Alle producten
-
Roestvrij staalstrook
-
Roestvrij staalblad
-
Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staalbar
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Staalplaat
-
staal ronde bar
-
nikkellegering
-
Naadloze Staalpijp
-
Roestvrij staalstraal
-
Het Blad van de koperplaat
-
Koper Ronde Bar
-
Ronde staaf van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen kanaalbalk
-
Roestvrijstalen hoekbalk
-
Strip van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen platte staaf
-
Roestvrij stalen cirkel
-
Pijpmontage
-
Waterrimpel roestvrijstalen plaat
-
Nikkel legering en superlegering
-
Koudgewalste stalen spiraal
-
Koper
-
Nikkelbasislegeringsproducten
-
Anderen
-
Raian IonescuMateriële zeer goede kwaliteit. wij hebben samenwerken meer dan 10 Jaar. Zij wisselen partijensoorten staalmateriaal uit. Al materieel kwaliteitsgoed. Zij plicht voor al materiële kwaliteit. Wij schaven verdergaan samenwerken met hen in de toekomst
Vrije-snij 303 / 303Se Ronde staalstaaf met helder slijpen en OD 6-300mm
Productdetails
| Vorm | Ronde | Techniek | Warmgewalst |
|---|---|---|---|
| Oppervlaktebehandeling | Helder | Diameterbereik | 3-100mm |
| Lengte | 6m /st | Afwerking | zwarte balk / heldere balk |
| Belangrijkste kwaliteiten | 201 301 303Cu 304 304L 309S 310S 316L 316Ti 317L 318 321 347 410 420 430 431 440a/b/c 904L 2205 2507 | Koudgetrokken maat | 1,8 MM TOT 55,56 MM |
| Koudgetrokken tolerantie | h8, h9, h10, h11 | Geschild formaat | 14MM TOT 140MM |
| Gepelde tolerantie | h9, h10, h11, k10, k12, k13 | Gesmeed formaat | 150MM TOT 400MM |
| Gesmede tolerantie | 0 mm/+3 mm (-0 "/+0,12") | Productiecapaciteit | 50000 kg |
| Standaard | EN VAN ASTM GB DIN | ||
| Markeren | Vrijsnijdende ronde staaf van roestvrij staal 303 / 303Se,Helder slijpende roestvrijstalen ronde staaf,OD 6-300 mm roestvrijstalen ronde staaf |
||
Productomschrijving
303 / 303Se ronde staalstaaf met vrij snijden
Premium kwaliteit helder slijpbare roestvrijstalen staven met een nauwkeurige afmetingstolerantie en een superieure oppervlakte.
Productspecificaties
| Producten | Briljante staalbalk |
|---|---|
| Standaard | ASTM GB DIN EN |
| Diameter | 3-100 mm |
| Lange | 6 m/pcs of op aanvraag gesneden |
| Afwerking | zwarte balk / heldere balk |
| Belangrijkste graden | 201 301 303Cu 304 304L 309S 310S 316L 316Ti 317L 318 321 347 410 420 430 431 440a/b/c 904L 2205 2507 Hastelloy C276 C4 C22 Inconel 600 625 Incoloy 800 825 825H enz. |
| Diensten | Snijden, oppervlakpolijsten, warmtebehandeling |
| Merken | Walsin BAOSTEEL TISCO QINGSHAN |
Beschrijving van het materiaal
Onze roestvrijstalen lichte staven zijn gemaakt van hoogwaardige warmgewalste gewone staven en draadstangen.helder oppervlakken met nauwkeurige afmetingen en verbeterde mechanische eigenschappenDe superieure productkwaliteit biedt aanzienlijke designvoordelen en voordelen voor verschillende industriële toepassingen, waaronder pompen, bevestigingsmiddelen, automobielonderdelen, meubelproducten,en bestekproducten.
In de automobielindustrie worden onze heldere staven veel gebruikt voor motoronderdelen zoals moeren, bouten, assen en andere kritieke onderdelen waarvoor speciale materialen nodig zijn.
Koud getrokken en gepolijste ronde staven
| Groottebereik (DIA) | 10,8 mm tot 55,56 mm |
|---|---|
| Tolerantie | h8, h9, h10, h11 |
| Graden | 201, 201 Ni 3, 202, 204Cu, 303, 304, 304L, 316, 316L, 409, 410, 416, 420, 430, 430L, 430F |
Geschoeld en gepolijst ronde staven
| Groottebereik (DIA) | 14MM tot 140MM |
|---|---|
| Tolerantie | h9, h10, h11, k10, k12, k13 |
| Graden | 303, 304, 304L, 316, 316L, 410, 416, 420, 430, 430L, 430F, 431, 2205, 2507, 904L |
Gesmeed, ruw gedraaide ronde staven
| Groottebereik (DIA) | 150 mm tot 400 mm |
|---|---|
| Tolerantie | 0 mm/+3 mm (-0 "/+0,12") |
| Graden | 304, 304L, 316, 316L, 410, 416, 420, 431, 310S, 2205, 2507, 904L |
Standaard specificaties
ASTM A276:Omvat koud- of warmgewerkte staven, met inbegrip van ronde, vierkante, zeshoekige en warmgewalste of geextrudeerde vormen in veelgebruikte roestvrijstalen.
ASTM A479:Omvat koud en warm afgewerkte roestvrijstalen staven, ronde, vierkante, zeshoekige en warmgewalste of geextrudeerde vormen.
ASTM A484:Omvat gesmeed roestvrij staal staven, vormen, smeedstukken en billets of andere halffabrikaten die in vier soorten zijn verkrijgbaar.
ASTM A582:Omvat koud of warm afgewerkte staven die geschikt zijn voor bewerkingen met roestvrij staal.
ASTM B473:Het omvat staaf en draad van nikkellegering die verkrijgbaar zijn in opgeloste, gestabiliseerde of opgeloste omstandigheden.
Foto's van producten
Neem contact met ons op
Geadviseerde Producten

