Alle producten
-
Roestvrij staalstrook
-
Roestvrij staalblad
-
Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staalbar
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Staalplaat
-
staal ronde bar
-
nikkellegering
-
Naadloze Staalpijp
-
Roestvrij staalstraal
-
Het Blad van de koperplaat
-
Koper Ronde Bar
-
Ronde staaf van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen kanaalbalk
-
Roestvrijstalen hoekbalk
-
Strip van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen platte staaf
-
Roestvrij stalen cirkel
-
Pijpmontage
-
Waterrimpel roestvrijstalen plaat
-
Nikkel legering en superlegering
-
Koudgewalste stalen spiraal
-
Koper
-
Nikkelbasislegeringsproducten
-
Anderen
-
Raian IonescuMateriële zeer goede kwaliteit. wij hebben samenwerken meer dan 10 Jaar. Zij wisselen partijensoorten staalmateriaal uit. Al materieel kwaliteitsgoed. Zij plicht voor al materiële kwaliteit. Wij schaven verdergaan samenwerken met hen in de toekomst
UNS S32760 Ronde staalbal warmgewalst met helder oppervlak voor hoge duurzaamheid
Productdetails
| Vorm | Ronde | Techniek | Warmgewalst |
|---|---|---|---|
| Oppervlaktebehandeling | Helder | Diameterbereik | 3-100mm |
| Lengte | 6m /st | Tolerantie | h8, h9, h10, h11 |
| Koudgetrokken maat | 1,8 MM TOT 55,56 MM | Geschild formaat | 14MM TOT 140MM |
| Gesmeed formaat | 150MM TOT 400MM | Productiecapaciteit | 50000 kg |
| Standaard | EN VAN ASTM GB DIN | Belangrijkste kwaliteiten | 201 301 303Cu 304 304L 309S 310S 316L 316Ti 317L 318 321 347 410 420 430 431 440a/b/c 904L 2205 2507 |
| Koudgetrokken kwaliteiten | 201, 201 Ni3, 202, 204Cu, 303, 304, 304L, 316, 316L, 409, 410, 416, 420, 430, 430L, 430F | Gepelde kwaliteiten | 303, 304, 304L, 316, 316L, 410, 416, 420, 430, 430L, 430F, 431,2205,2507,904L |
| Gesmede kwaliteiten | 304, 304L, 316, 316L, 410, 416, 420.431, 310S, 2205, 2507, 904L | ||
| Markeren | UNS S32760 roestvrijstalen ronde staaf,Warmgewalste roestvrijstalen heldere staaf,Heldere oppervlakte roestvrij staalstaaf |
||
Productomschrijving
Roestvrijstalen staaf Hoge Kwaliteit UNS S32760 Roestvrijstalen Ronde Staaf
Onze premium roestvrijstalen blanke staven worden vervaardigd uit warmgewalste platte staven en draadstangen, met gladde blanke oppervlakken met nauwkeurige maattoleranties en verbeterde mechanische eigenschappen.
Productspecificaties
| Producten | Roestvrijstalen Blanke Staaf |
|---|---|
| Standaard | ASTM GB DIN EN |
| Diameter | 3-100 mm |
| Lengte | 6m /stuk of op maat gesneden naar wens |
| Afwerking | zwarte staaf / Blanke Staaf |
| Belangrijkste Kwaliteiten | 201 301 303Cu 304 304L 309S 310S 316L 316Ti 317L 318 321 347 410 420 430 431 440a/b/c 904L 2205 2507 Hastelloy C276 C4 C22 Inconel 600 625 Incoloy 800 825 825H etc |
| Service | Snijden, oppervlaktepolijsten, warmtebehandeling |
| Merk | Walsin BAOSTEEL TISCO QINGSHAN |
Materiaalspecificatie
Onze roestvrijstalen blanke staven bieden superieure maatnauwkeurigheid, verbeterde oppervlakte-integriteit en betere mechanische eigenschappen. Deze premiumkwaliteit staven bieden aanzienlijke ontwerpvoordelen en worden veel gebruikt in pompen, bevestigingsmiddelen, auto-onderdelen, meubelproducten en bestekproducten. In de auto-industrie zijn blanke staven essentieel voor motoronderdelen, waaronder moeren, bouten en assen.
Koudgetrokken & Gepolijste Ronde Staven
| Maatbereik (DIA) | 1.8MM TOT 55.56MM |
|---|---|
| Tolerantie | h8, h9, h10, h11 |
| Kwaliteiten | 201, 201 Ni 3, 202, 204Cu, 303, 304, 304L, 316, 316L, 409, 410, 416, 420, 430, 430L, 430F |
Gepelde & Gepolijste Ronde Staven
| Maatbereik (DIA) | 14MM TOT 140MM |
|---|---|
| Tolerantie | h9, h10, h11, k10, k12, k13 |
| Kwaliteiten | 303, 304, 304L, 316, 316L, 410, 416, 420, 430, 430L, 430F, 431, 2205, 2507, 904L |
Gesmede, Ruw Gedraaide Ronde Staven
| Maatbereik (DIA) | 150MM TOT 400MM |
|---|---|
| Tolerantie | 0mm/+3mm (-0 "/+0.12") |
| Kwaliteiten | 304, 304L, 316, 316L, 410, 416, 420, 431, 310S, 2205, 2507, 904L |
Standaard Specificaties
ASTM A276: Dekt koud- of warmafgewerkte staven, inclusief ronde, vierkante, zeshoekige en warmgewalste of geëxtrudeerde profielen in veelgebruikte roestvrijstaalsoorten.
ASTM A479: Omvat koud- en warmafgewerkte roestvrijstalen staven, ronde, vierkante, zeshoekige en warmgewalste of geëxtrudeerde profielen.
ASTM A484: Omvat gesmede roestvrijstalen staven, profielen, smeedstukken en knuppels verkrijgbaar in vier conditietypes.
ASTM A582: Dekt koud- of warmafgewerkte staven geschikt voor bewerkingsprocessen uit roestvrijstalen vrijbewerkbare staalsoorten.
ASTM B473: Omvat nikkel-legering staven & draden in oplossing-gegloeide, gestabiliseerde-gegloeide of gegloeide condities.
ASTM A479: Omvat koud- en warmafgewerkte roestvrijstalen staven, ronde, vierkante, zeshoekige en warmgewalste of geëxtrudeerde profielen.
ASTM A484: Omvat gesmede roestvrijstalen staven, profielen, smeedstukken en knuppels verkrijgbaar in vier conditietypes.
ASTM A582: Dekt koud- of warmafgewerkte staven geschikt voor bewerkingsprocessen uit roestvrijstalen vrijbewerkbare staalsoorten.
ASTM B473: Omvat nikkel-legering staven & draden in oplossing-gegloeide, gestabiliseerde-gegloeide of gegloeide condities.
Productafbeeldingen
Neem Contact Met Ons Op
Geadviseerde Producten

