Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
42CrMo4 4140 1.7225 Ζεστή έλαση χάλυβα από κράμα με μαύρη επιφάνεια και τρυπημένο φινίρισμα
Λεπτομέρειες
| Τεχνική | Θερμής έλασης | Εύρος πλάτους | 100-3000 χιλιοστά |
|---|---|---|---|
| Εύρος πάχους | 3,0 - 150 mm | Εύρος Μήκους | Μέσα σε 12μ |
| Παραγωγική ικανότητα | 500000 κιλά | Πάχος κοπής | 3.0 - 150.0 mm |
| Μήκος κοπής | Μέσα σε 12000mm | Μέγεθος πλατφόρμας | 2500*12000 χλστ |
| Ανοχή κοπής | εντός 2 mm | Εύρος κοπής με λέιζερ | Μέσα σε 30 χλστ |
| Σειρά κοπής Waterjet | εντός 100 mm | Εύρος κοπής Plasma | Μέσα σε 150 χλστ |
| Εύρος πριονίσματος | άνω των 50 mm | Πάχος κάμψης | Μέσα σε 20mm |
| Πάχος υλικού | 1 χιλ.-400 χιλ. | ||
| Επισημαίνω | Πλάκα από κράμα χάλυβα θερμής έλασης 42CrMo4,Πλάκα από κράμα χάλυβα Μαύρης Επιφάνειας 4140,Πλάκα από κράμα χάλυβα 1 |
||
Περιγραφή προϊόντων
42CrMo4 / 4140 / 1.7225 / Scm 440 Χάλυβας Κράματος Πλάκα
Υψηλής ποιότητας πλάκα χάλυβα κράματος διαθέσιμη σε μαύρη επιφάνεια ή τριμμένο φινίρισμα, κατάλληλη για διάφορες βιομηχανικές εφαρμογές που απαιτούν αντοχή και ανθεκτικότητα.
Προδιαγραφές Προϊόντος
| Όνομα Προϊόντος | Πλάκα Χάλυβα |
|---|---|
| Τύπος | Πλάκα Χάλυβα Άνθρακα, Πλάκα Χάλυβα Κράματος, Πλάκα Ειδικού Χάλυβα |
| Εύρος Πάχους | 3.0 - 150mm |
| Εύρος Πλάτους | 1000 - 2500mm κατόπιν αιτήματος |
| Εύρος Μήκους | Εντός 12μ |
| Μάρκα | BAOSTEEL, XINGCHENG, HBIS, BENSTEEL, TANGSHAN, HANSTEEL |
| Τύπος Εταιρείας | Εργοστάσιο και αποθήκη |
| MOQ | 1 Τόνος |
Διαθέσιμοι Βαθμοί Χάλυβα
| Δομικός Χάλυβας | A283, A36, ABS Grade A, Grade B, Grade ADH36, Grade DH36, Grade EH36, A514 T-1, A572 GR 50 |
|---|---|
| Δομικός Χάλυβας HSLA | A588, A656 GR80, A690 |
| Χάλυβας Δοχείων Πίεσης | A285 GR C, A515 GR 70, A516 GR 70, SA537 |
| Χάλυβας Ανθεκτικός στην Τριβή | AR360, AR400, AR450, AR500 |
| Χάλυβας Κράματος | 5130, 5140, 5150, 4130, 4140 |
Σχετικά με την Εταιρεία μας
Βρισκόμαστε στην περιοχή της λίμνης Taihu στην Wuxi, η εταιρεία μας έχει εξελιχθεί σε ένα από τα κορυφαία σούπερ μάρκετ κοπής χάλυβα της Ανατολικής Κίνας. Ειδικευόμαστε στην επεξεργασία διαφόρων εφαρμογών κοπής χοντρών πλακών, συμπεριλαμβανομένων τετραγώνων, φλαντζών, πλακών, ρουλεμάν, κιβωτίων ταχυτήτων, κιβωτίων μείωσης και άλλων μηχανικών εξαρτημάτων και εξαρτημάτων δομής χάλυβα, με μηνιαίους όγκους συναλλαγών που φτάνουν τους 20.000 τόνους.
