Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
Πλάκα χάλυβα από κράμα θερμής έλασης για τυλιγμένο ελατήριο και φύλλο με πλάτος 100-3000 mm
Λεπτομέρειες
| Τεχνική | Θερμής έλασης | Εύρος πλάτους | 100-3000 χιλιοστά |
|---|---|---|---|
| Εύρος πάχους | 3,0-150 χλστ | Εύρος Μήκους | Μέσα σε 12μ |
| Παραγωγική ικανότητα | 500000 κιλά | Πάχος κοπής | 3,0-150,0 χλστ |
| Μήκος κοπής | Μέσα σε 12000mm | Μέγεθος πλατφόρμας | 2500*12000 χλστ |
| Ανοχή κοπής | εντός 2 mm | Εύρος κοπής με λέιζερ | Μέσα σε 30 χλστ |
| Σειρά κοπής Waterjet | εντός 100 mm | Εύρος κοπής Plasma | Μέσα σε 150 χλστ |
| Εύρος πριονίσματος | άνω των 50 mm | Πάχος κάμψης | Μέσα σε 20mm |
| MOQ | 1 τόνος | ||
| Επισημαίνω | Καυτός - κυλημένο πιάτο χάλυβα κραμάτων,Σπειροειδές ελατήριο και φύλλο χάλυβα,Πλάκα λέβητα πλάτους 100-3000mm |
||
Περιγραφή προϊόντων
Πλάκα από κράμα χάλυβα ASTM 5120 / JIS SCr4250 / DIN 20Cr4 για ελατήρια και φύλλα
Υψηλής ποιότητας πλάκες από κράμα χάλυβα ειδικά σχεδιασμένες για εφαρμογές ελατηρίων και φύλλων, που πληρούν διεθνή πρότυπα, συμπεριλαμβανομένων των προδιαγραφών ASTM, JIS και DIN.
Προδιαγραφές προϊόντος
| Όνομα προϊόντος | Πλάκα χάλυβα |
|---|---|
| Τύπος | Πλάκα χάλυβα άνθρακα, Πλάκα κράματος χάλυβα, Πλάκα ειδικού χάλυβα |
| Εύρος πάχους | 3,0 - 150mm |
| Εύρος πλάτους | 1000 - 2500mm κατόπιν αιτήματος |
| Εύρος μήκους | Εντός 12μ |
| Μάρκα | BAOSTEEL, XINGCHENG, HBIS, BENSTEEL, TANGSHAN, HANSTEEL |
| Τύπος εταιρείας | Εργοστάσιο και αποθήκη |
| MOQ | 1 τόνος |
Διαθέσιμοι βαθμοί χάλυβα
| Δομικός χάλυβας | A283, A36, ABS Grade A, Grade B, Grade ADH36, Grade DH36, Grade EH36, A514 T-1, A572 GR 50 |
|---|---|
| Δομικός χάλυβας HSLA | A588, A656 GR80, A690 |
| Χάλυβας δοχείων πίεσης | A285 GR C, A515 GR 70, A516 GR 70, SA537 |
| Χάλυβας ανθεκτικός στην τριβή | AR360, AR400, AR450, AR500 |
| Κράμα χάλυβα | 5130, 5140, 5150, 4130, 4140 |
Σχετικά με την εταιρεία μας
Βρισκόμαστε στην περιοχή της λίμνης Taihu στο Wuxi και η εταιρεία μας έχει εξελιχθεί σε ένα από τα κορυφαία σούπερ μάρκετ επεξεργασίας χάλυβα της Ανατολικής Κίνας. Ειδικευόμαστε στην κοπή ακριβείας παχιών πλακών για διάφορες εφαρμογές, όπως τετράγωνα, φλάντζες, πλάκες, ρουλεμάν, κιβώτια ταχυτήτων, κιβώτια μείωσης και μηχανικά εξαρτήματα. Με μηνιαίο όγκο συναλλαγών που φτάνει τους 20.000 τόνους, διατηρούμε ισχυρές συνεργασίες με μεγάλα χαλυβουργεία, όπως Shagang, Baosteel, Yingkou, Masteel, Xingcheng και Wugang.
