Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
Ελάσματα από θερμής έλασης χάλυβα κραμάτων AISI 4130, 4140, 5120, 5140 με πλάτος 100-3000mm για εφαρμογές λεβήτων
Λεπτομέρειες
| Τεχνική | Θερμής έλασης | Εύρος πλάτους | 100-3000 χιλιοστά |
|---|---|---|---|
| Εύρος πάχους | 3,0 - 150 mm | Εύρος Μήκους | Μέσα σε 12μ |
| Παραγωγική ικανότητα | 500000 κιλά | Πάχος κοπής | 3.0 - 150.0 mm |
| Μήκος κοπής | Μέσα σε 12000mm | Μέγεθος πλατφόρμας | 2500*12000 χλστ |
| Ανοχή | εντός 2 mm | Εύρος κοπής με λέιζερ | Μέσα σε 30 χλστ |
| Σειρά κοπής Waterjet | εντός 100 mm | Εύρος κοπής Plasma | Μέσα σε 150 χλστ |
| Εύρος πριονίσματος | άνω των 50 mm | Πάχος κάμψης | Μέσα σε 20mm |
| MOQ | 1 τόνος | ||
| Επισημαίνω | Καυτός - κυλημένο πιάτο χάλυβα κραμάτων,AISI 4130,4140,5120,Χαλύβδινη πλάκα 5140,Πλάτος 100-3000mm Πλάκα Λέβητα |
||
Περιγραφή προϊόντων
Χάλυβας κραμάτων AISI 4130, 4140, 5120, 5140
Πλάκες από χάλυβα κραμάτων υψηλής ποιότητας διαθέσιμες σε διάφορες ποιότητες, συμπεριλαμβανομένων των AISI 4130, 4140, 5120 και 5140, κατασκευασμένες για να πληρούν βιομηχανικά πρότυπα και προδιαγραφές.
Προδιαγραφές προϊόντων
| Όνομα προϊόντων | Χαλύβδινη πλάκα |
|---|---|
| Τύπος | Πλάκα από ανθρακούχο χάλυβα, Πλάκα από χάλυβα κραμάτων, Πλάκα από ειδικό χάλυβα |
| Εύρος πάχους | 3,0 - 150mm |
| Εύρος πλάτους | 1000 - 2500mm κατόπιν αιτήματος |
| Εύρος μήκους | Εντός 12μ |
| Μάρκα | BAOSTEEL, XINGCHENG, HBIS, BENSTEEL, TANGSHAN, HANSTEEL |
| Τύπος εταιρείας | Εργοστάσιο και αποθήκη |
| MOQ | 1 τόνος |
Διαθέσιμες ποιότητες χάλυβα
| Δομικός χάλυβας | A283, A36, ABS Grade A, Grade B, Grade ADH36, Grade DH36, Grade EH36, A514 T-1, A572 GR 50 |
|---|---|
| Δομικός χάλυβας HSLA | A588, A656 GR80, A690 |
| Χάλυβας δοχείων πίεσης | A285 GR C, A515 GR 70, A516 GR 70, SA537 |
| Χάλυβας ανθεκτικός στην τριβή | AR360, AR400, AR450, AR500 |
| Χάλυβας κραμάτων | 5130, 5140, 5150, 4130, 4140 |
Σχετικά με την εταιρεία μας
Βρισκόμενη στην περιοχή της λίμνης Taihu στο Wuxi, η εταιρεία μας έχει εξελιχθεί σε ένα από τα μεγαλύτερα σούπερ μάρκετ επεξεργασίας χάλυβα στην Ανατολική Κίνα. Ειδικευόμαστε στην επεξεργασία διαφόρων εφαρμογών κοπής παχιών πλακών, συμπεριλαμβανομένων τετραγώνων, φλαντζών, πλακών, ρουλεμάν, κιβωτίων ταχυτήτων, μειωτήρων και άλλων μηχανικών εξαρτημάτων και εξαρτημάτων δομικών κατασκευών χάλυβα, με μηνιαίους όγκους συναλλαγών που φτάνουν τους 20.000 τόνους.
Ασχολούμαστε κυρίως με την επεξεργασία κοπής CNC παχιών πλακών, στρογγυλών χαλύβων και χαλύβδινων σωλήνων, ενσωματώνοντας υπηρεσίες διανομής. Τα κύρια προϊόντα μας περιλαμβάνουν πλάκες κραμάτων (40Cr/35CrMo/42CrMo/65Mn), σανίδες εμπορευματοκιβωτίων, πλάκες λεβήτων (Q245R/Q345R), δομικές πλάκες (Q235A/B), χάλυβες χαμηλών κραμάτων (Q345B/Q345C/Q345D/Q345E/Q690D), πλάκες άνθρακα (45#) και πλάκες ανθεκτικές στη φθορά (NM360/NM400/NM450/NM500) σε εύρη πάχους από 1mm έως 400mm.
Με πολυετή εμπειρία στην κοπή, παραδίδουμε τελικά προϊόντα υψηλής ακρίβειας με καθαρές τομές και ελάχιστες ανοχές επεξεργασίας, κερδίζοντας την αναγνώριση από τους πελάτες μας. Η διευρυμένη εγκατάστασή μας περιλαμβάνει πλέον 6 μεγάλες μηχανές κοπής φλόγας και πλάσματος CNC και πολλαπλό μικρό εξοπλισμό CNC για την κάλυψη των απαιτήσεων των πελατών σε ποσότητα και ποιότητα.
Οι υπηρεσίες μας
Παρέχουμε ολοκληρωμένες υπηρεσίες, συμπεριλαμβανομένης της κοπής και της κάμψης, για την κάλυψη ποικίλων απαιτήσεων των πελατών.
Υπηρεσίες κοπής
| Όνομα υπηρεσίας | Κοπή (Κοπή με λέιζερ, Κοπή με υδροβολή) |
|---|---|
| Πάχος | 3,0 - 150,0mm |
| Μήκος | Εντός 12000mm |
| Μέγεθος πλατφόρμας | 2500*12000mm |
| Ανοχή | εντός 2mm |
Λίστα εξοπλισμού
| Κοπή με λέιζερ | 2 Σετ - Εύρος κοπής: εντός 30mm |
|---|---|
| Κοπή με υδροβολή | 1 Σετ - Εύρος κοπής εντός 100mm |
| Κοπή πλάσματος | 3 Σετ - Εύρος κοπής: εντός 150mm |
| Πριόνι | 1 Σετ - Εύρος κοπής: άνω των 50mm |
| Κάμψη | 1 Σετ - Εύρος πάχους εντός 20mm |
Εφαρμογές για χαλύβδινα φύλλα & χαλύβδινες πλάκες
Ανθεκτικά, προσαρμόσιμα και εύκολα στην επεξεργασία, τα χαλύβδινα φύλλα και οι πλάκες μπορούν να χρησιμοποιηθούν για τη δημιουργία μιας τεράστιας ποικιλίας προϊόντων και κατασκευών. Κοινές εφαρμογές περιλαμβάνουν:
- Κτίρια & κατασκευές
- Αυτοκινητοβιομηχανία & μεταφορές
- Εμπορευματοκιβώτια πλοίων
- Στέγες
- Συσκευές
- Βαρέας εξοπλισμός
Γκαλερί προϊόντων
ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΤΕ ΜΑΖΙ ΜΑΣ ΕΑΝ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΣΤΕ ΓΙΑ ΤΑ ΠΡΟΪΟΝΤΑ ΜΑΣ
Συνιστώμενα προϊόντα