Ασχολούμαστε κυρίως με την επεξεργασία κοπής CNC χοντρών πλακών, στρογγυλού χάλυβα και χαλύβδινων σωλήνων, ενσωματώνοντας υπηρεσίες διανομής. Τα κύρια προϊόντα μας περιλαμβάνουν πλάκες κράματος (40Cr/35CrMo/42CrMo/65Mn), σανίδες εμπορευματοκιβωτίων, πλάκες λεβήτων (Q245R/Q345R), δομικές πλάκες (Q235A/B), χάλυβες χαμηλής περιεκτικότητας σε κράμα (Q345B/Q345C/Q345D/Q345E/Q690D), πλάκες άνθρακα (45#) και πλάκες ανθεκτικές στη φθορά (NM360/NM400/NM450/NM500) σε πάχη από 1mm-400mm.
Με πολυετή εμπειρία στην κοπή, παραδίδουμε τελικά προϊόντα υψηλής ακρίβειας με καθαρές τομές και ελάχιστη ανοχή επεξεργασίας. Η εγκατάστασή μας περιλαμβάνει 6 μεγάλες μονάδες εξοπλισμού κοπής με φλόγα και πλάσμα CNC, καθώς και πολλαπλές μικρότερες μηχανές CNC για την κάλυψη των απαιτήσεων ποσότητας και ποιότητας των πελατών. Για την ιχνηλασιμότητα του υλικού, μπορούμε να παρέχουμε πλήρη βίντεο τεκμηρίωση της διαδικασίας κοπής κατόπιν αιτήματος του πελάτη.
Οι Υπηρεσίες μας
Παρέχουμε ολοκληρωμένες υπηρεσίες, συμπεριλαμβανομένης της κοπής, της κάμψης και άλλων διαδικασιών μεταλλουργίας.
Προδιαγραφές Υπηρεσίας Κοπής
| Όνομα Υπηρεσίας | Κοπή (Κοπή Laser, Κοπή με Jet Νερού) |
|---|---|
| Πάχος | 3.0 - 150.0mm |
| Μήκος | Εντός 12000mm |
| Μέγεθος Πλατφόρμας | 2500*12000mm |
| Ανοχή | εντός 2mm |
Λίστα Εξοπλισμού
| Κοπή Laser | 2 Σετ - Εύρος κοπής: εντός 30mm |
|---|---|
| Κοπή με Jet Νερού | 1 Σετ - Εύρος κοπής εντός 100mm |
| Κοπή Πλάσματος | 3 Σετ - Εύρος κοπής: εντός 150mm |
| Μηχανή Πριονίσματος | 1 Σετ - Εύρος κοπής: άνω των 50mm |
| Κάμψη | 1 Σετ - εύρος πάχους εντός 20mm |
Εφαρμογές για Φύλλο Χάλυβα & Πλάκα Χάλυβα
Ανθεκτικό, προσαρμόσιμο και εύκολο στην επεξεργασία, το φύλλο χάλυβα και η πλάκα μπορούν να χρησιμοποιηθούν για τη δημιουργία μιας τεράστιας ποικιλίας προϊόντων και κατασκευών. Κοινές εφαρμογές περιλαμβάνουν:
- Κτίρια & κατασκευές
- Αυτοκινητοβιομηχανία & μεταφορές
- Εμπορευματοκιβώτια πλοίων
- Στέγες
- Οικιακές συσκευές
- Βαρέας εξοπλισμός
Γκαλερί Προϊόντων
Επικοινωνήστε μαζί μας για περισσότερες πληροφορίες
Επικοινωνία: κ. Gao
Μη διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας εάν ενδιαφέρεστε για τα προϊόντα μας. Είμαστε έτοιμοι να σας βοηθήσουμε με τις απαιτήσεις σας για πλάκες χάλυβα.
Συνιστώμενα προϊόντα