Η ολοκληρωμένη μας απογραφή περιλαμβάνει πλάκες κράματος (40Cr/35CrMo/42CrMo/65Mn), σανίδες εμπορευματοκιβωτίων, πλάκες λεβήτων (Q245R/Q345R), δομικές πλάκες (Q235A/B), χάλυβες χαμηλής περιεκτικότητας σε κράμα (Q345B/C/D/E/Q690D), πλάκες άνθρακα (45#) και πλάκες ανθεκτικές στη φθορά (NM360/NM400/NM450/NM500). Επεξεργαζόμαστε υλικά από 1mm έως 400mm πάχους με κοπή ακριβείας που εξασφαλίζει υψηλή ακρίβεια, καθαρές ακμές και ελάχιστες ανοχές επεξεργασίας.
Η εγκατάστασή μας διαθέτει 6 μεγάλες μηχανές κοπής φλόγας και πλάσματος CNC, καθώς και πολλαπλό μικρότερο εξοπλισμό CNC για την κάλυψη ποικίλων απαιτήσεων των πελατών τόσο σε ποσότητα όσο και σε ποιότητα. Για πλήρη διαφάνεια, προσφέρουμε πλήρη βίντεο τεκμηρίωση της επεξεργασίας υλικών κατόπιν αιτήματος του πελάτη.
Οι υπηρεσίες μας
Παρέχουμε ολοκληρωμένες υπηρεσίες, όπως κοπή, κάμψη και άλλες προσαρμοσμένες επεξεργασίες για να καλύψουμε τις συγκεκριμένες απαιτήσεις σας.
Προδιαγραφές υπηρεσίας κοπής
| Όνομα υπηρεσίας | Κοπή (Κοπή Laser, Κοπή με Jet Νερού) |
|---|---|
| Πάχος | 3,0 - 150,0mm |
| Μήκος | Εντός 12000mm |
| Μέγεθος πλατφόρμας | 2500*12000mm |
| Ανοχή | εντός 2mm |
Απόθεμα εξοπλισμού
| Κοπή Laser | 2 Σετ - Εύρος κοπής: εντός 30mm |
|---|---|
| Κοπή με Jet Νερού | 1 Σετ - Εύρος κοπής εντός 100mm |
| Κοπή Πλάσματος | 3 Σετ - Εύρος κοπής: εντός 150mm |
| Πριόνι | 1 Σετ - Εύρος κοπής: άνω των 50mm |
| Κάμψη | 1 Σετ - εύρος πάχους εντός 20mm |
Εφαρμογές για φύλλα χάλυβα & πλάκες χάλυβα
Ανθεκτικά, προσαρμόσιμα και εύκολα στην επεξεργασία, τα προϊόντα μας από φύλλα και πλάκες χάλυβα είναι ιδανικά για τη δημιουργία μιας ευρείας ποικιλίας προϊόντων και κατασκευών σε πολλαπλές βιομηχανίες.
- Κτίρια & κατασκευές
- Αυτοκινητοβιομηχανία & μεταφορές
- Εμπορευματοκιβώτια πλοίων
- Στέγες
- Συσκευές
- Βαρέας εξοπλισμός
Γκαλερί προϊόντων
ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΤΕ ΜΑΖΙ ΜΑΣ ΓΙΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Κος. Gao
Καλωσορίζουμε τα ερωτήματά σας σχετικά με τις πλάκες κράματος χάλυβα και τις υπηρεσίες επεξεργασίας μας.
Καλωσορίζουμε τα ερωτήματά σας σχετικά με τις πλάκες κράματος χάλυβα και τις υπηρεσίες επεξεργασίας μας.
Συνιστώμενα προϊόντα

