Alle producten
-
Roestvrij staalstrook
-
Roestvrij staalblad
-
Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staalbar
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Staalplaat
-
staal ronde bar
-
nikkellegering
-
Naadloze Staalpijp
-
Roestvrij staalstraal
-
Het Blad van de koperplaat
-
Koper Ronde Bar
-
Ronde staaf van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen kanaalbalk
-
Roestvrijstalen hoekbalk
-
Strip van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen platte staaf
-
Roestvrij stalen cirkel
-
Pijpmontage
-
Waterrimpel roestvrijstalen plaat
-
Nikkel legering en superlegering
-
Koudgewalste stalen spiraal
-
Koper
-
Nikkelbasislegeringsproducten
-
Anderen
-
Raian IonescuMateriële zeer goede kwaliteit. wij hebben samenwerken meer dan 10 Jaar. Zij wisselen partijensoorten staalmateriaal uit. Al materieel kwaliteitsgoed. Zij plicht voor al materiële kwaliteit. Wij schaven verdergaan samenwerken met hen in de toekomst
Warmgewalste 310S roestvrij staal heldere staaf voor boiler- en hittebestendige toepassingen
Productdetails
| Model-NR. | 310s | Vorm | Ronde |
|---|---|---|---|
| Techniek | koudgewalst | Oppervlaktebehandeling | Helder |
| Specificatie | Buitendiameter 6-630 mm | Diameter | 4,7 - 100 mm |
| Lengte | 2000 mm ~ 6500 mm | Chemische samenstelling | C:≤0,08, Si:≤1,0, Mn:≤2,0, Cr:24,0~26,0, Ni:19,0~21,0, P:≤0,045, S:0,020~0,030 |
| Treksterkte | 540-740 MPa | Bewijssterkte | 250 MPa |
| Elasticiteitsmodulus | 195 GPa | Verlenging bij breuk | 40% |
| Hardheid | 95 Brinell | Dikte | 3mm20mm |
| Breedte | 25 mm-200 mm | ||
| Markeren | Warmgewalste roestvrijstalen heldere staaf,Ronde staaf van 310S-kwaliteit roestvrij staal,Hittebestendige 310S roestvrijstalen staaf |
||
Productomschrijving
Warmgewalst 310S Roestvrij Staal Heldere Staaf
Hoogwaardige koudgetrokken roestvrijstalen ronde staven speciaal ontworpen voor keteltoepassingen en hittebestendige componenten.
Productspecificaties
| Productnaam | Koudgetrokken Roestvrij Staal Ronde Staaf |
| Kwaliteit | 310S, 314, 310 |
| Standaard | ASTM, JIS, DIN |
| Diameter | 4,7 - 100 mm |
| Lengte | 2000 mm - 6500 mm of aangepaste lengtes beschikbaar |
| Vorm | Ronde Doorsnede |
| Oppervlak | Koudgetrokken |
| Plaats van Herkomst | China (Vasteland) |
Beschikbare Kwaliteiten
201, 301, 303, 309S, 310S, 316L, 317L, 321, 410, 420, 440A/B/C, 2205, 2507, 904L, 17-4ph, 17-7ph, 15-5ph
310 Kwaliteit Chemische Samenstelling
| Koolstof (C) | ≤0,08% |
| Silicium (Si) | ≤1,0% |
| Mangaan (Mn) | ≤2,0% |
| Chroom (Cr) | 24,0-26,0% |
| Nikkel (Ni) | 19,0-21,0% |
| Fosfor (P) | ≤0,045% |
| Zwavel (S) | 0,020-0,030% |
Internationale Equivalenten
DIN 1.4845, DIN X12CrNi25-21, DIN X8CrNi25-21, AFNOR Z12CN2520, BS 310S24, UNI X6CrNi2520, SS 2361, UNE F.331, SAE 310S, JIS SUH310, JIS SUS310S, JIS SUS310STP, JIS SUS310STPY, JIS SUS310STB, JIS SUS310SFB, EN X8CrNi25-21, EN 1.4845, UNS S31008
