Alle producten
-
Roestvrij staalstrook
-
Roestvrij staalblad
-
Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staalbar
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Staalplaat
-
staal ronde bar
-
nikkellegering
-
Naadloze Staalpijp
-
Roestvrij staalstraal
-
Het Blad van de koperplaat
-
Koper Ronde Bar
-
Ronde staaf van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen kanaalbalk
-
Roestvrijstalen hoekbalk
-
Strip van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen platte staaf
-
Roestvrij stalen cirkel
-
Pijpmontage
-
Waterrimpel roestvrijstalen plaat
-
Nikkel legering en superlegering
-
Koudgewalste stalen spiraal
-
Koper
-
Nikkelbasislegeringsproducten
-
Anderen
-
Raian IonescuMateriële zeer goede kwaliteit. wij hebben samenwerken meer dan 10 Jaar. Zij wisselen partijensoorten staalmateriaal uit. Al materieel kwaliteitsgoed. Zij plicht voor al materiële kwaliteit. Wij schaven verdergaan samenwerken met hen in de toekomst
Hoge hardheid roestvrij staal heldere staaf met OD 6-300 mm en helder oppervlak voor industriële toepassingen
Productdetails
| Vorm | Ronde | Techniek | Warmgewalst |
|---|---|---|---|
| Oppervlaktebehandeling | Helder | Diameterbereik | 3-100mm |
| Lengte | 6m /st | Afwerking | zwarte balk / heldere balk |
| Belangrijkste kwaliteiten | 201 301 303Cu 304 304L 309S 310S 316L 316Ti 317L 318 321 347 410 420 430 431 440a/b/c 904L 2205 2507 | Koudgetrokken maat | 1,8 MM TOT 55,56 MM |
| Koudgetrokken tolerantie | h8, h9, h10, h11 | Geschild formaat | 14MM TOT 140MM |
| Gepelde tolerantie | h9, h10, h11, k10, k12, k13 | Gesmeed formaat | 150MM TOT 400MM |
| Gesmede tolerantie | 0 mm/+3 mm (-0 "/+0,12") | Productiecapaciteit | 50000 kg |
| Standaard | EN VAN ASTM GB DIN | ||
| Markeren | Hoge hardheid roestvrijstalen heldere staaf,OD 6-300 mm RVS-staaf,ronde staalstaaf met een helder oppervlak |
||
Productomschrijving
Roestvrij staal met hoge hardheid 410 420J1 420J2 431 440C Heldere Staaf / SS Bar
Onze premium roestvrijstalen heldere staven worden vervaardigd uit warmgewalste blanke staven en draadstangen, met gladde heldere oppervlakken met nauwkeurige maattoleranties en verbeterde mechanische eigenschappen. Deze staven van superieure kwaliteit bieden aanzienlijke ontwerpvoordelen en worden veel gebruikt in pompen, bevestigingsmiddelen, auto-onderdelen, meubelproducten en bestektoepassingen.
Productspecificaties
| Producten | Roestvrijstalen Heldere Staaf |
|---|---|
| Standaard | ASTM GB DIN EN |
| Diameter | 3-100 mm |
| Lengte | 6m /stuk of snijden op aanvraag |
| Afwerking | zwarte staaf / Heldere Staaf |
| Hoofdkwaliteit | 201 301 303Cu 304 304L 309S 310S 316L 316Ti 317L 318 321 347 410 420 430 431 440a/b/c 904L 2205 2507 Hastelloy C276 C4 C22 Inconel 600 625 Incoloy 800 825 825H.enz |
| Service | Snijden, oppervlaktepolijsten, warmtebehandeling |
| Merk | Walsin BAOSTEEL TISCO QINGSHAN |
Materiaalspecificatie
Onze roestvrijstalen heldere staven bieden verbeterde mechanische eigenschappen, grotere maalnauwkeurigheid en superieure oppervlakte-integriteit. Deze hoogwaardige producten worden uitgebreid gebruikt in de auto-industrie voor motoronderdelen, waaronder moeren, bouten, assen en diverse precisietoepassingen.
Productcategorieën & Specificaties
Koudgetrokken & Gepolijste Ronde Staven / Koudgetrokken, Centerless Geslepen & Gepolijste Staven
| Maatbereik (DIA) | 1.8MM TOT 55.56MM |
|---|---|
| Tolerantie | h8, h9, h10, h11 |
| Kwaliteiten | 201, 201 Ni 3, 202, 204Cu, 303, 304, 304L, 316, 316L, 409, 410, 416, 420, 430, 430L, 430F |
Gepelde & Gepolijste Ronde Staven / Gepelde, Gepolijste & Centerless Geslepen Staven
| Maatbereik (DIA) | 14MM TOT 140MM |
|---|---|
| Tolerantie | h9, h10, h11, k10, k12, k13 |
| Kwaliteiten | 303, 304, 304L, 316, 316L, 410, 416, 420, 430, 430L, 430F, 431, 2205, 2507, 904L |
Gesmede, Ruw Gedraaide (Proof Machined) Ronde Staven
| Maatbereik (DIA) | 150MM TOT 400MM |
|---|---|
| Tolerantie | 0mm/+3mm (-0 "/+0.12") |
| Kwaliteiten | 304, 304L, 316, 316L, 410, 416, 420, 431, 310S, 2205, 2507, 904L |
Standaard Specificaties
ASTM / A276
Deze specificatie omvat koud- of warmafgewerkte staven, inclusief rond, vierkant en zeshoekig, en warmgewalste of geëxtrudeerde profielen, zoals hoeken, T-profielen en U-profielen in de meest gebruikte soorten roestvrij staal.
ASTM / A479
Deze specificatie omvat koud- en warmafgewerkte roestvrijstalen staven, inclusief rond, vierkant en zeshoekig, en warmgewalste of geëxtrudeerde profielen zoals hoeken, T-profielen en U-profielen.
ASTM / A484
Deze specificatie omvat gesmede roestvrijstalen staven, profielen, smeedstukken en knuppels of andere halfafgewerkte materialen, met uitzondering van draad, voor smeden. De materialen zijn verkrijgbaar in vier soorten condities.
ASTM / A582
Deze specificatie omvat koud- of warmafgewerkte staven, die geschikt zijn voor bewerkingsprocessen. Deze specificatie omvat rond, vierkant en zeshoekig, van veelvoorkomende soorten vrij verspaanbare roestvrij staalsoorten.
ASTM / B473
Deze specificatie omvat nikkel-legering staven en draden, die kunnen worden geproduceerd in een oplossing-gegloeide toestand, gestabiliseerde-gegloeide toestand of gegloeide toestand.
Productafbeeldingen
Neem Contact Met Ons Op
Geadviseerde Producten

