Alle producten
-
Roestvrij staalstrook
-
Roestvrij staalblad
-
Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staalbar
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Staalplaat
-
staal ronde bar
-
nikkellegering
-
Naadloze Staalpijp
-
Roestvrij staalstraal
-
Het Blad van de koperplaat
-
Koper Ronde Bar
-
Ronde staaf van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen kanaalbalk
-
Roestvrijstalen hoekbalk
-
Strip van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen platte staaf
-
Roestvrij stalen cirkel
-
Pijpmontage
-
Waterrimpel roestvrijstalen plaat
-
Nikkel legering en superlegering
-
Koudgewalste stalen spiraal
-
Koper
-
Nikkelbasislegeringsproducten
-
Anderen
-
Raian IonescuMateriële zeer goede kwaliteit. wij hebben samenwerken meer dan 10 Jaar. Zij wisselen partijensoorten staalmateriaal uit. Al materieel kwaliteitsgoed. Zij plicht voor al materiële kwaliteit. Wij schaven verdergaan samenwerken met hen in de toekomst
Duplex 2205 Roestvrij Staal Ronde Staaf Helder Gepolijst met OD 6-300mm voor Industriële As Toepassingen
Productdetails
| Vorm | Ronde | Techniek | Warmgewalst |
|---|---|---|---|
| Oppervlaktebehandeling | Helder | Diameterbereik | 3-100mm |
| Lengte | 6 m/stks of snijden als verzoek | Afwerking | zwarte balk / heldere balk |
| Belangrijkste kwaliteiten | 201, 301, 303Cu, 304, 304L, 309S, 310S, 316L, 316Ti, 317L, 318, 321, 347, 410, 420, 430, 431, 440a/b | Koudgetrokken maatbereik | 1,8 MM TOT 55,56 MM |
| Koudgetrokken tolerantie | h8, h9, h10, h11 | Geschild maatbereik | 14MM TOT 140MM |
| Gepelde tolerantie | h9, h10, h11, k10, k12, k13 | Gesmeed maatbereik | 150MM TOT 400MM |
| Gesmede tolerantie | 0 mm/+3 mm (-0 "/+0,12") | Standaard | EN VAN ASTM GB DIN |
| Productiecapaciteit | 50000 kg | ||
| Markeren | Duplex 2205 ronde staalstaaf,Helder gepolijste roestvrijstalen as,OD 6-300 mm heldere staaf |
||
Productomschrijving
Duplex 2205 ronde staalstaaf - helder gepolijste roestvrijstalen as
Onze hoogwaardige roestvrijstalen heldere staven zijn vervaardigd van warmgewalste gewone staven en draadstangen, met gladde,helder oppervlak met precieze afmetingstoleranties en verbeterde mechanische eigenschappen.
Productspecificaties
| Producten | Briljante staalbalk |
|---|---|
| Standaard | ASTM GB DIN EN |
| Diameter | 3-100 mm |
| Lange | 6 m/pcs of op aanvraag snijden |
| Afwerking | Zwarte balk / heldere balk |
| Belangrijkste graden | 201, 301, 303Cu, 304, 304L, 309S, 310S, 316L, 316Ti, 317L, 318, 321, 347, 410, 420, 430, 431, 440a/b/c, 904L, 2205, 2507, Hastelloy C276, C4, C22, Inconel 600, 625, Incoloy 800, 825, 825H, enz. |
| Diensten | Snijden, oppervlakpolijsten, warmtebehandeling |
| Merken | Walsin, BAOSTEEL, TISCO, QINGSHAN |
Beschrijving van het materiaal
Onze heldere staalbalken bieden een superieure afmetingsnauwkeurigheid, uitstekende oppervlakte-integriteit en verbeterde mechanische eigenschappen.Deze kwaliteitsvoordelen bieden aanzienlijke ontwerpevoordelen voor toepassingen in pompen, bevestigingsmiddelen, autocomponenten, meubelproducten, bestekproducten en diverse industriële toepassingen.
In de automobielindustrie zijn heldere staven essentieel voor motoronderdelen, waaronder moeren, bouten, assen en andere kritieke onderdelen die zijn vervaardigd van gespecialiseerde kwaliteiten.
Koud getrokken en gepolijste ronde staven
| Groottebereik (DIA) | 10,8 mm tot 55,56 mm |
|---|---|
| Tolerantie | h8, h9, h10, h11 |
| Graden | 201, 201 Ni 3, 202, 204Cu, 303, 304, 304L, 316, 316L, 409, 410, 416, 420, 430, 430L, 430F |
Geschoeld en gepolijst ronde staven
| Groottebereik (DIA) | 14MM tot 140MM |
|---|---|
| Tolerantie | h9, h10, h11, k10, k12, k13 |
| Graden | 303, 304, 304L, 316, 316L, 410, 416, 420, 430, 430L, 430F, 431, 2205, 2507, 904L |
Gesmeed, ruw gedraaide ronde staven
| Groottebereik (DIA) | 150 mm tot 400 mm |
|---|---|
| Tolerantie | 0 mm/+3 mm (-0 "/+0,12") |
| Graden | 304, 304L, 316, 316L, 410, 416, 420, 431, 310S, 2205, 2507, 904L |
Standaard specificaties
ASTM A276:Omvat koud- of warmgewerkte staven, met inbegrip van ronde, vierkante, zeshoekige staven, en warmgewalste of geextrudeerde vormen zoals hoeken, tees en kanalen in veelgebruikte roestvrijstalen typen.
ASTM A479:Omvat koud en warm afgewerkte roestvrijstalen staven, met inbegrip van ronde, vierkante, zeshoekige en warmgewalste of geëxtrudeerde vormen zoals hoeken, tees en kanalen.
ASTM A484:Omvat gesmeed roestvrij staal staven, vormen, smeedstukken en billets of andere halffabrikaten (met uitzondering van draad) voor smeden, verkrijgbaar in vier condities.
ASTM A582:Omvat koud of warm afgewerkte staven die geschikt zijn voor bewerkingen en die ronde, vierkante en zeshoekige delen van gewone soorten roestvrijwerkbaar staal bedekken.
ASTM B473:Het omvat staaf en draad van nikkellegering die zijn geproduceerd in oplosmiddelvergrendelde, gestabiliseerde of vergrendelde omstandigheden.
Foto's van producten
Neem contact met ons op
Geadviseerde Producten