310S Roestvrij Staal Technische Gegevens
Chemische Samenstelling
| Element | Inhoud (%) |
|---|---|
| IJzer (Fe) | Rest |
| Chroom (Cr) | 24-26 |
| Nikkel (Ni) | 21-23 |
| Molybdeen (Mo) | 2-2,50 |
| Mangaan (Mn) | ≤2 |
| Stikstof (N) | 0,10-0,16 |
| Silicium (Si) | ≤0,70 |
| Fosfor (P) | 0,025 |
| Koolstof (C) | ≤0,020 |
| Zwavel (S) | ≤0,010 |
Mechanische Eigenschappen
| Eigenschappen | Metrisch | Keizerlijk |
|---|---|---|
| Treksterkte | 540-740 MPa | 78.320-107.327 psi |
| Vloeigrens | 250 MPa | 36.259 psi |
| Elasticiteitsmodulus (20°C) | 195 GPa | 28.282 ksi |
| Rek bij Breuk | 40% | 40% |
| Hardheid, Brinell | 95 | 95 |
Specificaties Platte Staven Roestvrij Staal
| Standaard | AISI, ASTM, JIS, GB, DIN |
| Kwaliteit | 200S/300S/400S/600S |
| Dikte | 3 mm-20 mm |
| Breedte | 25 mm-200 mm |
| Lengte | 2 m-6 m (12 m Max met maatwerk) |
| Oppervlaktebehandeling | Gepolijst, Helder, Haarlijn, Geslepen, Zandstraal, Beitsen, Walsafwerking |
| Technologie | Koudgetrokken, Warmgewalst |
Beschikbare Materialen & Kwaliteiten
300 Serie: 301, 302, 303, 304, 304L, 309, 309S, 310, 310S, 316, 316L, 316Ti, 317L, 321, 347
200 Serie: 201, 202, 202Cu, 204
400 Serie: 409, 409L, 410, 420, 430, 431, 440
Overige: 2205, 2507, 2906, 330, 660, 630, 631, 17-4ph, 17-7ph, 904L
200 Serie: 201, 202, 202Cu, 204
400 Serie: 409, 409L, 410, 420, 430, 431, 440
Overige: 2205, 2507, 2906, 330, 660, 630, 631, 17-4ph, 17-7ph, 904L
Maatbereik per Kwaliteit en Proces
| Kwaliteit | Warmgewalst (Zwart) | Warm Gesmeed (Zwart) | Koudgetrokken (Helder) | Glad Gedraaid (Helder) |
|---|---|---|---|---|
| 2205 | 8 mm-200 mm | 150 mm-500 mm | 3 mm-50 mm | 10 mm-300 mm |
| 904L | 8 mm-200 mm | 150 mm-500 mm | 3 mm-50 mm | 10 mm-300 mm |
| 321 | 8 mm-200 mm | 150 mm-500 mm | 3 mm-50 mm | 10 mm-300 mm |
| 304 | 8 mm-200 mm | 150 mm-500 mm | 3 mm-50 mm | 10 mm-300 mm |
| 304L | 8 mm-200 mm | 150 mm-500 mm | 3 mm-50 mm | 10 mm-300 mm |
| 309 | 8 mm-200 mm | 150 mm-500 mm | 3 mm-50 mm | 10 mm-300 mm |
| 310S(2520) | 8 mm-200 mm | 150 mm-500 mm | 3 mm-50 mm | 10 mm-300 mm |
| 316 | 8 mm-200 mm | 150 mm-500 mm | 3 mm-50 mm | 10 mm-300 mm |
| 316L | 8 mm-200 mm | 150 mm-500 mm | 3 mm-50 mm | 10 mm-300 mm |
| 317 | 8 mm-200 mm | 150 mm-500 mm | 3 mm-50 mm | 10 mm-300 mm |
Aanvullende Chemische Samenstelling
| Kwaliteit | C | Si | Mn | P | S | Ni | Cr | Mo |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 201 | ≤0,15 | ≤0,75 | 5,5-7,5 | ≤0,06 | ≤0,03 | 3,5-5,5 | 16,0-18,0 | - |
| 202 | ≤0,15 | ≤1,0 | 7,5-10,0 | ≤0,06 | ≤0,03 | 4,0-6,0 | 17,0-19,0 | - |
| 301 | ≤0,15 | ≤1,0 | ≤2,0 | ≤0,045 | ≤0,03 | 6,0-8,0 | 16,0-18,0 | - |
| 302 | ≤0,15 | ≤1,0 | ≤2,0 | ≤0,035 | ≤0,03 | 8,0-10,0 | 17,0-19,0 | - |
| 304 | ≤0,08 | ≤1,0 | ≤2,0 | ≤0,045 | ≤0,03 | 8,0-10,5 | 18,0-20,0 | - |
Productafbeeldingen
Geadviseerde Producten

