Alle producten
-
Roestvrij staalstrook
-
Roestvrij staalblad
-
Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staalbar
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Staalplaat
-
staal ronde bar
-
nikkellegering
-
Naadloze Staalpijp
-
Roestvrij staalstraal
-
Het Blad van de koperplaat
-
Koper Ronde Bar
-
Ronde staaf van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen kanaalbalk
-
Roestvrijstalen hoekbalk
-
Strip van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen platte staaf
-
Roestvrij stalen cirkel
-
Pijpmontage
-
Waterrimpel roestvrijstalen plaat
-
Nikkel legering en superlegering
-
Koudgewalste stalen spiraal
-
Koper
-
Nikkelbasislegeringsproducten
-
Anderen
-
Raian IonescuMateriële zeer goede kwaliteit. wij hebben samenwerken meer dan 10 Jaar. Zij wisselen partijensoorten staalmateriaal uit. Al materieel kwaliteitsgoed. Zij plicht voor al materiële kwaliteit. Wij schaven verdergaan samenwerken met hen in de toekomst
316L roestvrij staal ronde staaf warmgewalst met helder oppervlak voor hoge precisie toepassingen
Productdetails
| Materiaalkwaliteit | 316L | Vorm | Ronde |
|---|---|---|---|
| Techniek | Warmgewalst | Oppervlaktebehandeling | Helder |
| Diameterbereik | 6300mm | Lengte | 6 meter |
| Productiecapaciteit | 50000 kg | Standaard | ASTM, JIS, DIN, EN |
| Ronde staafmaat | 3 mm-500 mm | Maat vierkante staaf | 2*2mm-500*500mm |
| Grootte hoekstaaf | 0,5 mm * 4 mm * 4 mm - 20 mm * 400 mm * 400 mm | vlakke bardikte | 0.3-200 mm |
| vlakke barbreedte | 12500mm | Warmgewalste afmetingen | 5~400mm |
| Koudgetrokken maat | 1~20mm | ||
| Markeren | 316l roestvrij staal ronde bar,Warmgewalste Roestvrij staal Ronde Bar,ronde staalstaaf met een helder oppervlak |
||
Productomschrijving
Roestvrijstalen 316L Ronde Staaf
Helder gepolijste en warmgewalste precisie roestvrijstalen ronde staven verkrijgbaar in de kwaliteiten 304, 316L en 2205 met superieure mechanische eigenschappen.
Productspecificaties
| Productnaam | Roestvrijstalen Ronde Staaf / Ronde Rod |
|---|---|
| Materiaalkwaliteiten | 201, 202, 301, 304, 304L, TP304, TP304L, 309S, 310S, 316, 316L, 316Ti, TP316, TP316L, 317, 317L, 321, 347, 347H, TP347, TP347H, 405, 409, 410, 410s, 420, 430 |
| Oppervlakteafwerking | Helder, Gepolijst, Beitsen |
| Diameterbereik | 12 - 350 mm |
| Standaard Lengte | 6 meter of naar behoefte |
| Merk | TISCO |
| Normen | ASTM, JIS, DIN, EN |
Beschikbare Afmetingen
| Producttype | Maatbereik |
|---|---|
| Ronde Staaf | 3 mm - 500 mm |
| Vierkante Staaf | 2×2 mm - 500×500 mm |
| Hoekprofiel | 0,5 mm×4 mm×4 mm - 20 mm×400 mm×400 mm |
| Platte Staaf | Dikte: 0,3-200 mm, Breedte: 1-2500 mm |
Belangrijkste Kenmerken
Roestvrijstalen ronde staven bieden verbeterde mechanische eigenschappen, waaronder uitzonderlijke hardheid, superieure sterkte en uitstekende slijtvastheid. Gesmede roestvrijstalen ronde staven bieden verhoogde hardheid, sterkte en duurzaamheid in vergelijking met gegoten vormen of machinaal bewerkte onderdelen.
Industriële Toepassingen
- Bouw en Architectuur
- Hardware en Voertuigonderdelen
- Machine- en Apparatuuronderdelen
- Apparatuur voor de Olie- en Chemische Industrie
- Voedselverwerkings- en Landbouwmachines
- Infrastructuur van Energiecentrales
- Maritieme Toepassingen
- Farmaceutische Apparatuur
- Bevestigingsmiddelen en Medische Implantaten
Service Voordelen
- Snelle levering met betrouwbare planning
- Concurrerende prijzen met volumekortingen
- Consistente hoge kwaliteit met bewezen stabiliteit
- Op maat snijden op de vereiste lengtes
- Sterke supply chain mogelijkheden
- Gemerkt roestvrijstalen materialen
Productafbeeldingen
Verpakking & Levering
Export standaard verpakking, gebundeld of naar behoefte. Standaard levering binnen 7-15 dagen op basis van bestelhoeveelheid. Container laadcapaciteit: 25 ton voor volledige 20ft en 40ft containers.
Geadviseerde Producten

