Alle producten
-
Roestvrij staalstrook
-
Roestvrij staalblad
-
Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staalbar
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Staalplaat
-
staal ronde bar
-
nikkellegering
-
Naadloze Staalpijp
-
Roestvrij staalstraal
-
Het Blad van de koperplaat
-
Koper Ronde Bar
-
Ronde staaf van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen kanaalbalk
-
Roestvrijstalen hoekbalk
-
Strip van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen platte staaf
-
Roestvrij stalen cirkel
-
Pijpmontage
-
Waterrimpel roestvrijstalen plaat
-
Nikkel legering en superlegering
-
Koudgewalste stalen spiraal
-
Koper
-
Nikkelbasislegeringsproducten
-
Anderen
-
Raian IonescuMateriële zeer goede kwaliteit. wij hebben samenwerken meer dan 10 Jaar. Zij wisselen partijensoorten staalmateriaal uit. Al materieel kwaliteitsgoed. Zij plicht voor al materiële kwaliteit. Wij schaven verdergaan samenwerken met hen in de toekomst
Koudgewalste ronde staalbal 310S met helder oppervlak en OD 6-630 mm
Productdetails
| Model-NR. | 310s | Vorm | Ronde |
|---|---|---|---|
| Techniek | koudgewalst | Oppervlaktebehandeling | Helder |
| Specificatie | Buitendiameter 6-630 mm | Diameter | 4,7 - 100 mm |
| Lengte | 2000 mm ~ 6500 mm | Chemische samenstelling | C:≤0,08, Si:≤1,0, Mn:≤2,0, Cr:24,0~26,0, Ni:19,0~21,0, P:≤0,045, S:0,020~0,030 |
| Treksterkte | 540-740 MPa | Bewijssterkte | 250 MPa |
| Elasticiteitsmodulus | 195 GPa | Verlenging bij breuk | 40% |
| Hardheid Brinell | 95 | Dikte | 3mm20mm |
| Breedte | 25 mm-200 mm | ||
| Markeren | Koudgewalste ronde staalstaaf,310S roestvrijstalen staaf met helder oppervlak,Buitendiameter 6-630 mm RVS 310 ronde staaf |
||
Productomschrijving
1.4845 S31008 SS 310S Ronde staalbalken en -stangen
Productspecificaties
| Productnaam | Koud getrokken ronde staalstaaf |
| Graad | 310S, 314, 310 |
| Standaard | ASTM, JIS, DIN |
| Diameter | 4.7 - 100 mm |
| Lange | 2000 mm - 6500 mm of aangepaste lengtes beschikbaar |
| Vorm | Ronde sectie |
| Oppervlakte | koud getrokken afwerking |
| Plaats van oorsprong | China (Verenigd Koninkrijk) |
| Andere beschikbare kwaliteiten | 201, 301, 303, 309S, 310S, 316L, 317L, 321, 410, 420, 440A/B/C, 2205, 2507, 904L, 17-4ph, 17-7ph, 15-5ph |
Chemische samenstelling - 310 graden
C: ≤0,08%, Si: ≤1,0%, Mn: ≤2,0%, Cr: 24,0-26,0%, Ni: 19,0-21,0%, P: ≤0,045%, S: 0,020-0,030%
Internationale gelijkwaardige normen
DIN 1.4845, DIN X12CrNi25-21, DIN X8CrNi25-21, AFNOR Z12CN2520, BS 310S24, UNI X6CrNi2520, SS 2361, UNE F.331, SAE 310S, JIS SUH310, JIS SUS310S, JIS SUS310STP, JIS SUS310STPY, JIS SUS310STB, JIS SUS310SFB, EN X8CrNi25-21, EN 1.4845, UNS S31008
TP 310 / 310S Technische gegevens van roestvrij staal
Chemische samenstelling
| Elementen | Inhoud (%) |
|---|---|
| IJzer, Fe | Gewicht |
| Chroom, Cr | 24-26 |
| Nickel, Ni | 21-23 |
| Molybdeen, Mo | Twee tegen twee.50 |
| Mangan, Mn | ≤ 2 |
