegevens
Voor vragen en aangepaste vereisten kunt u contact opnemen met ons technische team. Wij zorgen voor snelle reacties en uitgebreide ondersteuning voor al uw behoeften op het gebied van roestvrij staal.
Geadviseerde Producten

