Alle producten
-
Roestvrij staalstrook
-
Roestvrij staalblad
-
Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staalbar
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Staalplaat
-
staal ronde bar
-
nikkellegering
-
Naadloze Staalpijp
-
Roestvrij staalstraal
-
Het Blad van de koperplaat
-
Koper Ronde Bar
-
Ronde staaf van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen kanaalbalk
-
Roestvrijstalen hoekbalk
-
Strip van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen platte staaf
-
Roestvrij stalen cirkel
-
Pijpmontage
-
Waterrimpel roestvrijstalen plaat
-
Nikkel legering en superlegering
-
Koudgewalste stalen spiraal
-
Koper
-
Nikkelbasislegeringsproducten
-
Anderen
-
Raian IonescuMateriële zeer goede kwaliteit. wij hebben samenwerken meer dan 10 Jaar. Zij wisselen partijensoorten staalmateriaal uit. Al materieel kwaliteitsgoed. Zij plicht voor al materiële kwaliteit. Wij schaven verdergaan samenwerken met hen in de toekomst
Heldere balk van roestvrij staal met een licht oppervlak en OD 6-300 mm voor industriële toepassingen
Productdetails
| Vorm | Ronde | Techniek | Warmgewalst |
|---|---|---|---|
| Oppervlaktebehandeling | Helder | Diameterbereik | 3-100mm |
| Lengte | 6m /st | Tolerantie | h8, h9, h10, h11 |
| Koudgetrokken maat | 1,8 MM TOT 55,56 MM | Geschild formaat | 14MM TOT 140MM |
| Gesmeed formaat | 150MM TOT 400MM | Gesmede tolerantie | 0 mm/+3 mm |
| Productiecapaciteit | 50000 kg | Belangrijkste kwaliteiten | 201, 301, 303Cu, 304, 304L, 309S, 310S, 316L, 316Ti, 317L, 318, 321, 347, 410, 420, 430, 431, 440a/b |
| Koudgetrokken kwaliteiten | 201, 201 Ni3, 202, 204Cu, 303, 304, 304L, 316, 316L, 409, 410, 416, 420, 430, 430L, 430F | Gepelde kwaliteiten | 303, 304, 304L, 316, 316L, 410, 416, 420, 430, 430L, 430F, 431, 2205, 2507, 904L |
| Gesmede kwaliteiten | 304, 304L, 316, 316L, 410, 416, 420, 431, 310S, 2205, 2507, 904L | ||
| Markeren | Heldere staaf van 304L roestvrij staal met laag koolstofgehalte,ronde staalstaaf met een helder oppervlak,OD 6-300 mm heldere polijststaaf |
||
Productomschrijving
Lage Koolstof 304L / 1.4306 / UNS S30403 Roestvrij Staal Heldere Polijststaaf
Onze premium roestvrijstalen heldere staven worden vervaardigd uit warmgewalste blanke staven en draadstangen, met gladde, heldere oppervlakken met nauwkeurige maattoleranties en verbeterde mechanische eigenschappen.
Productspecificaties
| Producten | Roestvrij Staal Heldere Staaf |
|---|---|
| Standaard | ASTM GB DIN EN |
| Diameter | 3-100 mm |
| Lengte | 6m /stuk of op maat gesneden naar wens |
| Afwerking | Zwarte Staaf / Heldere Staaf |
| Belangrijkste Kwaliteiten | 201, 301, 303Cu, 304, 304L, 309S, 310S, 316L, 316Ti, 317L, 318, 321, 347, 410, 420, 430, 431, 440a/b/c, 904L, 2205, 2507, Hastelloy C276, C4, C22, Inconel 600, 625, Incoloy 800, 825, 825H, etc. |
| Service | Snijden, oppervlaktepolijsten, warmtebehandeling |
| Merk | Walsin, BAOSTEEL, TISCO, QINGSHAN |
Materiaalspecificatie
Onze roestvrijstalen heldere staven bieden superieure maatnauwkeurigheid, uitstekende oppervlakte-integriteit en verbeterde mechanische eigenschappen. Deze kwaliteiten bieden aanzienlijke ontwerpvoordelen en voordelen voor diverse toepassingen, waaronder pompen, bevestigingsmiddelen, auto-onderdelen, meubelproducten en bestekproducten. In de auto-industrie zijn heldere staven essentieel voor motoronderdelen zoals moeren, bouten en assen.
Productcategorieën & Specificaties
Koudgetrokken & Gepolijste Ronde Staven / Koudgetrokken, Centerless Geslepen & Gepolijste Staven
| Maatbereik (DIA) | 1.8MM TOT 55.56MM |
|---|---|
| Tolerantie | h8, h9, h10, h11 |
| Kwaliteiten | 201, 201 Ni 3, 202, 204Cu, 303, 304, 304L, 316, 316L, 409, 410, 416, 420, 430, 430L, 430F |
Gepelde & Gepolijste Ronde Staven / Gepelde, Gepolijste & Centerless Geslepen Staven
| Maatbereik (DIA) | 14MM TOT 140MM |
|---|---|
| Tolerantie | h9, h10, h11, k10, k12, k13 |
| Kwaliteiten | 303, 304, 304L, 316, 316L, 410, 416, 420, 430, 430L, 430F, 431, 2205, 2507, 904L |
Gesmede, Ruw Gedraaide (Proof Machined) Ronde Staven
| Maatbereik (DIA) | 150MM TOT 400MM |
|---|---|
| Tolerantie | 0mm/+3mm (-0 "/+0.12") |
| Kwaliteiten | 304, 304L, 316, 316L, 410, 416, 420, 431, 310S, 2205, 2507, 904L |
Standaard Specificaties
ASTM / A276
Deze specificatie omvat koud- of warm-afgewerkte staven, inclusief rond, vierkant en zeshoekig, en warmgewalste of geëxtrudeerde profielen zoals hoeken, T-profielen en U-profielen in veelgebruikte roestvrijstalen types.
ASTM / A479
Deze specificatie omvat koud- en warm-afgewerkte roestvrijstalen staven, inclusief rond, vierkant en zeshoekig, en warmgewalste of geëxtrudeerde profielen zoals hoeken, T-profielen en U-profielen.
ASTM / A484
Deze specificatie omvat gesmede roestvrijstalen staven, profielen, smeedstukken en knuppels of andere halfafgewerkte materialen (behalve draad) voor smeden, verkrijgbaar in vier soorten condities.
ASTM / A582
Deze specificatie omvat koud- of warm-afgewerkte staven geschikt voor bewerkingsprocessen, inclusief rond, vierkant en zeshoekig van veelgebruikte soorten roestvrij staal met goede bewerkbaarheid.
ASTM / B473
Deze specificatie omvat nikkel legering staaf & draad, die geproduceerd kan worden in oplossing-geharde, gestabiliseerde-geharde of geharde condities.
Product Galerij
Neem Contact Met Ons Op
Geadviseerde Producten