| stikstof, N | 0.10-0.16 |
| Silicium, Si | ≤ 0.70 |
| Fosfor, P | 0.025 |
| Koolstof, C | ≤ 0.020 |
| Zwavel, S | ≤ 0.010 |
Mechanische eigenschappen
| Eigenschappen | Metrische | Keizerlijk |
|---|---|---|
| Treksterkte | 540-740 MPa | 78320-107327 psi |
| Bewijssterkte | 250 MPa | 36259 psi |
| Elasticiteitsmodule (20°C) | 195 GPa | 28282 ksi |
| Verlenging bij breuk | 40% | 40% |
| Hardheid, Brinell. | 95 | 95 |
Warmgewalste 310S 309S roestvrij staal heldere staaf
Ideaal voor boilertoepassingen en warmtebestendige onderdelen
Productspecificaties
| Productnaam | Vlekvrye staalstaaf |
| Standaard | AISI, ASTM, JIS, GB, DIN |
| Graadreeks | 200S/300S/400S/600S |
| Dikte | 3 mm-20 mm |
| Breedte | 25 mm-200 mm |
| Lange | 2m-6m (aanpasbaar tot maximaal 12m) |
| Oppervlaktebehandeling | Gepolijst, helder, haarlijn, gemalen, met zandblaas, in zuurzet, molen afwerking |
| Technologie | warm gewalst |
| Toepassing | Architectuur, technische constructies, industriële toepassingen |
Beschikbare materialen (klassen)
300 serie:301, 302, 303, 304, 304L, 309, 309S, 310, 310S, 316, 316L, 316Ti, 317L, 321, 347
200 serie:201, 202, 202Cu, 204
400 serie:409, 409L, 410, 420, 430, 431, 440
Andere:2205, 2507, 2906, 330, 660, 630, 631, 17-4ph, 17-7ph, 904L
200 serie:201, 202, 202Cu, 204
400 serie:409, 409L, 410, 420, 430, 431, 440
Andere:2205, 2507, 2906, 330, 660, 630, 631, 17-4ph, 17-7ph, 904L
Groottebereiken voor platte staalstaven
| Graad | Warm gewalst (zwart) | Warm gesmeed (zwart) | Koud getrokken (helder) | Glanzend veranderd (helder) |
|---|---|---|---|---|
| 2205 | 8 mm-200 mm | 150 mm tot 500 mm | 3 mm tot 50 mm | 10 mm-300 mm |
| 904L | 8 mm-200 mm | 150 mm tot 500 mm | 3 mm tot 50 mm | 10 mm-300 mm |
| 321 | 8 mm-200 mm | 150 mm tot 500 mm | 3 mm tot 50 mm | 10 mm-300 mm |
| 304 | 8 mm-200 mm | 150 mm tot 500 mm | 3 mm tot 50 mm | 10 mm-300 mm |
| 304L | 8 mm-200 mm | 150 mm tot 500 mm | 3 mm tot 50 mm | 10 mm-300 mm |
| 309 | 8 mm-200 mm | 150 mm tot 500 mm | 3 mm tot 50 mm | 10 mm-300 mm |
| 310S(2520) | 8 mm-200 mm | 150 mm tot 500 mm | 3 mm tot 50 mm | 10 mm-300 mm |
| 316 | 8 mm-200 mm | 150 mm tot 500 mm | 3 mm tot 50 mm | 10 mm-300 mm |
| 316L | 8 mm-200 mm | 150 mm tot 500 mm | 3 mm tot 50 mm | 10 mm-300 mm |
| 317 | 8 mm-200 mm | 150 mm tot 500 mm | 3 mm tot 50 mm | 10 mm-300 mm |
Aanvullende gegevens over de chemische samenstelling
| Graad | C | - Jawel. | Deeltjes | P | S | Ni | Cr | Mo. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 201 | ≤ 0.15 | ≤ 0.75 | 5.5-7.5 | ≤ 0.06 | ≤ 0.03 | 3.5-5.5 | 16.0-18.0 | - |
| 202 | ≤ 0.15 | ≤ 1.0 | 7.5-10.0 | ≤ 0.06 | ≤ 0.03 | 4.0-6.0 | 170-19.0 | - |
| 301 | ≤ 0.15 | ≤ 1.0 | ≤ 2.0 | ≤ 0.045 | ≤ 0.03 | 6.0-8.0 | 16.0-18.0 | - |
| 302 | ≤ 0.15 | ≤ 1.0 | ≤ 2.0 | ≤ 0.035 | ≤ 0.03 | 8.0-10.0 | 170-19.0 | - |
| 304 | ≤ 0.08 | ≤ 1.0 | ≤ 2.0 | ≤ 0.045 | ≤ 0.03 | 8.0-10.5 | 18.0-20.0 | - |
Foto's van producten
Geadviseerde Producten

