Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
Πλάκα χάλυβα ανθεκτική στην τριβή AR400 AR500 από Κινεζικό εργοστάσιο με πάχος 5mm-80mm για εξόρυξη και κατασκευές
Λεπτομέρειες
| Τεχνική | Θερμής έλασης | Εύρος πλάτους | 10-2600mm |
|---|---|---|---|
| Εύρος πάχους | 5,0-80,0 χλστ | Τυπικό πλάτος | 1500mm, 2000mm, 2200mm |
| Τυπικό μήκος | 6μ, 8μ, 10μ | Περιεκτικότητα σε άνθρακα | 0,18-0,30% |
| Περιεκτικότητα σε πυρίτιο | 0,7% | Περιεκτικότητα σε μαγγάνιο | 1,70% |
| Ισχύς απόδοσης | 900-1250 MPa | Αντοχή εφελκυσμού | 1000-1450 MPa |
| Επιμήκυνση | 8-11% | Αντοχή κρούσης | -30C έως -40C |
| Εύρος σκληρότητας | 360-540 HB | Παραγωγική ικανότητα | 50000 κιλά |
| Μέγεθος δοχείου | 20 πόδια: 5,8 x 2,13 x 2,18 μέτρα, 40 πόδια: 11,8 x 2,13 x 2,72 μέτρα | ||
| Επισημαίνω | Πλάκα από χάλυβα AR400 Ανθεκτική στην τριβή,ένδυση ar500 - ανθεκτικό πιάτο χάλυβα,Πλάκα από χάλυβα AR πάχους 5mm-80mm |
||
Περιγραφή προϊόντων
Ακατέργαστη πλάκα χάλυβα AR400 AR500
Πλάκες από χάλυβα υψηλής ποιότητας ανθεκτικές στην τριβή που κατασκευάζονται για να αντέχουν σε σκληρές βιομηχανικές συνθήκες με παρατεταμένη διάρκεια ζωής και μειωμένες απαιτήσεις συντήρησης.
Προδιαγραφές προϊόντος
| Περιγραφή | Πλάκα από χάλυβα ανθεκτική στην τριβή |
|---|---|
| HRC | 5.0 - 80.0 mm |
| Συγγενές υλικό | NM360, NM400, NM450, NM500, NM550, NM600, AR360, AR400, AR450, AR500, AR600 |
| Δάχος | 5 mm - 80 mm |
| Διάμετρο | 1500mm, 2000mm, 2200mm |
| Διάρκεια | 6m, 8m, 10m ή προσαρμοσμένα μήκη όπως ζητείται |
Χημική σύνθεση
| Αξία | Γ | Ναι. | Μ | Π | S | Αρ | Νι | Μo | Β |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 500 AR | 0.30 | 0.7 | 1.70 | 0.025 | 0.015 | 1.00 | 0.70 | 0.50 | 0.005 |
| AR450 | 0.26 | 0.7 | 1.70 | 0.025 | 0.015 | 1.00 | 0.70 | 0.50 | 0.005 |
| ΑΡ400 | 0.25 | 0.7 | 1.70 | 0.025 | 0.015 | 1.50 | 0.70 | 0.50 | 0.005 |
| ΑΡ300 | 0.18 | 0.7 | 1.70 | 0.025 | 0.015 | 1.50 | 0.40 | 0.50 | 0.005 |
Μηχανικές ιδιότητες
| Αξία | Δυνατότητα απόδοσης (MPa) | Δυνατότητα τράβηξης (MPa) | Επεκτάσεις Α | Δυνατότητα πρόσκρουσης Charpy V 20J | Πεδίο σκληρότητας |
|---|---|---|---|---|---|
| 500 AR | 1250 | 1450 | 8 | -30°C | 450-540 |
| AR450 | 1200 | 1450 | 8 | -40°C | 420 έως 500 |
| ΑΡ400 | 1000 | 1250 | 10 | -40°C | 360-480 |
| ΑΡ300 | 900 | 1000 | 11 | -40°C | - |
Εφαρμογές κατά βαθμό
- ΑΡ400:Πλάκες υψηλής ποιότητας ανθεκτικές στην τριβή με θερμική επεξεργασία και σκληρότητα.
- AR450:Χρησιμοποιείται σε εφαρμογές που απαιτούν ελαφρώς μεγαλύτερη αντοχή πέραν των προδιαγραφών AR400.
- AR500:Κατάλληλο για εφαρμογές εξορυκτικής, δασικής και κατασκευαστικής βιομηχανίας με υψηλές απαιτήσεις φθοράς.
- ΑΡ600:Χρησιμοποιείται σε περιοχές υψηλής φθοράς, συμπεριλαμβανομένης της αφαίρεσης συσσωρευτών, της εξόρυξης και της κατασκευής κουβάδων και σωμάτων φθοράς.
Πλεονεκτήματα του προϊόντος
Οι ανθεκτικές στην τριβή πλάκες από χάλυβα είναι ειδικά σχεδιασμένες για μακρά διάρκεια ζωής σε σκληρές συνθήκες.και εφαρμογές μεταφοράς γης όπου η παρατεταμένη διάρκεια ζωής των εξαρτημάτων και το μειωμένο βάρος της μονάδας είναι κρίσιμα.
Μεταφορά και παράδοση
| Χρόνος παράδοσης | 7-30 ημέρες μετά την επιβεβαίωση της παραγγελίας |
|---|---|
| Όροι τιμών | Υπηρεσίες που παρέχονται από τρίτους |
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C, Western Union |
| Συσκευή | Κανονική συσκευασία για εξαγωγές με σιδερένια ιμάντα, διαθέσιμη κατόπιν αιτήματος. |
| Μέθοδος αποστολής | Με τη θάλασσα από το λιμάνι της Σαγκάης |
Γκαλερί προϊόντων
Συνιστώμενα προϊόντα

