Alle producten
-
Roestvrij staalstrook
-
Roestvrij staalblad
-
Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staalbar
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Staalplaat
-
staal ronde bar
-
nikkellegering
-
Naadloze Staalpijp
-
Roestvrij staalstraal
-
Het Blad van de koperplaat
-
Koper Ronde Bar
-
Ronde staaf van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen kanaalbalk
-
Roestvrijstalen hoekbalk
-
Strip van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen platte staaf
-
Roestvrij stalen cirkel
-
Pijpmontage
-
Waterrimpel roestvrijstalen plaat
-
Nikkel legering en superlegering
-
Koudgewalste stalen spiraal
-
Koper
-
Nikkelbasislegeringsproducten
-
Anderen
-
Raian IonescuMateriële zeer goede kwaliteit. wij hebben samenwerken meer dan 10 Jaar. Zij wisselen partijensoorten staalmateriaal uit. Al materieel kwaliteitsgoed. Zij plicht voor al materiële kwaliteit. Wij schaven verdergaan samenwerken met hen in de toekomst
zoekwoorden [ 0 4 1 5mm thickness corrugated roofing sheet ] bij elkaar passen 41 producten.
Graad 304 dakplaat van roestvrij staal met 0,3 - 1,0 mm dikte en maatmaat
| Cijfer: | 201 304 316L 430 |
|---|---|
| Dikte: | 0.4 mm - 2,0 mm |
| Breedte: | AANGEPAST |
AZ150 Gecoat Geverfd Gegalvaniseerd Staal PPGI Coil voor Golfplaten in 1220*2440mm Specificatie
| Dikte: | 0,12 - 3,0 mm (gegalvaniseerd), 0,25 - 3,0 mm (Galvalume), 0,12 - 1,2 mm (voorgelakt) |
|---|---|
| Breedte: | 914 mm, 1000 mm, 1200 mm, 1219 mm, 1220 mm, 1250 mm of op maat |
| Lengte: | Aangepaste lengte |
304 Roofplaat van roestvrij staal 0,3 - 2,0 mm Dikte Corrosiebestendig Op maat gemaakte groottes gegolfd paneel
| Materiaalkwaliteit: | 201 304 316L 430 |
|---|---|
| Dikte bereik: | 0,3 - 2,0 mm |
| Breedte: | AANGEPAST |
0,8 mm dikte Type 820 koudgewalst roestvrijstalen dakpaneel en gegolfd roestvrijstalen plaat
| Materiaalkwaliteit: | 201 304 316L 430. enz. |
|---|---|
| Dikte: | 0,4 mm 0,5 mm 0,6 mm 0,8 mm 1,0 mm 1,2 mm 1,5 mm 2,0 mm |
| Breedte: | aangepast proces als verzoek |
Koudgewalst helder oppervlak roestvrij staal gegolfd plaat maat voor dakbedekking
| Vorm: | Vlak |
|---|---|
| Techniek: | koudgewalst |
| Oppervlaktebehandeling: | Helder |
0.5 mm dikte koudgewalst gegolfd roestvrij staal plaat maatwerk dakpaneel
| Dikte: | 0,4 mm 0,5 mm 0,6 mm 0,8 mm 1,0 mm 1,2 mm 1,5 mm 2,0 mm |
|---|---|
| Breedte: | aangepast proces als verzoek |
| Lengte: | 2m - 12m op maat als verzoek |
Koudgewalst gegolfd roestvrij staalplaat met een helder oppervlak en aangepaste afmetingen voor daken
| Vorm: | Vlak |
|---|---|
| Techniek: | koudgewalst |
| Oppervlaktebehandeling: | Helder |
304 316L Roestvrij Staal Golfplaat - Dakpaneel op Maat, Weerbestendig
| Materiaalkwaliteit: | 201 304 316L 430 |
|---|---|
| Dikte: | 0,4 mm 0,5 mm 0,6 mm 0,8 mm 1,0 mm 1,2 mm 1,5 mm 2,0 mm |
| Breedte: | AANGEPAST |
Op Maat Gemaakte Lengte 2-12m Golfplaat van Roestvrij Staal met 304 316L 201 Kwaliteit en Koudgewalste Techniek
| Materiaalkwaliteit: | 201 304 316L 430 |
|---|---|
| Dikte: | 0,4 mm 0,5 mm 0,6 mm 0,8 mm 1,0 mm 1,2 mm 1,5 mm 2,0 mm |
| Breedte: | AANGEPAST |
304 kwaliteit roestvrij staal gegolfde plaat met 0,4 mm-2,0 mm dikte en maatmaat voor dakbedekking
| Materiaalkwaliteit: | 201 304 316L 430 |
|---|---|
| Dikte: | 0.4 mm - 2,0 mm |
| Breedte: | AANGEPAST |

